Samochody w stylu vintage

Odkąd Henry Ford zbudował pierwszy samochód spalinowy w 1896 roku, człowiek jest zafascynowany i zachwycony swoim wynalazkiem. Zobaczcie zachwyt w oczach ludzi, gdy nowy, lśniący samoDowiedz się więcejchód po raz pierwszy wyjeżdża z fabryki. Istnieje wrodzona więź między człowiekiem a maszyną, która została w pełni wyartykułowana przez samochód. Nie da się w pełni wyrazić tego, co dzieje się z silnikiem, w połączeniu z wiatrem we włosach, gdy prędkość rośnie i przenosi nas na nowy poziom ekscytacji. Photowall oddaje hołd temu rodzajowi pojazdów swoją własną kolekcją wydruków na płótnie. Powieś je na ścianach swojego salonu, aby nadać przestrzeni poczucie ruchu i celu. Te wydruki na płótnie samochodów zabytkowych przypominają nam o tym, gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy. Niech Twoja rodzina i przyjaciele wpatrują się z podziwem w te niesamowite wydruki na płótnie samochodów zabytkowych. Witness as they refuse to leave this space and try to linger in it as long as humanly possible with all these vintage cars canvas prints on the walls These images are a surefire hit in your home.

Klasyka w zabytkowych samochodach - wydruki na płótnie

Wyścigi organizowane na całym świecie jako hołd dla tego fascynującego wynalazku niosą ze sobą niespotykany prestiż i splendor dla wszystkich jego mistrzów. Samochód zabytkowy jest również symbolem statusu danej osoby w społeczeństwie. Mówi o upodobaniach, nastrojach, pozycji społecznej i o tym, jak chce być postrzegany przez swoich bliźnich. Człowiek, który jeździ kombi, ze wszystkimi jego dzwonkami i gwizdkami bezpieczeństwa, użyteczności i funkcjonalności, chce, aby świat postrzegał go jako osobę stabilną, mającą silne korzenie rodzinne i dbającą o tradycyjne wartości. Mówi to również o jego potrzebie wydajności i ekonomicznej solidności. Natomiast mężczyzna, który jeździ sportowym samochodem, czy to najnowszym, czy klasycznym rocznikiem, oznajmia światu, że jest poszukiwaczem przygód. Photowall pozwala Ci wziąć udział w tej wspaniałej tradycji dzięki obrazom "Winning 300SLR and Bussard", "Who Me" oraz "Come with Me in the Morning Light" w swojej niezwykłej kolekcji wydruków na płótnie z samochodami zabytkowymi. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie Samochody zabytkowe w swoim prywatnym gabinecie lub minibibliotece i wyobraź sobie, że jesteś Henrym Fordem, przeglądającym swoje ostatnie osiągnięcia. Możesz również zdecydować się na wyświetlanie tych wydruków na płótnie Samochody zabytkowe w swoich strefach rekreacyjnych.

Ponadczasowe w zabytkowych samochodach - wydruki na płótnie

Samochód sportowy lub pojazd rekreacyjny to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o prędkości, precyzyjnym prowadzeniu i dreszczyku emocji. Zaczęły się one w Europie na początku ubiegłego stulecia, a od tego czasu produkcja tych luksusowych środków transportu przekształciła się w przemysł warty wiele bilionów dolarów. Od lat 1895 do 1915 pojazdy te były określane jako samochody turystyczne lub roadstery. Dopiero w 1919 roku gazeta "The Times" w Wielkiej Brytanii stworzyła termin "samochody sportowe". Nasze wydruki na płótnie Vintage cars pomagają opowiedzieć historię tego wspaniałego wynalazku. Te doskonałe wydruki na płótnie z zabytkowymi samochodami stanowią hołd dla tych wspaniałych początków, przedstawiając takie propozycje, jak "PreWar Siberpfeil Racing Car BW" i "SSK Morning Ride". Najbardziej tradycyjną konstrukcją samochodu sportowego był roadster. Był to dwumiejscowy samochód, który zazwyczaj nie posiadał dachu. Większość z tych samochodów, nawet do dnia dzisiejszego, nie jest przeznaczona do przewozu więcej niż dwóch osób. Ich głównym celem jest szybkość i styl, a nie ekonomia i użyteczność. Ale samochody zabytkowe muszą przyjąć definicję pojazdów rekreacyjnych, które również mają dach.

Stylowe i pożądane

Z biegiem lat fascynacja człowieka tymi niesamowitymi pojazdami doprowadziła do powstania licznych wyścigów na całym świecie. Wydarzenia te są śledzone przez miliony fanów, a od czasu pojawienia się telewizji są transmitowane na cały świat. Nasze wydruki na płótnie przedstawiające zabytkowe samochody pomagają uczcić ewolucję tego wspaniałego dzieła. Do najbardziej znanych wyścigów na świecie należy 24-godzinny wyścig Le Mans, który po raz pierwszy odbył się w 1923 roku. Odbywa się on w mieście Le Mans we Francji i jest określany mianem Grand Prix wytrzymałości i wydajności. Photowall honoruje ten test trwałości i wytrzymałości za pomocą obrazów "Wyścigi Le Mans", "Mój pierwszy i drugi samochód - BW" oraz "Tylny samochód zabytkowy" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie. Powiesić kilka z tych zabytkowych samochodów wydruki na płótnie w korytarzach, aby dodać trochę bardzo potrzebne życie do tych zaniedbanych obszarów. Te zabytkowe samochody wydruki na płótnie sprawią, że akt przejścia z pokoju do pokoju w edukację w ewolucji tych pojazdów. Możesz również powiesić kilka takich obrazów na płótnie w salonie, aby nadać przestrzeni poczucie wielkości i swobody.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.