Filmy w stylu vintage

Odkąd bracia Lumiere stworzyli kinematograf, ludzkość jest zafascynowana i zauroczona tymi niesamowitymi migoczącymi cieniami i historiami, które opowiadają. Od prostych, czarno-białyDowiedz się więcejch szpul ery kina niemego, po generowane komputerowo blockbustery naszych czasów, nasz romans z kinem zawsze był na czele ludzkiej kultury. Photowall oddaje hołd temu niezwykłemu zjawisku, oferując własną linię wydruków na płótnie w stylu vintage. Niemal niewyczerpana różnorodność wzorów i kolorów wydruków na płótnie gwarantuje, że każdy miłośnik kina w rodzinie znajdzie coś dla siebie. Niezliczone godziny zostaną spędzone na oglądaniu, dyskutowaniu i wspominaniu wspaniałych filmów przedstawionych w tych zabytkowych filmach. Prawdziwy cinephile w nas wszystkich będzie bezsilny, aby oprzeć się ich powab. Jeśli chodzi o dzieci, to będzie to genialny sposób na rozwijanie ich gustów i preferencji w zakresie dobrze wykonanego kina. To także doskonała technika, aby rozbudzić w nich pasję do świata, w którym jedynym ograniczeniem jest zasięg wyobraźni. Pozwól, aby te vintage filmy wydruki na płótnie otworzyły drzwi do bardziej ekscytującego i kolorowego domu dla Ciebie i Twojej rodziny.

Światło w filmach zabytkowych

Filmy zaczęły powstawać jako nieme medium, w którym dialogi były umieszczane w napisach lub uważane za całkowicie zbędne. Jedną z najwcześniejszych i prawdopodobnie najbardziej znanych gwiazd ery kina niemego był Sir Charles Chaplin. Jego postać Trampa, z workowatymi spodniami, laską i przekrzywionym tophatem, przedstawiała komediowe bębny, które były zrozumiałe dla wszystkich widzów, nawet bez pomocy dialogów. Współcześni krytycy uważają to za najczystszą formę kina. Photowall uhonorował tego pionierskiego artystę na jednym ze swoich wydruków na płótnie zatytułowanym po prostu "Kid". Wraz z nadejściem technologii dźwięku, a później koloru, coraz więcej filmów było tworzonych, a stopień wszechstronności i zakres, który obejmował stał się prawie nieskończony. Photowall honoruje te wielkie filmowe osiągnięcia swoimi obrazami "Podwójna zemsta", "Movie Poster Casablanca" i "Buntownik bez powodu" w swojej kolekcji zabytkowych filmów na płótnie. Pierwszy z nich przedstawia wielkiego kinowego złoczyńcę Edwarda G. Robinsona w jego przełomowej roli w filmie. Drugi przedstawia Humphreya Bogarta i Ingrid Bergman w tej klasycznej historii miłosnej, rozgrywającej się podczas II wojny światowej, która do dziś pozostaje filmowym klasykiem. A trzeci pokazuje ikonicznego Jamesa Deana w filmie, który zostanie najbardziej zapamiętany.

Cień w filmach vintage - wydruki na płótnie

Oprócz tych kolorowych wydruków, Photowall oferuje również wiele ikonicznych obrazów czarno-białych w swojej jedynej w swoim rodzaju kolekcji wydruków na płótnie. Niektóre z nich to "Wager of Battle" z fioletowooką syreną Elizabeth Taylor i "The Little Colonel" z nieśmiertelną dziecięcą gwiazdą Shirley Temple. Te rocznika filmów wydruki na płótnie harken powrotem do dni, kiedy substancja i historia filmu były rysunki dla publiczności, w przeciwieństwie do wielu wyjść naszego wieku, gdzie hype jest to, co się liczy. W przeciwieństwie do wielu produkcji naszego wieku, w których liczy się szum informacyjny, możesz prowadzić długie dyskusje z rodziną na temat zalet i wad tych ikonicznych przykładów kina przedstawionych na naszych wydrukach na płótnie. W tej błyskotliwej epoce nie tylko wielcy aktorzy zajmowali centralne miejsce na scenie, ale również genialni reżyserzy. "Metropolis" niemieckiego reżysera Fritza Langa było spojrzeniem w futurystyczny świat. Te zabytkowe filmy na płótnie pozwolą zachować te historyczne osiągnięcia na wiele kolejnych lat i zagwarantują, że następne pokolenia będą miały kamień milowy, na którym będą mogły zakotwiczyć swoją kulturę.

Na zawsze nieśmiertelni

Wraz z upływem czasu reżyserzy zaczęli eksperymentować z kinem i jego gatunkami. Konwencjonalne sposoby opowiadania historii zostały zastąpione bardziej niekonwencjonalnymi fabułami i abstrakcyjnymi obrazami. Przykładami takich filmów są "Gabinet doktora Caligari", "Siostra San Sulpicio-Infografika" i "Salome". Te wspaniałe arcydzieła w naszych wydrukach na płótnie w stylu vintage movies pchnęły do przodu fabułę, kinematografię i projekt produkcji w swoich czasach. Te niesamowite cienie, które od dziesięcioleci migoczą na srebrnych ekranach w naszej zbiorowej świadomości, są lustrzanym odbiciem ludzkiej kultury, jej korzeni, teraźniejszości i tego, dokąd zmierza. Jak pisał William Shakespeare, prawdziwym celem sztuki jest trzymanie lustra w górze, aby pokazać naturę w jej prawdziwej formie. Tak samo te filmy posłużyły jako dokumentacja naszego życia na tej Ziemi i tysiąca i jednego wstrząsu, którego dziedzicem był nasz gatunek. Za milion lat, kiedy nasza cywilizacja już dawno zniknie, ci, którzy będą przesiewać popioły, będą mogli poskładać naszą historię w całość dzięki tym filmom. Więc pośpiesz się i chwyć swoją własną kolekcję grzywny vintage filmy wydruki na płótnie dzisiaj.
Informacje o produktach