Sztuka widowiskowa

Od zarania człowieka istoty ludzkie zawsze wymyślały pomysłowe i kreatywne sposoby rozrywki i zabawy. Niezależnie od tego, czy doświadczenie jest wizualne, ustne czy dotykowe, zawsze Dowiedz się więcejbyliśmy w stanie wymyślać scenariusze, które stymulowały naszą wyobraźnię i cieszyły nasze zmysły. Od najwcześniejszych uderzeń w skórę zwierząt w celu wytworzenia rytmu, przez ekspresyjne gibanie kończynami w celu ułaskawienia bóstw, aż po współczesne, nowoczesne rozrywki, którymi się cieszymy - wydaje się, że nasza pomysłowość w tym temacie nie ma końca. Photowall oddaje hołd tej fascynującej zdolności naszego gatunku poprzez własną linię wydruków na płótnie. Te obrazy przedstawiają niezliczone formy rozrywki, które wymyśliliśmy na przestrzeni lat. Powiesić kilka z tych sztuki wykonawcze wydruki na płótnie na ścianach w salonie, i oglądać jako przestrzeń natychmiast rozjaśnia i jest wypełniony z whimsy i kolor. Twój goście i ukochani będą oklaskiwać ciebie dla wystawiać te wykonujący sztuki płótna druki w ten terenie Będą obmyślać coraz więcej pomysłowe sposoby utrzymywać wracać twój salon z te wykonujący sztuki płótna drukami w one. These images are a surefire hit in your home.

Rytmiczny w sztukach performatywnych

Jazz to gatunek muzyczny, który powstał w afroamerykańskich społecznościach Nowego Orleanu w Luizjanie w Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX i na początku XX wieku, mający swoje korzenie w bluesie i ragtime. Od lat dwudziestych XX wieku, powszechnie znanych w kręgach muzycznych jako epoka jazzu, jest uznawana za główną formę muzycznej ekspresji w muzyce tradycyjnej i popularnej. Łączą go wspólne więzy afroamerykańskiego i europejsko-amerykańskiego muzycznego rodowodu. Styl muzyki jazzowej charakteryzuje się swingiem i nutami bluesowymi, złożonymi akordami, wokalami typu "call and response" i improwizacją. Photowall pozwala Ci tupać nogami do rytmu z "That Jazz" w naszej linii wydruków na płótnie. Obraz ten oddaje hip-hopowy klimat, który inspiruje tę formę muzyki. W związku z tym, że jazz rozprzestrzenił się na całym świecie, czerpał z narodowych, regionalnych i lokalnych kultur muzycznych, z których wyłoniły się różne style. Jazz nowoorleański po raz pierwszy pojawił się na scenie na początku 1910 roku. Połączył on wcześniejsze marsze orkiestr dętych, francuskie kwadryle, biguine, ragtime i blues z kolektywnymi polifonicznymi improwizacjami. Pozwól, aby te wydruki na płótnie przedstawiające sztuki performatywne stały się ostoją w Twoim domu.

Wizualność w obrazach na płótnie

W całej historii kina kilka filmów wyróżniło się i odcisnęło niezatarte piętno na społeczeństwie. Historie, które są tak dobrze wykonane i skrupulatnie poskładane, że do dziś pozostają ulubionymi przez widzów. Filmy te nazywane są klasykami, a każdy okres kina ma ich kilka przykładów. Photowall oddaje hołd temu wielkiemu dziedzictwu artystycznemu obrazem "Humphrey Bogart" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie. Ten niesamowity obraz przedstawia jednego z najbardziej pamiętnych aktorów, którzy kiedykolwiek uświetnili srebrny ekran. These splendid performing arts canvas prints come in a wide variety of colors and designs almost too numerable to mention. Mogą one przekształcić każdy pokój w swoim domu w istne muzeum nowoczesnego kina. Kilka z tych performing arts wydruki na płótnie są nie tylko piękne ozdoby, ale rzeczywiste przedmioty kolekcjonerskie po fakcie. Są one również dokładnym dokumentem ewolucji kina od wczesnych dni czarno-białych filmów niemych do skorygowanych kolorystycznie, generowanych komputerowo blockbusterów dnia dzisiejszego. Możesz niemal poczuć zapach popcornu i tłumów w swoim własnym pokoju projekcyjnym, gdy powiesisz te wydruki na płótnie.

Lithe and limber

Taniec jest jednym ze sposobów, które stworzyliśmy, aby zachować naszą kulturę i podnieść nasze dusze na duchu. Od pierwszych szamanów i medyków starożytnych plemion, którzy nadawali swoim ciałom wdzięczne kształty, aby uspokoić duchy, po najwcześniejsze przypadki, w których istoty ludzkie używały swoich kończyn do wyrażania emocji, ta forma rozrywki była podstawą naszego codziennego życia. Photowall w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie przedstawia "Kobiety tańczące - Joaquin Sorolla", "Powder Rush" i "Dance is the Language of the Soul, black and white". Te obrazy przedstawiają tradycyjne tańce, takie jak Flamenco i balet, jako formy rozrywki, które przykuwają uwagę. Powiesić kilka z tych sztuki widowiskowe wydruki na płótnie na ścianach swoich salonach, i świadkiem, jak prosty akt patrząc na nich może ukoić zmysły, i krwawić off wszystkie troski i kłopoty z dnia. Usiądź w swoim ulubionym fotelu wypoczynkowym z schłodzonym martini i wyobraź sobie, że jesteś w salonie jednego z najbardziej znanych patronów sztuki miasta, bawiącego się tradycyjnymi tańcami swoich gości.
Informacje o produktach