Deszcz

Deszcz jest prawdopodobnie jedynym zjawiskiem pogodowym, które wydobywa z człowieka największą zdolność do sentymentalizmu. Zimny, pochmurny dzień z lekką mżawką na zewnątrz może wywoDowiedz się więcejłać wspomnienia intymności i wspólnoty. Z kolei całkowita ulewa może wydobyć z niektórych maniakalno-depresyjnych osobowości to, co najgorsze. Photowall w swojej kolekcji deszczowych wydruków na płótnie nawiązuje do tych właśnie zjawisk pogodowych. Dzięki nim możesz przypomnieć sobie minione dni i wszystkie wspomnienia, które się z nimi wiążą. Te obrazy mogą również ukoić zmartwienia i bóle głowy, dając poczucie spokoju i wyciszenia w zaciszu własnego domu. Te wydruki na płótnie z deszczem są dostępne w niemal nieskończonej gamie kolorów i wzorów, z których może wybierać skruszony mieszkaniec miasta. Zbierz swoją rodzinę i przyjaciół wokół tych wydruków na płótnie z deszczem i zobacz, jak wszystkie Twoje problemy znikają. Mogą one również stanowić zabawny i relaksujący akcent w pokojach i kojcach Twoich dzieci. Które dziecko nie uwielbia pluskać się w wodzie i bawić w deszczu? Już dziś wpuść do swojego domu te niesamowite wydruki na płótnie z motywem deszczu.

Drizzling in rain canvas prints

Czy to w piosence, sztuce czy literaturze, naturalne zjawisko deszczu jest uwieczniane od niepamiętnych czasów. Poeci, minstrele i skrybowie uczynili z niego punkt centralny wielu swoich dzieł. Deszcz ma w sobie pewien romantyzm i słodką melancholię, że ludzie nie mogą się nim nie zachwycić. To wręcz zabawne, że istoty ludzkie tak silnie reagują na zwykły opad. Photowall oddaje hołd jednemu z najbardziej ujmujących zjawisk natury w obrazach "Definitive Tropical" i "If I Have To Go-black and white" w swojej wspaniałej kolekcji deszczowych wydruków na płótnie. Pierwszy z nich przedstawia tropikalny monsun w lesie lub na terenach leśnych. Drugi z tych obrazów przedstawia mężczyznę przechodzącego przez ulicę w środku ulewy. Jest to prosty obraz, ale wywołuje dziwne, głębokie uczucie odpuszczenia u wszystkich, którzy na niego patrzą. Deszczowe wydruki na płótnie pozwolą Ci na chwilę zadumy i uwolnią Twoje myśli do słodko-gorzkich i niezapomnianych chwil. Pozwól, aby emocje wzięły górę tylko ten jeden raz i rozkoszuj się kolorowymi wspomnieniami wywołanymi przez te deszczowe wydruki na płótnie.

Deszczowa ulewa na wydrukach na płótnie

Woda z Ziemi jest wchłaniana do atmosfery przez parowanie. Następnie w stratosferze zamienia się w osad zwany chmurami, gdzie, jeśli jest wystarczająco ciężki, zamienia się z powrotem w wodę i spada na Ziemię w postaci deszczu. Całkiem proste naukowe wyjaśnienie, prawda? A jednak nie wyjaśnia ono nawet, dlaczego tak podstawowe zjawisko przyrody może mieć tak wielki wpływ emocjonalny na dorosłego człowieka. Photowall pozwala Ci oddać się sentymentowi do "Skyfall", "Storm in the City" i "Train in the Rain" w szerokiej gamie deszczowych wydruków na płótnie. Obraz pociągu stojącego na torach w środku ulewy, gotowego do odjazdu, wywołuje tak silne poczucie straty u wszystkich, którzy go oglądają, że trudno się połapać, zanim ogarnie nas wzruszenie. Podobnie widok miasta błyszczącego i śliskiego od deszczu wywołuje w mieszkańcu miasta uczucie wielkomiejskiej zadumy, tak że nie może się on powstrzymać od zatrzymania się i podsumowania tego widoku. Słowa zawodzą, gdy przychodzi do opisania błękitnego i chłodnego wrażenia deszczu.

Let it fall

Nawet w świecie filmu, aby nadać scenom więcej osobowości i nastroju, reżyserzy często wykorzystują maszyny do robienia deszczu. W thrillerze psychologicznym SEVEN z 1993 roku, w którym wystąpili Brad Pitt i Morgan Freeman, wszystkie sceny kręcono w deszczu. Podobnie w filmie THE PERFECT STORM z George'em Clooneyem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych pokazano, co się dzieje, gdy deszcz wymyka się spod kontroli i zamienia się w prawdziwy huragan. Film ten, oparty na prawdziwych wydarzeniach, przedstawia najpotężniejszy huragan, jaki nawiedził naszą planetę w ostatnim stuleciu. Deszcz jest często wykorzystywany do podkreślania i intensyfikowania kulminacyjnych scen w filmach. Ostatnie filmowe pożegnania zakochanych często odbywają się w deszczu. Na pocztówkach i obrazach deszcz jest powszechnie używany do wywoływania uczucia melancholii i nastroju zadumy. W piosenkach deszcz jest często symbolem samotności i straty. Również poeci minionych wieków utożsamiali to naturalne zjawisko z szeroką gamą emocji. Nietrudno zrozumieć, dlaczego Photowall postanowił włączyć to naturalne zjawisko pogodowe do swojej oferty wydruków na płótnie. Już dziś wybierz swoją kolekcję deszczowych wydruków na płótnie.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron