Tła

Istnieją specyficzne elementy w istnieniu, które współgrają ze sobą niezależnie od tego, czy rozum i logika je wspierają, czy nie. Obrazy, które cieszą zmysły, choć nie spełniają żadnDowiedz się więcejych kryteriów estetycznych. Pewne zjawiska, które występują, a które nie wydają się mieć sensu dla inteligentnego umysłu, a jednak wydają się działać pięknie tak samo. Jedną z tych tajemnic jest to, dlaczego ludzkie oko wydaje się być przyciągane i zadowolone z obrazów, które najlepiej nadają się jako tło dla konkretnych tematów. Pewne wzory nas wciągają, specyficzna paleta kolorów koi nasze zmysły, a konkretny obraz, choć wyrwany z aktualnego kontekstu, może nagle nabrać dla nas sensu. Photowall oddaje hołd tej szczególnej ludzkiej cesze w swojej linii wydruków na płótnie. Tła te można łatwo skoordynować z kolorem ścian lub z wybraną tapetą. Są one dostępne w wielu różnych obrazach, które gwarantują niewyczerpany wybór dla Twojego domu. Umieść te tła wydruki na płótnie w swoich miejscach pracy, w swoich pokojach rekreacyjnych, a nawet w swoich kuchniach, cokolwiek działa dla Ciebie. Wróć do domu do miejsca, gdzie piękno i relaks nie muszą mieć sensu, aby być w pełni docenione. Pozwól swoim oczom i umysłowi być zaangażowanym i pocieszonym przez te tła wydruków na płótnie. Nie ma żadnych zasad, jeśli chodzi o ozdabianie swoich domów tymi wydrukami na płótnie. Just sit back and relax and allow these backgrounds canvas prints to ease your troubles away.

Płynące w tle wydruki na płótnie

Dla tych, którzy chcą dodać trochę koloru do tych teł, Photowall daje Ci dokładnie to, czego pragniesz z "My Greenhouse Watercolor 3", "Cool Grey Horizon" i "Magic Sky" w naszej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie z tłem. Te obrazy na płótnie przedstawiają pofalowane warstwy kolorowych fal na płaskiej powierzchni, wprowadzając wodne odcienie, jak również łamane linie dla wymagającego oka. Jeśli umieścisz te obrazy w jasno oświetlonym pomieszczeniu, a za nimi gołą ścianę, będziesz miał idealną ozdobę dla każdej przestrzeni życiowej. Pastelowe i jasne odcienie i hipnotyczne wzory mogą relaksować twój umysł i koić twój zmysły. Te przykłady tła płótna druki, i dużo więcej w nasz wyborze, dają świadectwo prawdzie że no wszystko piękno jest surowy i strukturalny, i ekskluzywny rzeczy dsiplayed w pierwszym planie. Czasami mieszanie kolorów, jasne barwy i żywe odcienie mogą być równie gustowne i eleganckie. Dla tych, którzy chcą być bardziej eleganccy i nieortodoksyjni, te elementy są w sam raz, aby nadać Twojemu domowi niezbędny styl. Chwyć kilka z tych wydruków na płótnie w tle, póki zapasy jeszcze trwają.

Uspokajające w tle wydruki na płótnie

W praktyce psychologii, istnieje test zwany Worschak. Zasadniczo jest to czarna plama atramentowa na papierze. Pokazuje się ją pacjentowi, a on mówi psychologowi, co w niej widzi. Sam obraz nie ma żadnej wartości wewnętrznej. To pacjent interpretuje to, co widzi na tych obrazach, które mówią psychoanalitykowi, co chce wiedzieć o stanie umysłu pacjenta. Tła wydruki na płótnie działają całkiem podobnie. Są one prostym zbiorem plam i rozbryzgów jakiegokolwiek obrazu z kolorem, zmieszane razem, aby utworzyć obraz. Ale prosta nauka o tych tłach wydruków na płótnie została przyćmiona przez ich pozorne piękno. Niektóre z największych muzeów na świecie, że funkcja nowoczesnej sztuki współczesnej pokazać niektóre z tych wspaniałych obrazów w ich kolekcjach. To dobrodziejstwo bez miary, że Photowall postanowił zaoferować te wspaniałe tła wydruków na płótnie do publicznej konsumpcji. Wśród nich znajdują się: "Cradled in Clouds-Pastel", "From the other Dimension" oraz "June Morning by the Sea". These backgrounds canvas prints infuse color and symmetry to any nook or cranny of your personal castle.

Miękkie i pocieszające

Zabawne użycie kolorów i umysł-bending atrybuty tych druków na płótnie tła podnieść je z bycia proste, zakupione ozdoby do bycia rzeczywiste obiekty d árt. Jeden pojedynczy kawałek umieszczony w wysoce widocznym obszarze twojego domu może sprawić, że cała przestrzeń zaiskrzy. Od miękkich pasteli do ostrych brył, do ciemnych monochromów, nie ma limitu kombinacji i wzorów, które te tła canvas prints mogą komponować. Istnieje również wiele sposobów, aby cieszyć się nimi. Od zwykłego siedzenia w gabinecie z dobrą książką, od czasu do czasu przeglądając te tła, do relaksu w fotelu wypoczynkowym podczas kontemplacji zawiłości jego wzorów, te tła wydruków na płótnie nie tylko gwarantują niekończące się godziny intelektualnej kontemplacji, ale także głębokie uznanie dla ich nieodłącznego piękna. Podobnie jak Worschaks w biurze psychologa, te niesamowite tła wydruki na płótnie może rzeczywiście powiedzieć wiele o stanie umysłu widza.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.