Jelenie i łosie

Kto powiedział, że renifery są tylko na święta? Odmień swój pokój w stylu skandynawskim dzięki naszym wydrukom na płótnie Deer and Moose. Wybierz jeden z wielu rodzajów obrazów, któryDowiedz się więcej będzie pasował do Twojego pokoju: kolorowe obrazy w stylu kreskówek, które świetnie sprawdzą się w sypialni dziecka, lub modne obrazy z jeleniami, które ozdobią Twoje ściany. Możesz też wypróbować kolorowy foto-obraz, który wniesie do wnętrza to, co na zewnątrz, zachwycając każdego miłośnika przyrody. Straszne sceny śnieżne z nordyckim sercem ocieplą Twój dom, dodając majestatyczny dotyk do wystroju, który może przynieść tylko monarcha lasów. I gwarantujemy, że nie zobaczysz skóry ani włosów Rudolfa!

Deer: Święte, miękkie i łagodne zwierzę

Niektóre mity i legendy mówią, że te majestatyczne stworzenia mają duchową wyższość z powodu ich poroża, które przypomina korony noszone przez królów i królowe. Ich poroże rozciąga się przez niebo, przybliżając jelenie do nieba. Posiadanie tapet z tymi stworzeniami sprawi, że Twoje pomieszczenia staną się bardziej wyrafinowane. Możesz wybierać od prostych i eleganckich obrazów do zapierających dech w piersiach fotografii tych pięknych stworzeń. Jelenie są również postrzegane jako kukurydza i kobiecość uosabiana. Legenda mówi, że jelenie często zmieniają się w damy, aby uniknąć polowania. Nie bądźcie zawiedzeni panowie, bo jelenie mają również elementy męskie. Jelenie są związane z niezależnością, oczyszczeniem i dumą. Niezależnie od tego, jakiej jesteś płci, jeden z tych różnych wyborów może być najbardziej odpowiednią fototapetą dla Twojej osobowości! Wyższość tych ssaków może być naprawdę widoczna na nich i będzie bardzo dobrze komplementować Twój salon. To naprawdę byłoby hipnotyzujące po prostu siedzieć i pić filiżankę kawy wcześnie rano, patrząc na te eleganckie stworzenia, prawda?

Symbol siły i potęgi

Dodanie tapet z tymi silnymi, odważnymi, dominującymi, potężnymi, pełnymi wdzięku ssakami na Twoich ścianach zrobiłoby wielką różnicę pod względem atmosfery, jaką daje Twój pokój. Jedną z najbardziej oczywistych rzeczy, które symbolizuje łoś jest siła i moc. Patrzeć na swój rozmiar, ono pewny daje-off silną aurę z odwagą i męstwem. Istnieje mit o dziewczynie z plemienia Potawatomi, która szukała partnera na całe życie i spośród wszystkich zwierząt wybrała łosia, ponieważ ten okazał jej swoją siłę, odwagę i męstwo. Chociaż matka łosia jest również symbolem macierzyństwa. Istnieje wiele różnych fototapet do wyboru. Możesz wypróbować uroczą animowaną fototapetę z łosiem, aby umieścić ją na pokoju swojego dziecka, do naprawdę fajnych zdjęć łosi z dziczy.

Z naturą

Kto nie będzie zahipnotyzowany pięknem natury? Natura jest rzeczywiście świetnym pomysłem na fotografię i każdy chciałby umieścić na swoich ścianach tapetę o tematyce przyrodniczej, ale co jeśli dodamy coś, co sprawi, że natura będzie bardziej niesamowita? Deers i Moose z pewnością uzupełni obraz-perfect scenerii natury. Dodadzą więcej uczucia spokoju do obrazów i wzorów. Od zielonych pól, idąc przez piękne lasy, aż po góry. Komplementuje prawie wszystko i dodaje więcej wdzięku do estetyki natury. Wyobraź sobie, że wracasz do domu z pracy, zestresowany i zmęczony od wszystkich nadgodzin pracy zrobiłeś, a następnie widząc ten hipnotyzujący fototapetę na swoim salonie z tych majestatycznych stworzeń, Deers & Moose, patrząc z pięknej natury jako tło. Czy nie zmniejszyłoby to negatywnych wibracji, które dawały ci zły nastrój?
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.