Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Lilie wodne II - Obraz na płótnie - Kuchnia

688

wzorów

Woda

Stwórz kojący nastrój w ulubionym pomieszczeniu dzięki naszej kolekcji obrazów i wydruków na płótnie z motywem wody. Od dawna uważano, że woda ma właściwości lecznicze i terapeutyczneDowiedz się więcej. W tradycyjnej medycynie hinduskiej i chińskiej uważano, że element wodny odpowiada za tworzenie harmonii fizycznej i zachowanie równowagi w organizmie. Wykorzystaj jej dobroczynną moc, wybierając motyw wodny do swojego ulubionego pomieszczenia. Rozpieści Cię szeroka gama dostępnych kolorów i stylów. Po prostu połóż się, zamknij oczy i wyobraź sobie, że kołyszesz się pod słońcem tropików przy szumie fal zalewających piaszczystą plażę...

Och, uwielbiamy być na morskim brzegu

Kto nie chciałby spędzić dnia na plaży? Odtwórz tę atmosferę wakacji za pomocą obrazu na płótnie z motywem morskim. Kołyszące się fale i piana morska wprowadzają w pomieszczeniu wrażenie ruchu, a hawajska zatoka otoczona szumiącymi palmami kokosowymi wnosi czysty spokój do rutyny codzienności. Możesz również zdecydować się na kilka zachwycających delfinów, aby atmosfera radości ożywiła każdą ścianę. Są dostępne zarówno w postaci malowidła, jak i fotografii. Wybór widoków skalistych brzegów pomoże Ci zawsze wprowadzić się w błogi nastrój, a jeden z naszych nadruków z latarniami morskimi zapewni eleganckie i modne przywołanie obrazu morza, aby ożywić wystrój. Niemal poczujesz smak soli i usłyszysz mewy!

Jeziora i rzeki

Płaska tafla spokojnego jeziora w letni wieczór, powierzchnia wody gładka jak lustro. Dodaj pomarańczowy zachód słońca, zmierzch pełen świetlików lub nastrojową wieczorną bryzę. Wybór należy do Ciebie! Aby uzyskać atmosferę całkowitego relaksu, wybierz jedno z naszych płócien z jeziorem, dostępnych w kilku kolorach. Twój salon zamieni się w drewniane molo, a sofa zostanie wygodnym leżakiem. Poczuj to bez towarzystwa komarów! Jeśli wolisz więcej emocji, wybór obrazów z wodospadami będzie czymś właśnie dla Ciebie. Możesz niemal usłyszeć ogłuszający ryk wody spływającej po skałach, zatrzymanej w czasie przez obiektyw aparatu. Pobudź swoje zmysły tętniącym ruchem, jest to idealny wybór dla każdego, kto chce zmienić monotonny wystrój.

Z palety

Jeśli wolisz bardziej tradycyjny wygląd, sprawdź nasze obrazy o tematyce wodnej. Począwszy od impresjonizmu aż do sztuki japońskiej, zapewniają one centralny punkt kolorystyczny dla każdej przestrzeni, a ich styl pozostaje unikalny. Te tradycyjne dzieła sztuki na pewno przyciągną uwagę gości i są gwarancją oryginalności pomieszczeń.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.