Postacie fikcyjne

Odkąd człowiek po raz pierwszy doświadczył nowych cudów świata rozrywki zwanych filmem, a później telewizją, istnieją pewne postacie, które utkwiły w zbiorowej psychice widzów na całyDowiedz się więcejm świecie. Postacie fikcyjne, które pokochaliśmy i które stały się częścią naszego codziennego życia w takim samym stopniu, jak czynności, które wykonujemy oglądając je. Photowall oddaje hołd tym kultowym postaciom poprzez własną linię wydruków na płótnie z postaciami fikcyjnymi. Obrazy te przedstawiają jedne z najbardziej ukochanych i cenionych postaci, które mogliśmy podziwiać w filmie i telewizji. Przekształć swój dom w prawdziwe studio filmowe lub telewizyjne, wieszając kilka z tych fikcyjnych postaci w swoim salonie. The fun and amusement brought into this space will be very obvious once your family and guests keep on finding excuses not to leave this area. Fill your home with the electricity of show business with these fictional characters canvas prints all around it. Nie ma pokoju, ściany lub obszaru, że te fikcyjne postacie wydruki na płótnie nie będzie wyglądać idealnie. The more of these images you collect, the greater the fun and excitement factor will ratchet up in your household.

Pamiętne w fikcyjnych bohaterów wydruki na płótnie

Zanim film lub program telewizyjny trafi na ekran, musi się wiele wydarzyć. W przypadku filmów, scenariusz musi być zatwierdzony, producent musi być znaleziony, studio musi zwolnić fundusze na produkcję, a casting musi być doskonały. Nawet wtedy, rzeczy jak, planowanie i logistyka nadal wchodzą w grę. Zanim seria telewizyjna jest wykonana, odcinek pilotażowy musi być złożony do producentów do oglądania. Na podstawie siły tego jednego pilota, zostanie podjęta decyzja, czy więcej odcinków będzie wykonane lub jeśli show przyjdzie do niczego. Photowall w swojej szerokiej kolekcji wydruków na płótnie z postaciami fikcyjnymi daje Ci posmakować życia na planie filmów "Frankenstein", "Victorian Wars" i "Teenage Mutant Ninja Turtles". Pierwszy obraz przedstawia stwora z nieśmiertelnej powieści Mary Shelley "Frankenstein". Drugi to gra z bohaterami kultowego filmu "Gwiezdne wojny", a trzeci to obraz słynnego hitu telewizyjnego z lat 90. o kwartecie żółwi walczących z przestępczością. Niech te fikcyjne postacie wprowadzą do Twojego domu poczucie humoru i zabawy.

Piękno fikcyjnych postaci na wydrukach na płótnie

Mówi się, że podczas produkcji pierwszej wersji filmu King Kong, do stworzenia futra gargantuicznego goryla użyto tysięcy końskich ogonów. Aktorka Fay Wray zagrała pierwszą nieszczęśliwą pannę, w której zakochała się potężna małpa, i to właśnie jej gra jest nieustannie kopiowana przez aktorki w kolejnych wersjach filmu. Photowall daje Ci wgląd w stare Hollywood z obrazami "King Kong" i "King Kong-Fay Wray" w swojej klasycznej linii wydruków na płótnie z postaciami fikcyjnymi. Te unikalne obrazy będą wyglądać niesamowicie w Twoich pokojach rekreacyjnych. Umieść je na szczycie telewizora lub zestawu kina domowego podczas oglądania oryginalnego filmu i poczuj się tak, jakbyś rzeczywiście był na premierowym pokazie tego filmu. Zaproś swoich przyjaciół i kolegów, aby podzielili się z Tobą swoimi wrażeniami i wybrali, które fragmenty filmu podobają im się najbardziej. Wymieniajcie się hollywoodzkimi ciekawostkami i spędźcie popołudnie w otoczeniu fikcyjnych postaci. Godziny upłyną niepostrzeżenie, gdy będziesz się spierać i śmiać z tych niesamowitych obrazów.

Chełm i aplauz

Hollywoodzka legenda głosi, że dwaj najbardziej utytułowani reżyserzy filmowi naszych czasów, Steven Spielberg i George Lucas, służyli kiedyś jako osobiści asystenci na planie filmowym legendarnego japońskiego reżysera Akiry Kurosawy. Dlatego też większość historii tych dwóch potęg przemysłu filmowego jest zakorzeniona w tematyce filmów tego japońskiego reżysera. Photowall daje Ci jeszcze więcej miłości dzięki "Extra Terrestrial-Henry Thomas", "Victorian Wars Lord Vadersworth" i "Victorian Wars Sir Yodington" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie z postaciami fikcyjnymi. Te obrazy przedstawiają niektóre z postaci, które stały się nazwami domowymi dzięki swojej ogromnej popularności. Powiesić kilka z tych fikcyjnych znaków wydruki na płótnie w swoich salonach i czuć dzień zmartwień i kłopotów po prostu spaść. A few of these fictional characters canvas prints in the sleep areas and play nooks of your children will fill your little ones with awe and will keep them occupied for an entire afternoon. Możesz nawet powiesić te fikcyjne postacie wydruki na płótnie w korytarzach, aby nadać przestrzeni atmosferę studia filmowego. Nie ma miejsca w domu, gdzie fikcyjnych znaków wydruki na płótnie nie będzie s surefire hit.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-45 z 45 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.