Samochody sportowe

Odkąd Henry Ford zbudował pierwszy samochód spalinowy w 1896 roku, człowiek jest zafascynowany i zachwycony swoim dziełem. Zobaczcie zachwyt w oczach ludzi, kiedy nowy, lśniący samochDowiedz się więcejód po raz pierwszy wyjeżdża z fabryki. Istnieje wrodzona więź między człowiekiem a maszyną, która została w pełni wyartykułowana przez samochód. Nie da się w pełni wyrazić tego, co dzieje się z silnikiem, w połączeniu z wiatrem we włosach, gdy prędkość rośnie i przenosi nas na nowy poziom ekscytacji. Wyścigi organizowane na całym świecie jako hołd dla tego fascynującego wynalazku mają niespotykany prestiż i splendor dla wszystkich jego mistrzów. Samochód jest również symbolem statusu danej osoby w społeczeństwie. Mówi o upodobaniach, nastrojach, pozycji społecznej i o tym, jak człowiek chce być postrzegany przez swoich bliźnich. Człowiek, który jeździ kombi, ze wszystkimi jego dzwonkami i gwizdkami zapewniającymi bezpieczeństwo, użyteczność i funkcjonalność, chce, aby świat postrzegał go jako osobę stabilną, mającą silne korzenie rodzinne i dbającą o tradycyjne wartości. Mówi to również o jego potrzebie wydajności i ekonomicznej solidności. Człowiek, który jeździ samochodem sportowym, jednak, czy to najnowsze wydanie lub klasyczny rocznik, ogłasza światu, że jest diabeł-may-care poszukiwacz przygód, buntownik, który żyje na krawędzi i pragnie prędkości i stylu i podniecenia. Ten człowiek nie jest szczęśliwy, dopóki nie jedzie Mach 10 z płonącymi włosami. Photowall oddaje hołd takiemu człowiekowi dzięki linii wydruków na płótnie z samochodami sportowymi. Wydruki na płótnie z samochodami sportowymi wprowadzą ten sam dreszczyk emocji do Twojego salonu lub przestrzeni rekreacyjnej. Let's take a deeper look at these sports cars canvas prints and see how they bring excitement to your home.

Krótka historia samochodów sportowych

Samochód sportowy lub pojazd rekreacyjny to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o prędkości, precyzyjnym prowadzeniu i dreszczyku emocji. Zaczęły się one w Europie na początku ubiegłego wieku, a produkcja tych luksusowych pojazdów stała się od tego czasu wielomiliardowym przemysłem. Od lat 1895 do 1915 pojazdy te były określane jako samochody turystyczne lub roadstery. Dopiero w 1919 roku w brytyjskiej gazecie "The Times" pojawił się termin "samochody sportowe". Nasze wydruki na płótnie z motywem samochodów sportowych pomagają opowiedzieć historię tego wspaniałego wynalazku. Te najwyższej jakości wydruki na płótnie z samochodami sportowymi stanowią hołd dla tych wspaniałych początków, przedstawiając takie propozycje, jak "PreWar Siberpfeil Racing Car BW" i "SSK Morning Ride". Najbardziej tradycyjnym modelem samochodu sportowego był roadster. Był to dwumiejscowy samochód, który zazwyczaj nie posiadał dachu. Większość z tych samochodów, nawet do dnia dzisiejszego, nie jest przeznaczona do przewozu więcej niż dwóch osób. Ich głównym celem jest szybkość i styl, a nie ekonomia i użyteczność. Ale samochody sportowe muszą również przyjąć definicję pojazdów rekreacyjnych, które mają dach. Photowall honoruje to wyróżnienie, oferując Państwu wydruki na płótnie "250GT's in Italy Piazza Trademark Sepia".

Sportowe samochody i ich wyścigi

Z biegiem lat fascynacja człowieka tymi niesamowitymi pojazdami doprowadziła do powstania licznych wyścigów na całym świecie. Wydarzenia te są śledzone przez miliony fanów, a od czasu pojawienia się telewizji są transmitowane na cały świat. Nasze wydruki na płótnie przedstawiające samochody sportowe pomagają uczcić ewolucję tego wspaniałego dzieła. Już sama możliwość prowadzenia samochodu dla jednego z setek producentów reprezentowanych w tych wyścigach sprawia, że staje się on natychmiastową gwiazdą. Z nim przychodzą sponsorzy i zatwierdzenia i umów handlowych, które sprawiają, że kierowcy bardzo bogaty naprawdę. Światowa popularność tego sportu stała się źródłem splendoru i prestiżu dla wszystkich w nim uczestniczących. Kilka z bardziej godnych uwagi wyścigów na świecie to 24-godzinny wyścig Le Mans, który odbył się po raz pierwszy w 1923 roku. Odbywa się on w mieście Le Mans we Francji i jest określany jako Grand Prix wytrzymałości i wydajności. Photowall honoruje tę próbę trwałości i wytrzymałości wydrukami na płótnie "Le Mans Racing", które z łatwością ozdobią górną część Twojego baru lub dorosłego pokoju zabaw. Indianapolis 500 jest kolejnym z tych legendarnych wydarzeń wyścigowych. Po raz pierwszy odbył się w 1911 roku, ten wyścig odbywa się podczas amerykańskiego Memorial Day Weekend w maju. Miejscem wyścigu jest Indianapolis Motor Speedway w Indianapolis, Indiana, i jest okrzyknięty Największym Spektaklem Wyścigów. Wciąż trzyma się swoich osobliwych tradycji, dając zwycięzcy butelkę mleka i każąc mistrzowi pocałować linię mety wykonaną z cegły. You can share in the glamour and prestige of these great races when you acquire these sports cars canvas prints which are perfect for your home. Zamów sobie kilka naszych wydruków na płótnie z samochodami sportowymi i poczuj się jak na wyścigach.

Sportowe samochody dzisiaj

Wiele z dzisiejszych samochodów sportowych to nie tylko cudo nowoczesnej inżynierii, ale także zapierająca dech w piersiach uczta dla oczu. Photowall daje Ci przedsmak niektórych z nich w naszych wydrukach na płótnie "Dark Lamborghini", "Saleen S7" i "Superleggera". Odwiedzając stronę Photowal, masz do wyboru nieskończoną ilość wydruków na płótnie z samochodami sportowymi. Na co więc czekasz? Kup dziś jak najwięcej takich wydruków na płótnie.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-49 z 49 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.