Śniadanie w Tiffany's - Collage - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

2133

wzorów

Rozrywka

Świat rozrywki jest niezwykle barwny i dodanie obrazu na płótnie ze wzorem inspirowanym tym tematem może naprawdę ożywić wnętrze domu. W naszej ofercie są dostępne obrazy na płótnie zDowiedz się więcej wizerunkami wielu artystów muzycznych, ale również wysokiej jakości reprodukcje słynnych plakatów filmowych, każdy znajdzie coś, co go zadowoli, bez względu na to, jaki rodzaj rozrywki lubi. Po umieszczeniu we właściwym miejscu obrazy na płótnie z motywami inspirowanymi rozrywką zapewniają nie tylko odpowiedni wygląd, stają się tematem rozmów i same w sobie stają się dziełami sztuki.

Fotografie, projekty graficzne i wygląd klasyczny

W Photowall oferujemy naszym klientom tylko najlepsze wydruki na płótnie z szerokiej oferty wzorów inspirowanych rozrywką, które zapewniają wnętrzom właściwy styl. Na przykład portrety wiodących wykonawców, aktorów i bohaterów ostatnich czasów. Niektórzy z nich są przedstawieni tak, jak pamiętamy ich ze znanego filmu lub serialu, zatrzymani w kadrze na zawsze. Inni, być może ci z wyraźniej zdefiniowanym poczuciem własnego stylu, pokazani są w bardziej graficznych wzorach, dzięki czemu łatwiej można takie wzory komponować z istniejącym wystrojem wnętrz. Bez względu na rodzaj poszukiwanego stylu znajdziemy dla ciebie obraz z odpowiednim motywem — od znanych komików jak Peter Sellers do legend Hollywood jak Audrey Hepburn czy James Dean. Mamy również obrazy na płótnie z wizerunkami wielu wspaniałych muzyków — od Amy Winehouse do Beatlesów, które będą doskonałym wyborem na ścianę przy Twoim sprzęcie stereo.

Obrazy z filmów

Fotosy i zdjęcia promocyjne z najlepszych filmów rozrywkowych stanowią inspirujące dodatki do każdego wnętrza bez względu na to, gdzie zdecydujesz się je powiesić. Mamy w ofercie szereg znakomitych obrazów z filmów Disneya, które mogą być idealnym rozwiązaniem na przykład do pokoju dziecięcego lub przedszkola. Od księżniczek Disneya w pełnej ofercie kolorystycznej do bohaterów znanych z przeboju „Kraina Lodu” lub Zygzaka McQueena z serii „Auta” — znajdziemy coś odpowiedniego do każdego pokoju dziecięcego, nawet już urządzonego. Dla starszych dzieci i dorosłych, którzy dorastali, kochając swoich ulubieńców, mamy także bogatą kolekcję obrazów z filmów Star Wars, w tym z kultowym czarnym charakterem Darthem Vaderem, idealnych do stworzenia wyrazistej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Od klasycznych westernów do musicali i thrillerów — w naszej ofercie mamy olbrzymi wybór obrazów na płótnie ze wspaniałymi plakatami filmowymi.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.