Geometryczne

Koła, kwadraty i trójkąty to tylko niektóre z kształtów, z którymi stykamy się na co dzień. Geometryczne wzory można znaleźć w niemal każdym aspekcie życia, a co ważniejsze, w projektDowiedz się więcejowaniu wnętrz. Profesjonaliści często używają abstrakcyjnych wzorów geometrycznych, aby stworzyć odważne oświadczenie lub przyciągający wzrok punkt centralny w projektowaniu pokoju. Jak można zobaczyć na Photowall's top-notch lineup abstrakcyjnych geometrycznych wydruków na płótnie, kształty te mogą być wykorzystywane do rozwijania poczucia ruchu w przestrzeni, kierować wzrok w kierunku przedmiotu, lub stworzyć teksturę lub głębię w pokoju. Jedno jest pewne, geometryczne wydruki na płótnie mogą mieć duży wpływ. Dobrze rozmieszczone, bogate w szczegóły i przepięknie kolorowe geometryczne wydruki na płótnie przekształcają monochromatyczną przestrzeń w coś fascynującego i niezapomnianego. Wszystkie te motywy mogą być dostosowane do ogólnych planów projektowych, różnych schematów kolorystycznych i ogólnej estetyki.

Okrągłe i okrągłe

Koła tworzą przepływ i często same z niego wypływają. W rezultacie generują łagodniejsze uczucia, takie jak czułość, przywiązanie i współczucie. Wykorzystaj geometryczne, okrągłe wydruki na płótnie, aby stworzyć opiekuńczy stan umysłu, coś szczególnie odpowiedniego dla przestrzeni mieszkalnej. W testach osobowości okręgi często reprezentują harmonię i bezpieczeństwo. To może być również wykorzystane do uzasadnienia okrągłych geometrycznych wydruków na płótnie w biurze, aby stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Obraz "Meditate I" jest tego doskonałym przykładem, ponieważ łączy w sobie nie tylko wyżej wymienione cechy, ale także szczyptę stylu i charakteru dzięki wyraźnie abstrakcyjnemu wzornictwu i dynamicznemu połączeniu z innymi sferami. "Circles Mid Century IIII" to kolejny podobny motyw do wyżej wymienionego. Ten geometryczny wydruk na płótnie zawiera jednak o wiele więcej kolorów, tworząc w ten sposób większą wagę wizualną i różne emocje.

Geometryczne wydruki na płótnie z krawędziami

Te proste kształty tworzą silniejsze emocje, takie jak siła, linearność i niezawodność. Ponieważ kwadraty i prostokąty generują poczucie stabilności i równowagi, te geometryczne wydruki na płótnie są dobrym wyborem do przestrzeni biurowych. Wyobraź sobie coś takiego jak "Under Construction", bardzo efektowny obraz z mnóstwem kwadratów i prostokątów, ale przedstawionych w niemal trójwymiarowy sposób. Nie tylko wygląda to fajnie i modnie, ale także wzmacnia wcześniej omówione cechy siły i solidności. Biorąc pod uwagę szeroki wybór geometrycznych wydruków na płótnie, możesz stworzyć dosłownie każdy efekt emocjonalny, jaki tylko zechcesz w swojej przestrzeni mieszkalnej, handlowej lub rekreacyjnej. Dzięki asortymentowi geometrycznych wydruków na płótnie Photowall możesz wykorzystać swój wystrój, aby podnieść swój nastrój, zainspirować, zmotywować i stworzyć niesamowitą atmosferę.

Miejsce i zastosowanie

Oprócz dodawania pizzazz do pokoju, abstrakcyjne geometryczne wydruki na płótnie mogą tworzyć specyficzne nastroje. Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak się czujesz, gdy widzisz konkretny kształt? Różne kształty, w zależności od tego, w jakim otoczeniu się znajdują, mogą wywoływać jakieś emocje lub przynajmniej reakcje. Należy jednak zachować ostrożność przy korzystaniu z tego zjawiska przy użyciu geometrycznych wydruków na płótnie. Zbyt wiele kształtów lub zbyt wiele abstrakcji może dać off wysokiej energii wibracje i rodzaj frenetic edginess, ale może również wywołać niejasne uczucia irytacji. Wpływ geometrycznych wydruków na płótnie jest subtelny, czasem nawet nieświadomy, ale zdecydowanie tam jest. Psychologowie od dawna wiedzą, że kształty geometryczne mają lub będą miały swoje miejsce w naszych umysłowych i emocjonalnych krajobrazach. Dlatego też często wykorzystuje się je w testach osobowości, co jest kolejną ciekawostką, którą warto wziąć pod uwagę przy wyborze abstrakcyjnych wydruków na płótnie. Aby to uprościć, kształty, które umieszczasz w swoim wystroju domu, w postaci geometrycznych wydruków na płótnie, powinny tworzyć nastroje, które chcesz.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.