Impresjonizm

Dekorowanie przestrzeni może być dość osobiste i ważne, więc naturalne jest, że chcesz zrobić trwałe wrażenie. W tym celu Photowall oferuje wysokiej jakości wydruki na płótnie z kolekDowiedz się więcejcji Impresjonizm. Ponieważ głównym zadaniem impresjonizmu jest wywieranie wrażenia i zaskakiwanie, wydruki na płótnie z impresjonizmem są logicznym narzędziem do wykorzystania w celu ożywienia nudnego i prostego wnętrza. Tego rodzaju motywy podobają się szczególnie tym, którzy kochają swobodę ekspresji bez zbyt wielu zasad i szablonów. Wydruki na płótnie Impresjonizm to centralny punkt w aranżacji wnętrz, który zachwyca swoją niedbałością i swobodą. Naturalnie, można dopasować wybrane przedmioty do wcześniejszej estetyki, schematów kolorystycznych i tak dalej.

Wielka historia

W XIX wieku grupa artystów we Francji zaczęła rysować i malować pejzaże oraz sceny z życia codziennego. Chcieli oni pokazać i wyeksponować prozaiczne i proste rzeczy w życiu, takie jak gotowanie, spanie i kąpiel, ale w inny sposób. Niektóre z tych czynności można zobaczyć w asortymencie wydruków na płótnie Photowall. Nie ma co ukrywać, że w XIX wieku większość sztuki, która powstawała w Europie miała o wiele bardziej wzniosłe tematy, takie jak sceny bitewne z historii czy legendarne opowieści ze starożytnej Grecji i Rzymu. Na początku wielu ludzi nie lubiło impresjonizmu, ponieważ uważali, że był on trochę niechlujny, a obrazy wyglądały na niedokończone. Uważali, że sztuka powinna być bardziej uporządkowana, a tematy w sztuce powinny być o wiele ważniejsze niż zwykłe codzienne sceny. W związku z tym, że nie jest to sztuka, którą można by nazwać sztuką, nie ma co się dziwić. Większość artystów tego ruchu nie mogła sprzedać swoich obrazów i żyła w ubóstwie przez lata, jeśli nie przez całe życie. Jeden z najsłynniejszych malarzy tego czasu, Vincent Van Gogh, sprzedał tylko jeden obraz w swoim życiu, a jego jedynym nabywcą był jego brat. Impressionism canvas prints features one of his reverted pieces, the item titled "Vincent van Gogh - Arles", a beautifully captured scene showing off that singular style of his.

Wpływ impresjonistycznych wydruków na płótnie

Dom, w którym panuje styl nadany przez impresjonistyczne wydruki na płótnie, powinien być jasny, elegancki i swobodny. Ponieważ wystrój powinien tworzyć atmosferę wolności i spokoju, wykorzystaj te motywy, aby ujawnić osobowość i charakter swojego właściciela. Lekkie i jasne kolory, a także ich różne odcienie, to znak rozpoznawczy wydruków na płótnie w stylu impresjonistycznym. Dlatego musisz zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie pomieszczenia, które chcesz ozdobić tymi niesamowitymi wzorami. Użyj ciemnych kolorów, ale tylko w niewielkim szczególe, aby podkreślić podstawowy ton. Na przykład, jeśli używasz impresjonistycznego wydruku na płótnie zatytułowanego "New York Skyline Art - bw", upewnij się, że otaczające elementy wnętrza mają ładny kontrast z tym spektakularnym punktem centralnym.

Podstawowe informacje

Jak już zapewne zauważyłeś, impresjonizm rozkoszuje się brakiem wyrazistości, aranżacją kompozycji i jasnymi kolorami. Wybierając wydruki na płótnie z impresjonizmem, musisz pamiętać, że artyści impresjonistyczni nie starali się namalować realistycznego obrazu, ale raczej wrażenie tego, jak dana osoba, przedmiot lub krajobraz wyglądały dla nich w danym momencie. Chcieli uchwycić ruch i życie tego, co widzieli, przedstawiając nam to tak, jakby działo się to tuż przed naszymi oczami. Dlatego właśnie impresjonistyczne wydruki na płótnie mogą wydawać się tak osobiste i intymne. Nawet jeśli artyści tego ruchu często malowali grubo i używali szybkich pociągnięć pędzla, jest w tym wyraźne uczucie i emocje, w przeciwieństwie do większości obrazów sprzed impresjonizmu, które miały znacznie bardziej płaską, czystą powierzchnię, na której tak naprawdę nie było widać pociągnięć pędzla w ogóle. "Landscape from Saintremy" jest doskonałym przykładem tego, przepięknie oddany impresjonizm druk na płótnie, który można wyświetlić w każdej przestrzeni mieszkalnej, korporacyjnej lub rekreacyjnej, gdzie nie wyglądałby nie na miejscu w obu.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron