Dinozaury

Wśród wielu obrazów na płótnie i obrazów malarskich w ofercie Photowall dostępne są także wspaniałe wzory inspirowane dinozaurami. Każdy z nich ma coś wyjątkowego, co zapewni bardzo pDowiedz się więcejotrzebną odrobinę koloru bez względu na to, gdzie zdecydujesz się go powiesić. Idealne do wielu pomieszczeń, będą uzupełniać każdy styl wystroju wnętrza i mogą być łączone i dopasowane w różnych kombinacjach, aby stworzyć na ścianie oszałamiający efekt prehistorycznego świata. Przedstawiające często dinozaury z okresu jurajskiego sprzed około 200 milionów lat, te stylizowane obrazy ożywią każde wnętrze, bez względu na wybrany wzór.

Modne obrazy dinozaurów na płótnie

Liczne z naszych obrazów na płótnie są dostępne w żywych kolorach. Świetnie inspirujące dziecięcą wyobraźnię przerażające stworzenia często są przedstawione w kolorze zielonym z pojawiającymi się odcieniami czerwieni, błękitu i żółtego. Na wielu z nich przedstawiono dramatyczne krajobrazy, w których wędrują dinozaury, niekiedy z erupcjami wulkanicznymi w tle lub z widokiem szybko płynącej wody na pierwszym planie. Starsze dzieci mogą cieszyć się realistycznymi wizerunkami gatunków dinozaurów, które naprawdę żyły, jak Tyrannosaurus Rex, triceratopsy i stegozaury. Te olbrzymie bestie są namalowane w tak realistyczny sposób, że niemal ożywają! Przedstawione jest wszystko — od podwodnych potworów z przeszłości do latających pterozaurów spadających wprost na upolowaną ofiarę.

Obrazy z dinozaurami dla młodszych dzieci

Chociaż wiele z naszych obrazów na płótnie dobrze prezentuje się w pomieszczeniach dla dorosłych, niektóre z nich zaprojektowano z myślą o młodszych dzieciach. Na przykład nasze mapy świata dinozaurów dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych ożywią każdy pokój dziecięcy dzięki zabawnemu wzorowi, który w takim samym stopniu uczy i bawi. Dzieci mogą z nich korzystać, aby nauczyć się różnych rodzajów dinozaurów z przeszłości, a także zdobyć pewną wiedzę o świecie i jego współczesnej geografii. Młodsze dzieci i maluchy będą również uwielbiać nasze wzory z motywami Dinolandu, które są dostępne w wielu kolorach. Z zabawnymi, przyjaźnie uśmiechniętymi dinozaurami w stylu kreskówek tworzą razem dopasowaną grafikę

Obrazy z dinozaurami dla dorosłych?

W ofercie Photowall mamy coś dla wszystkich, zatem możesz znaleźć także obrazy dinozaurów na płótnie, które są skierowane nie tylko do dzieci. Zobacz nasze obrazy Dinosaur Morning lub Sleeping Dinosaur in Mati, na których odwzorowano tropikalne raje w żywych kolorach, które są atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-80 z 80 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.