Wulkany

Wulkany to jedne z najpotężniejszych sił natury na tej planecie. Są pełne czerwonej, roztopionej lawy, skały wulkanicznej i siarki. Jeden pojedynczy wybuch może wysłać chmury piroklasDowiedz się więcejtyczne prosto do stratosfery, gdzie można je zobaczyć z kosmosu bez teleskopu. Jedna erupcja może na zawsze zmienić topografię i geologiczny skład kontynentu. Photowall pokazuje swój szacunek dla tej niesamowitej siły natury w swojej unikalnej linii wydruków na płótnie "Wulkany". Te wspaniałe obrazy przedstawiają jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach i historycznych wulkanów, które odcisnęły swoje piętno na naszej planecie. Pozwól, aby te wydruki na płótnie z wulkanami zagościły w Twoim domu i przypominały Ci o niezwykłej potędze tego naturalnego zjawiska. W związku z tym, że nie jest to już tak ważne, jak w przypadku innych wulkanów, można je umieścić w salonie lub w pomieszczeniach rekreacyjnych, aby nadać im wymiar i znaczenie. Te wspaniałe wydruki na płótnie z wulkanami będą nawet dobrze wyglądać w kącikach zabaw i miejscach do spania Twoich dzieci. Mogą one służyć nie tylko celowi dekoracyjnemu, ale również mogą być wprowadzeniem do twoich totsów o podstawowej geologii. Usiądź z nimi i daj im pierwszą lekcję o tym, jak te niesamowite siły natury zmieniły kiedyś oblicze Ziemi.

Wybuchające w wulkanach wydruki na płótnie

Historyczne miasto Pompeje we Włoszech zostało zmiecione z powierzchni ziemi przez erupcję wulkanu Wezuwiusz w 79 r. n.e. Lawa i popiół z góry pochłonęły je całkowicie, a nawet zamknęły niektórych mieszkańców w kamieniu, pozostawiając ich na zawsze w groteskowych pozycjach, w których zginęli. W nowszych czasach, erupcja Mt. Pinatubo w regionie Luzon na Filipinach w 1991 roku wysłała do atmosfery chmurę piroklastyczną, która dotarła do drugiej części półkuli naszej planety. Photowall oddaje hołd temu niszczycielskiemu zjawisku naturalnemu za pomocą obrazów "Liquid Fire", "Red Fuji, Katsushika Hokusai" oraz "Ueno District and Mt.Fuji in Tokyo, Japan" w swojej linii wydruków na płótnie z wulkanami. Te szczególne wydruki przedstawiają niektóre z bardziej aktywnych wulkanów, które spowodowały spustoszenie na wyspie Japonii w ubiegłym wieku. Te wspaniałe wulkaniczne wydruki na płótnie wyglądałyby dobrze jako dodatek do wydruków ściennych w Twoim prywatnym gabinecie lub osobistej mini-bibliotece. Niech te wulkany wydruki na płótnie sprawią, że poczujesz się jak ekspert geolog, gdy będą zajmować swoje majestatyczne i zasłużone miejsce na twoich ścianach.

Dewastacja w wulkanach wydruki na płótnie

Park Narodowy Yellowstone w Wyoming w Stanach Zjednoczonych był kiedyś miliony lat temu bardzo dużym wulkanem. Jego erupcja stworzyła jeden z największych kraterów, jakie kiedykolwiek widziała ta planeta. Cechy geotermalne, które są obchodzone w nim dzisiaj, jak gejzer Old Faithful są częścią jego wulkanicznego pochodzenia. Mt. Apo w najbardziej południowych regionach Filipin jest uważany za największy i najwyższy szczyt w całym kraju. Jest to największy uśpiony wulkan w regionie. Posiada tysiące otworów wentylacyjnych i wylotowych, które wypuszczają parę na zewnątrz, zapobiegając nagromadzeniu ciepła i ewentualnej erupcji. Gleba wokół niego jest jedną z najbardziej żyznych na świecie. Photowall pozwala Ci dzielić się historią z "Fuji over Shinjuku", "Mount Fuji and Sea of Clouds" i "Volcano Dawn" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie Volcanoes. These amazing volcanoes canvas prints placed in your living room can make a conversational piece so stimulating, that it will generate hours of discussion among you and your visitors. Zapraszać przyjaciół i współpracowników nad dla niektóre sangria i tapas pozwolić one dzielić w cud i zachwyt te fenomenalne volcanoes płótna druki.

Mocne i imponujące

Kiedy lawa wysycha, pozostawia w glebie tak wiele składników odżywczych i minerałów, że dotknięte nią obszary stają się jednymi z najbardziej żyznych ziem na Ziemi. Wulkaniczna gleba na Hawajach jest podstawowym fundamentem tamtejszego rolnictwa i w pojedynkę odpowiada za cały przemysł ananasowy. Photowall pokazuje, że z czegoś tak niszczycielskiego może wyniknąć coś dobrego dzięki obrazom "Thinking Thin", "Crystallization" i "Craters Edge" w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie "Volcanoes". Te niezwykłe obrazy przypominają nam, że choć siły o tej wielkości mogą pozostawić po sobie straszliwe zniszczenia, to jednak istnieje srebrna podszewka w postaci bogactwa rolniczego i płodności, które pozostawiają dla poprawy i postępu przyszłych pokoleń. Niech te wulkany wydruki na płótnie przypominają nam, że dobro i zło może przyjść pod rękę w najbardziej niezwykłych sposobów. Te wulkany wydruki na płótnie są w szerokiej gamie wzorów i kolorów dla dyskryminującego geologa amatora do wyboru. Jak oni odpoczywają, wspaniały i majestatyczny na Ziemi, niech siedzą w ten sam sposób w korytarzach i obszarach mieszkalnych swojego domu. Grab your own collection of these fine volcanoes canvas prints today.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-18 z 18 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.