Pociągi

Od pędzących parowozów minionej epoki po nowoczesny, szykowny wygląd pociągu nowojorskiego metra, jest coś w wizualnym obrazie transportu szynowego, co sprawia, że jest on całkowicie Dowiedz się więcejfotogeniczny i nadaje się do malowania. Wykorzystaj ten rodzaj obrazu w swoim domu na wybranych wydrukach na płótnie, aby nadać mu poczucie klasycznego wzornictwa, a także napędzającego ruchu. Oferta obrazów na płótnie z motywem pociągu obejmuje niemal każdą jakość tonalną i kolorystykę, jaką można sobie wyobrazić, dlatego obraz lub zdjęcie pociągu będzie pasował do Twojego domu bez względu na istniejący wcześniej schemat kolorystyczny. Te obrazy nie są przeznaczone tylko dla miłośników pociągów!

Inżynieria jako sztuka

Sztuka może przybierać różne formy i nie ma wątpliwości, że dobrze zaprojektowane maszyny, takie jak najwyższej klasy lokomotywy, stanowią fascynujące obrazy same w sobie. Pociągi, sfotografowane przez jednego z najlepszych na świecie twórców obrazów lub oddane przez czołowego malarza, mogą naprawdę ożyć - w wielu przypadkach wydają się niemalże startować ze ściany. Spójrz na cały dynamizm i energię, które zostały uchwycone w wydruku na płótnie, takim jak na przykład Speeding Steam Engine. Z kolei nostalgiczny obraz "Parowóz" w odcieniach sepii przypomina o złotej erze tej formy podróżowania. Prosto zatytułowana Lokomotywa oddaje pociąg w całej jego inżynieryjnej chwale, dzięki skupieniu się wyłącznie na ruchomych częściach - tłokach, kołach i wałach napędowych - które pchają pociąg po torach. Z kolei niemal przemysłowa ponurość wydruków na płótnie, takich jak Stacja kolejowa Warschauer Strasse w Berlinie, na których widać szyny, podkłady kolejowe, słupy oświetleniowe i bocznice, tworzy zupełnie inny nastrój, jednocześnie refleksyjny i uspokajający.

Kolorowe obrazy pociągów

Obrazy i zdjęcia pociągów mogą być pełne kolorów i żywych przebłysków jasnych odcieni. Weźmy Rua, stylizowaną fotografię tramwaju, która oferuje wspaniałe żółcienie i czerwienie, jako wspaniały i kolorowy przykład. Train in the Rain jest nastrojowym przedstawieniem potężnej czarnej lokomotywy w mroku, ale zawiera kilka akcentów jaskrawej czerwieni, które naprawdę ożywiają ją w kontekście obrazu wiszącego w domu. Kolejną świetną opcją o tematyce kolejowej, która jest pełna kolorów podstawowych, jest obraz London Underground Sign, idealny wybór dla każdego, kto uwielbia słynną sieć metra w stolicy Wielkiej Brytanii.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-29 z 29 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.