Łosie

Potężne jak lwy, odważne jak tygrysy, silne jak słonie, dostojne jak orły i tajemnicze jak jelenie. Takie właśnie są łosie. Bronią tego, co dla nich, walczą do śmierci o to, co uważajDowiedz się więceją za swoje. Czy fototapety z tymi majestatycznymi stworzeniami odmienią nasze pokoje? Zdecydowanie tak! Przekształć swoje ściany w coś więcej niż zwykłe nudne ściany, które wszyscy zwykliśmy mieć. Dobrze, że Photowall ma dla Ciebie wybór i nie będziesz zawiedziony tymi fototapetami z łosiami, bo z pewnością zadowolą nie tylko Twoje oczy, ale i Twoich gości!

Dostojne stworzenia w Twoim własnym domu

Stworzenia tak dostojne jak Łoś dodają więcej estetyki do naszej majestatycznej natury, gdy są fotografowane lub używane jako temat w sztuce, takiej jak malarstwo, szkicowanie i inne. Łoś jest największym członkiem rodziny jeleniowatych. Jest to również najwyższy ssak w Ameryce Północnej. Dorastają do sześciu stóp wysokości, a to tylko dowodzi, dlaczego są tak odważne i dostojne. Warto pokusić się o artystyczny rysunek sylwetki tego wielkiego ssaka, który odważnie stoi ponad trawą i pod rozgwieżdżonym niebem. Ta fototapeta będzie idealnie pasować wszędzie tam, gdzie czujesz, że najlepiej byłoby się na niej znaleźć. Możesz umieścić ją na ścianach swojego salonu i pozwolić, aby wyświetlała jego potęgę zawsze, gdy masz gości lub gdy właśnie wróciłeś do domu ze spaceru lub z pracy. Możesz także spróbować umieścić go na ścianach swojej sypialni i partnerować mu z przyćmionym oświetleniem, tak aby dopełniał klimat w pokoju. Możesz umieścić go na ścianie swojej jadalni, aby dodać trochę dodatkowego uczucia do niego tak, że można cieszyć się mając śniadanie, obiad, kolację lub prostą przekąskę więcej. Możesz również spróbować fototapety z łosiem w lesie. To wyraźnie pokazuje, jak odważny jest i że wie, że jest na swoim terytorium. Jego długie nogi, ciemne futro i duże poroże świetnie komponują się z zielonymi drzewami z tyłu i złotobrązową trawą pod nim. Fototapeta idealna do salonu lub jadalni. Można też pokusić się o umieszczenie jej w swojej sypialni. Szczerze mówiąc, te dostojne stworzenia są uniwersalne jako fototapety. Mogą pasować niemal do każdego pomieszczenia, w którym zostały umieszczone, jeśli tylko są dobrze umiejscowione.

Fototapety z łosiami to wybór dla dzieci

. Oprócz silnie wyglądających fototapet, które są idealne na ścianę rodziny, naszych ojców, dzieci nie będą już samotne w swoich pokojach, ponieważ Photowall ma również animowane i urocze fototapety do ich pokoi. Mogą chcieć spojrzeć na tę pasiastą sylwetkę łosia z ptakami latającymi nad nim. Dopasowane z drzew i gór jako tło. Jest też ten uroczy wyglądający łoś z drzewami jako tło, a jego poroże jako atrakcja. Takie obrazy świetnie nadawałyby się na ścianę w sypialni Twojego syna. Proste, ale dodają wiele pozytywnych wibracji, dzięki czemu przebywanie w ich pokojach będzie przyjemniejsze.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-15 z 15 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.