Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Silnik samochodowy - monochromatyczny - Obraz na płótnie - Biuro

187

wzorów

Samochody

Dzięki klasycznym projektom nadwozi i dużej różnorodności wykończeń używanych na przestrzeni lat nie ma wątpliwości, że samochody stanowią jeden z najbardziej ikonicznych rodzajów wzoDowiedz się więcejrnictwa z ubiegłego wieku. Przy tak wielu modelach pojazdów czterokołowych, od lśniących samochodów sportowych po masywne pojazdy terenowe, nie zaskakuje, że często są one punktem centralnym dzieł sztuki wszelkich typów. W ofercie sklepu Photowall mamy oszałamiający zbiór obrazów na płótnie skupiających się na tematyce samochodowej i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wyeksponuj ducha drogi we własnym domu, wybierając malowidło lub fotografię z naszej dużej kolekcji obrazów na płótnie w kategorii samochodowej. Szerokość wyboru jest wystarczająca, aby zadowolić nawet najzagorzalszych miłośników samochodów.

Klasyczna epoka wyścigów

Wielu chciałoby ozdobić swoją ścianę obrazem na płótnie odwołującym się do najlepszych lat motoryzacji. Niektóre z najbardziej ekscytujących wyścigów miały miejsce, gdy technologia silników i pojazdów dopiero się rozwijała i możliwości w projektowaniu samochodów wyścigowych zdawały się nieograniczone. W związku z tym przygotowaliśmy pierwszorzędne obrazy na płótnie, takie jak „Le Mans”, który przedstawia dwa samochody w walce o zwycięstwo na scenie z powojennego wyścigu. Podobnie „GP Wagen”, który dostępny jest zarówno w kolorze, jak i w odcieniach szarości, przedstawia roadstera w swoim boksie, gotowego, aby wyskoczyć na tor. Miłośników starych samochodów wyścigowych zainteresuje też „Templars Hirondel” lub „Morgan SS at the Track”, które prezentują wspaniałe wzory oddające prędkość, moc i cały wdzięk wyścigów.

Wspaniały amerykański samochód

Jest coś niezwykle wymownego w malowidłach lub nadrukach przedstawiających amerykańskie samochody. Być może jest to fakt, że widzieliśmy tak wiele klasycznych hollywoodzkich filmów z lat 50., 60. i 70., w których mogliśmy je podziwiać. A może chodzi o ich związek z kulturą amerykańską, w szczególności z amerykańską sceną muzyczną, która stawiała je w centralnym punkcie. Obejrzyj na przykład wspaniały obraz „Elvis Truck Sun Records”, który nawiązuje do najwcześniejszych nagrań króla rock 'n' rolla. Może Ci się też spodobać cudownie prosty wygląd obrazu „Saturday Night” przedstawiający światła neonów, lśniący chrom i ogromną moc silnika w scenie, która mogłaby pochodzić z klasycznego filmu, takiego jak „American Graffiti” lub „Grease”. Dla tych, którym znakomitość amerykańskich samochodów kojarzy się z otwartą drogą i niekończącymi się słonecznymi dniami, doskonałym wyborem jest obraz na płótnie „Cadillac”. Przedstawia tył klasycznego samochodu oraz bezchmurne niebo i rząd palm w tle.

Klasyka wzornictwa europejskiego

Mimo że niewielu wątpi w wyjątkowość amerykańskich samochodów na obrazach na płótnie, dla niektórych europejski, często bardziej skromny przemysł samochodowy, oferuje coś nawet bardziej spektakularnego. Idealnym przykładem takiej sztuki jest inspirowany europejską marką nadruk „Porsche 911”. Obraz przedstawia najsłynniejszy prawdopodobnie model Porsche pod najlepszym kątem – od tyłu. Będzie wyglądał świetnie w każdym pomieszczeniu w domu. Samochód na tym obrazie ma nieskazitelny srebrny kolor. Inny niemiecki samochód prezentowany w ofercie obrazów to zawsze popularny Mercedes 300 SLR, uważany przez wielu kierowców za niezrównany klasyk wzornictwa. Dla tych, którzy wolą, gdy pojazd przedstawiony jest w konkretnym miejscu, idealnym wyborem są „B15 in Paris” oraz „Citroen in Paris”. Oba odzwierciedlają wkład francuskich projektantów do projektów nadwozi na przestrzeni dekad. Jednak autorami być może najbardziej zadziwiających kształtów samochodów, które kiedykolwiek stworzono, są projektanci włoscy, szczególnie w dziedzinie super samochodów. Spójrz na obrazy „Lamborghini” i „Lamborghini from Behind”, których oglądanie zapewnia niezrównaną przyjemność. Są one idealną ozdobą mieszkania i symbolizują styl oraz ujarzmioną moc.

Wybór wydruku w oparciu o kolory

Przy wyborze obrazu na płótnie wykonanego ze zdjęcia kolory mogą być tak samo ważne jak tematyka, szczególnie gdy eksponowane mają być w pomieszczeniu, które ma już określony wystrój. Dla tych, którzy poszukują jasnych tonów, proponujemy na przykład obraz „Superlegerra”, który przedstawia widok z boku samochodu sportowego w żywym żółtym kolorze. Obraz „Morgan Autumn”przedstawia klasyczny brytyjski samochód sportowy w błotnistym zielonym kolorze na dywanie z brązowych i złotych liści, oferuje bardziej ograniczoną, lecz nie mniej zachwycającą paletę. Obraz „Saleen S7 Blue” to inny dobry wybór dla pomieszczeń w tonacjach szarych, srebrnych i błękitnych. Jednak prawdopodobnie największy wybór kolorów zarezerwowany jest dla obrazów związanych z filmem „Auta” studia Disney, które przepełnione są fioletem, zielenią i, naturalnie, wyróżniającą się czerwienią Zygzaka McQueena.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.