Retro

Nasze obrazy i wydruki na płótnie retro to idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Zaprojektowane z użyciem odważnych wzorów i wspaniałych fotografii, obrazy te nieDowiedz się więcej są w żaden sposób przestarzałe ani staroświeckie. Zamiast tego oferują hiper szykowny klimat retro, który stanie się centralnym punktem Twojego stylu dekoracji wnętrz. Od abstrakcyjnych obrazów w odważnych barwach po ziarniste obrazy nostalgicznych pojazdów i sprzętu - klimat retro jest z pewnością obecny tu i teraz.

Styl retro

Patrząc na niektóre z wielkich nowoczesnych obrazów XX wieku, można zauważyć, jak wiele eksperymentów przeprowadzono w tym czasie zarówno z formą, jak i kolorem. Aby stworzyć styl dekoracji wnętrza nawiązujący do tych wspaniałych dzieł sztuki, spójrz na obrazy takie jak Triangulawesome, Twist Light lub Retroline Blue. Każdy z nich to wspaniała reprodukcja na płótnie, która wygląda jak oryginalne dzieło sztuki z pierwszej połowy XX wieku. Możliwe jest nawet uzyskanie schematów kolorów podstawowych słynnego artysty, takiego jak Piet Mondrian, również w stylu retro. W klasycznym stylu lat 50. doskonale sprawdzą się urocze fototapety z półkami kuchennymi i obrazami kuchennymi w stylu retro, które są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Jeśli natomiast chcesz uzyskać nieco bardziej radosny i zabawny styl, który kojarzy się z latami sześćdziesiątymi i siedemdziesiątymi, doskonałym wyborem będą obrazy na płótnie, takie jak Retro Square Green lub Retro Orange. Jeśli szukasz stylu pop art, który jest synonimem lat sześćdziesiątych, wybierz Frankfurt, dostępny w wielu żywych odcieniach.

Retro Tech

Oczywiście, abstrakcyjne pomysły wizualne na dużym płótnie tworzą wyraźny klimat retro, ale wśród opcji malarskich znajduje się również wiele obrazów przedstawiających technologie z epoki. Przykładowo, obraz Stereo przedstawia graficzny obraz niezależnego systemu magnetofonowego z muzyką, która zdaje się rozbrzmiewać w czerni i czerwieni. Ponadto można wybrać obrazy przedstawiające retro roboty, retro samoloty, a nawet retro wzmacniacze - wszystkie one tworzą poczucie ponadczasowości w jednym obrazie. Jeśli chcesz zwolnić tempo, dlaczego nie sprawdzić wspaniałej fotografii Retro Gas Pumps, idealnego obrazu do powieszenia, jeśli szukasz czegoś, co mówi "nie spiesz się"?

Ponadczasowe wzory fototapet na ścianę

Fototapety retro to wspaniałe wzory, które z pewnością dodadzą wyrazu Twoim pomieszczeniom. Mogą one z łatwością stworzyć nostalgiczne otoczenie, ponieważ ich wzory są mieszanką trendów z lat 50. 60-tych i 70-tych. Projekty fototapet można uznać za ponadczasowe, ponieważ nadal mogą sprawić, że Twoje ściany będą głośne, żywe i wibrujące. Dlatego używając fototapet, nigdy nie zapominaj, aby przejść całą drogę z kolorami, aby z powodzeniem osiągnąć styl retro projektowania domu.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron