Obrazy

Nowy i innowacyjny sposób na wyeksponowanie atrakcyjnych i ciekawych obrazów z całego świata. Fototapety na ścianę z różnymi obrazami to jedna z dumy Photowall. Dzięki wybranym przez Dowiedz się więcejCiebie wzorom fototapet stworzysz wnętrze, które z pewnością będzie przyciągało uwagę. Z pewnością spodobają się one Twojej rodzinie i przyjaciołom.

Nowy sposób na wyeksponowanie cennych dzieł sztuki

Masz problem z wypełnieniem gołych ścian obrazami, które mają dla Ciebie znaczenie i dobrze wyglądają? Być może czujesz się onieśmielony przez galerie sztuki i ich niekończący się wachlarz dzieł sztuki, a może pomysł, aby faktycznie zaangażować się w malowanie obrazu napełnia Cię obawą. Nie ma powodu, aby obawiać się wyboru dzieła sztuki. W rzeczywistości, jeśli spojrzeć na te proste wskazówki, może się okazać, że kupowanie dobrej sztuki może stać się dość uzależniające. Wybierz dzieło sztuki, które coś dla Ciebie znaczy. Nasza najlepsza rada to spróbować znaleźć historię do każdego dzieła sztuki, które posiadasz. To dodaje więcej osobowości do swojej sztuki i jeśli przyjaciel zapyta Cię o obraz, masz łatwiejszy czas, aby powiedzieć, dlaczego kochasz ten konkretny kawałek tak bardzo. Zanim zamówisz, nie zapomnij zmierzyć ściany, na której powiesisz swój obraz na płótnie. To poprowadzi Cię do znalezienia idealnego rozmiaru. Pamiętaj, że dolna krawędź ramy powinna znajdować się około 15 do 30 centymetrów nad meblami, a obraz nie powinien czuć się zbyt mały dla Twojej ściany. Jeśli masz dużą ścianę, nie musisz mieć tylko jednego solidnego kawałka, możesz mieć całą kolekcję mniejszych obrazów na płótnie, które wypełnią ścianę. Jeśli kupujesz kawałek, aby dopasować go do istniejącego wystroju, zawsze upewnij się, że dzieło sztuki będzie pasować do schematu kolorów Twojego domu. A może niech druk na płótnie stanie się inspiracją dla schematu kolorystycznego pokoju, wyboru materiałów i elementów wykończeniowych. To natychmiast podniesie pomieszczenie i sprawi, że obraz będzie wyglądał jak punkt centralny. Jeśli zdecydujesz się na całą kolekcję obrazów, naszą najlepszą radą jest wystawienie ich przez tych samych artystów lub wybranie sztuki w podobnym stylu. W ten sposób stworzysz poczucie jednolitości i spójności. Niech Twój obraz na płótnie stworzy kontrast Jeśli chcesz, aby obraz był centralnym punktem pokoju, stwórz zderzenie. Najłatwiej jest to zrobić za pomocą kontrastowych kolorów wokół dzieła lub użyć tekstur lub kontrastowych stylów dzieł sztuki, które wyświetlasz razem. Wyśrodkowany obraz na płótnie na poziomie oczu nadaje pokojowi bardziej profesjonalny i dopracowany wygląd. Sztuka nie musi kosztować fortuny, trochę know-how i kilka dodatkowych wskazówek po drodze to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć pokój wypełniony sztuką rock-star.

Doskonały sposób na wyrażenie siebie

Malowanie jest praktyką nakładania farby, pigmentu, koloru lub innego medium na stałą powierzchnię. Nakładanie odbywa się zazwyczaj za pomocą pędzla, choć mogą być również używane inne narzędzia, takie jak noże, gąbki i aerografy. Malarstwo jest jedną z ważnych form w sztukach wizualnych. Wprowadzają one elementy takie jak rysunek, gest, kompozycja, narracja czy abstrakcja. Obrazy mogą być naturalistyczne i reprezentacyjne, takie jak martwa natura lub malarstwo pejzażowe. Inne formy są fotograficzne, abstrakcyjne, narracyjne, symbolistyczne, emocjonalne lub polityczne. Historycznie, obrazy zarówno na Wschodzie jak i na Zachodzie są zdominowane przez sztukę religijną. Niektóre przedstawiają mitologiczne postacie na ceramice, do scen biblijnych sufit Kaplicy Sykstyńskiej, do scen z życia Buddy lub innych obrazów pochodzenia religijnego Wschodu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.