Klasyki

W całej historii kina kilka filmów wyróżniło się i odcisnęło niezatarte piętno na społeczeństwie. Historie, które są tak dobrze wykonane i skrupulatnie poskładane, że do dziś pozostajDowiedz się więceją ulubieńcami widzów. Filmy te nazywane są klasykami, a każdy okres kina ma ich kilka przykładów. Photowall oddaje hołd temu wielkiemu dziedzictwu artystycznemu poprzez swoją linię wydruków na płótnie Classics. Te niesamowite obrazy przedstawiają jedne z najbardziej pamiętnych filmów, jakie kiedykolwiek pojawiły się na srebrnym ekranie. Te wspaniałe klasyczne wydruki na płótnie są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, które trudno wymienić. W ten sposób można przekształcić każdy pokój w domu w prawdziwe muzeum nowoczesnego kina. Niektóre z tych klasycznych wydruków na płótnie rzeczywiście replikują wygląd rzeczywistych plakatów filmowych tych filmów, gdy były one rozwijane w produkcji, co czyni je nie tylko pięknymi ozdobami, ale rzeczywistymi przedmiotami kolekcjonerskimi po fakcie. Dokładnie dokumentują również ewolucję kina od wczesnych dni czarno-białych filmów niemych do kolorowych, generowanych komputerowo współczesnych blockbusterów. Możesz niemal poczuć zapach popcornu i tłumów w swoim własnym salonie, gdy powiesisz te klasyczne wydruki na płótnie.

Ekskluzywne w klasyce wydruki na płótnie

Pod wodzą wielkiego Petera O'Toole'a, niektórzy z najbardziej płodnych aktorów tego pokolenia użyczyli swoich talentów do prawdziwej historii legendarnego brytyjskiego żołnierza, który podbił Półwysep Arabski. Photowall z dumą prezentuje "Movie Poster Lawrence of Arabia" w swojej kolekcji klasycznych wydruków na płótnie. Na początku lat 70. legendarny filmowiec Francis Ford Coppola połączył siły z pisarzem Mario Puzo, aby nakręcić ekranizację jego najsłynniejszej książki. Była to historia włoskiej rodziny, która przedostała się do Stanów Zjednoczonych, a w procesie tym stworzyła jedną z najbardziej szanowanych i przerażających rodzin mafijnych w kraju. Photowall składa Ci ofertę nie do odrzucenia z "The Godfather-Leaned Back Michael Corleone" w swojej niezwykłej linii klasycznych wydruków na płótnie. Aktor Al Pacino został wybrany spośród dziesiątek bardziej zasłużonych aktorów, aby zagrać Michaela Corleone, spadkobiercę królestwa zbrodni Ojca Chrzestnego. Ten film zdecydowanie trafia do czołówki 100 najbardziej ukochanych filmów naszego stulecia. Klasyczne wydruki na płótnie Photowall z dumą wpisują się w dziedzictwo The Godfather.

Zapamiętany w wydrukach canvas classics

W latach 50. reżyser Michael Curtiz stanął za sterami filmu, który opowiadał historię mężczyzny i kobiety, którym dane było spotkać się ponownie w innej, bardziej burzliwej części świata, aby przeżyć dawny romans. Humphrey Bogart i Ingrid Bergman grają niespokojnych kochanków w tym ikonicznym klasyku kina. Photowall uważa, że może to być początek zupełnie nowej przyjaźni w "Movie Poster Casablanca" w swojej wspaniałej kolekcji klasycznych wydruków na płótnie. Po nakręceniu filmu, dwaj główni aktorzy stali się prawdziwymi kochankami na krótki okres czasu. Jedną z najbardziej klasycznych piękności wszech czasów jest aktorka Audrey Hepburn. Jej uroda była mieszanką dziewczęcego uroku i dorosłego wyrafinowania. W prawdopodobnie najbardziej pamiętnym filmie, olśniewa publiczność jako odważna i stylowa młoda kobieta swojego pokolenia. Z dumą oferujemy Ci "Movie Poster Breakfast at Tiffany's" w naszej niemal niewyczerpanej linii klasycznych wydruków na płótnie. Przedstaw swoim dzieciom fascynację i miłość do kina za pomocą tych wspaniałych obrazów. Pozwól im stać się częścią świata, w którym wszystko może się zdarzyć, a jedynymi granicami są granice Twojej własnej wyobraźni.

Forever Immortal

Jednym z najwcześniejszych filmów powstałych w złotej erze kina było Przeminęło z wiatrem. Wystąpiła w nim syrena ekranu, Vivian Leigh, jako Scarlett O'Hara oraz niezrównany Clark Gable jako Rhett Butler. Na początku lat 70. pionierski reżyser George Lucas dał światu jedyną w swoim rodzaju opowieść science fiction, która była mocno zakorzeniona w konflikcie między dobrem a złem w każdym z nas. Opowiadała o odkrywaniu siebie, odwadze, godności, wolności, lojalności wobec rodziny i poświęceniu. Wszystko to rozgrywało się na tle futurystycznego wszechświata, którego nikt wcześniej nie widział. Photowall przenosi Cię do odległej galaktyki dzięki "Star Wars Episode IV- A New Hope" i "Star Wars Episode IV" w naszej kolekcji klasycznych wydruków na płótnie. Ten wspaniały film rozpoczął erę masywnych efektów specjalnych i komputerowo generowanych obrazów w świecie kina. Dzięki niemu te technologiczne narzędzia stały się głównym elementem opowiadania historii. Ikoniczny temat, jak również płonące miecze świetlne tego filmu będą osadzone w naszych umysłach na zawsze. Nie wspominając o postaciach, które stały się ikonami kultury popularnej, takich jak Darth Vader, R2-D2 i Mistrz Yoda. Pośpiesz się i już dziś zdobądź swoje własne klasyczne wydruki na płótnie.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-32 z 32 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.