Samochody

Dzięki klasycznym projektom nadwozia i różnorodnym powłokom lakierniczym, które były stosowane przez lata, nie ma wątpliwości, że samochody stanowią jedną z najbardziej kultowych formDowiedz się więcej wzornictwa w ostatnim stuleciu. Z tak wieloma modelami pojazdów czterokołowych, od błyszczących samochodów sportowych po solidne cztery na cztery, nic dziwnego, że pojawiają się one raz po raz w dziełach sztuki i obrazach wszelkiego rodzaju. W Photowall masz do wyboru szeroką gamę wydruków na płótnie o tematyce samochodowej, niezależnie od tego, jakie są Twoje upodobania. Wyraź ducha otwartej drogi we własnym domu, wybierając obraz lub wydruk na płótnie z kategorii "Samochody". Jest ich wystarczająco dużo, aby zadowolić nawet najbardziej oddanych petroludzi.

Klasyczna era wyścigów

Dla wielu osób pomysł na wydruk na płótnie samochodu wyścigowego w ich domu, zdobiący ścianę, to wszystko o latach świetności motoryzacji. Niektóre z najbardziej ekscytujących wyścigów miały miejsce, gdy technologia silników i pojazdów była rozwijana i wydawało się, że istnieją nieograniczone możliwości z projektowaniem samochodów wyścigowych. W tym celu stworzyliśmy kilka wspaniałych wydruków na płótnie, takich jak Le Mans, przedstawiających dwa samochody walczące o dominację w scenie z powojennego wyścigu wytrzymałościowego. Podobnie jest w przypadku GP Wagen, który jest dostępny zarówno w wersji kolorowej, jak i jednobarwnej i przedstawia roadstera w pit stopie, który wydaje się być gotowy do wkroczenia na tor. Miłośnicy zabytkowych samochodów wyścigowych znajdą również Templary Hirondel lub Morgan SS at the Track jako wspaniałe projekty, które oddają prędkość, moc i nie małą ilość czystej wyścigowej gracji.

Wielki amerykański samochód

Samochody amerykańskie mają w sobie coś sugestywnego, gdy są wykorzystywane na obrazach lub wydrukach. Być może jest to fakt, że widzieliśmy tak wiele klasycznych filmów hollywoodzkich z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych, które je przedstawiały. Z kolei ich związek z kulturą amerykańską, a w szczególności ze sceną muzyczną w Stanach Zjednoczonych, może sprawić, że staną się one takimi punktami centralnymi. Na przykład sprawdź doskonały obraz Elvis Truck Sun Records, który nawiązuje do najwcześniejszych nagrań króla rock'n'rolla. Alternatywnie, możesz wybrać cudownie opływowy wygląd "Saturday Night", który zawiera neony, błyszczący chrom i dużą ilość koni mechanicznych w scenie, która może być zaczerpnięta z klasycznego filmu "American Graffiti" lub "Grease". Dla tych, którzy kojarzą wielkość amerykańskich pojazdów z otwartą drogą i niekończącymi się słonecznymi dniami, Cadillac to wydruk na płótnie dla Ciebie. Przedstawia on tył klasycznego samochodu z bezchmurnym niebem i rzędem palm w tle.

Europejskie klasyki designu

Mimo, że nie ma wątpliwości, że amerykańskie samochody są bardzo charakterystyczne, jeśli chodzi o tematykę obrazów i wydruków na płótnie, dla wielu osób bardziej kompaktowy europejski przemysł samochodowy oferuje coś jeszcze bardziej spektakularnego. Doskonałym przykładem dzieła sztuki inspirowanego przez europejskich producentów jest wydruk Porsche 911. Oglądając prawdopodobnie najsłynniejszy projekt Porsche pod najlepszym kątem - z tyłu - 911 będzie wyglądało świetnie w każdym pomieszczeniu w domu i jest pokazane na tym wydruku w nieskazitelnym srebrze. Innym niemieckim samochodem, który znajduje się w ofercie jest zawsze popularny Mercedes 300 SLR, uważany przez wielu kierowców za niezrównany klasyk designu. Dla tych, którzy wolą, aby z wyborem samochodu szło poczucie miejsca, idealnym wyborem będą B15 in Paris i Citroen in Paris, oba odzwierciedlające wkład francuskich projektantów w kształty samochodów na przestrzeni dziesięcioleci. Jednak być może najbardziej zdumiewające formy samochodów, jakie kiedykolwiek powstały, zawdzięczamy włoskim projektantom, zwłaszcza jeśli chodzi o super samochody. Spójrz na Lamborghini i Lamborghini od Behind, które oba oferują niezrównaną przyjemność oglądania. Są to idealne ozdoby do domu, które mówią o stylu, jak również o kontrolowanej mocy.

Wybór wydruku na podstawie koloru

Przy wyborze obrazu na płótnie, który został wykonany ze zdjęcia, kolorystyka może być równie ważna jak temat, zwłaszcza gdy będzie on eksponowany w pomieszczeniu, które ma już swój styl wystroju. Dla tych, którzy szukają jasnych odcieni, wybierz coś takiego jak Superlegerra, czyli widok z boku samochodu sportowego w żywym żółtym kolorze. Morgan Autumn przedstawia klasyczny brytyjski samochód sportowy w kolorze błotnistej, wyścigowej zieleni na tle brązowych i złotych liści, oferując bardziej powściągliwą, ale nie mniej dramatyczną paletę. Saleen S7 Blue to kolejna dobra opcja dla pomieszczeń, w których dominują odcienie szarości, srebra i lazuru. Jednak prawdopodobnie najszersza gama kolorów jest zarezerwowana dla nadruków zaczerpniętych z serii Disney Cars, gdzie fiolety, zielenie i - oczywiście - charakterystyczna czerwień Zygzaka McQueena występują w dużej ilości.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.