Tygrysy

Być może jeden z najbardziej kultowych obrazów zwierząt, które możesz wykorzystać do ozdobienia swojego domu, często skryty świat tygrysa jest naprawdę uchwycony w niektórych z naszycDowiedz się więcejh wspaniałych wydruków na płótnie. Tygrys, drapieżnik najbardziej kojarzony z Indiami i resztą Azji, był niegdyś opisywany przez poetów takich jak Blake jako "płonący blaskiem" i czczony za swoją "przerażającą symetrię". Na tych wspaniałych obrazach żywe kolory, takie jak złoty, czarny, pomarańczowy i czerwony, zostały połączone w absolutnie oszałamiające kombinacje, które ukazują prawdziwy majestat tego pięknego stworzenia.

Tygrys w obrazach

Tygrys jest prawdopodobnie jednym z najbardziej oszałamiających wizualnie ssaków na naszej planecie, głównie ze względu na swoje przeszywające oczy i dramatycznie prążkowaną sierść, dlatego jest doskonałym materiałem do przedstawienia w formie obrazu. Spójrz na nasze obrazy Tygrysy z jeziora świątynnego lub Ukryte obrazy - tygrysy jako doskonałe przykłady tych dużych kotów w grupach rodzinnych. Obrazy te, namalowane z dużą wprawą, są pełne szczegółów i przedstawiają tygrysy w ich naturalnym otoczeniu. Innym wspaniale zaaranżowanym obrazem jest Klan białych tygrysów, przedstawiający znanego na całym świecie tygrysa syberyjskiego o charakterystycznym umaszczeniu, odpoczywającego nad strumieniem z młodymi na pierwszym planie. Inne obrazy, takie jak Tiger Sanctuary (Sanktuarium tygrysa) i Tiger in a Tropical Storm (Tygrys w czasie burzy tropikalnej) autorstwa Henri Rousseau, tworzą wielobarwne palety, co oznacza, że wizerunki tygrysów można znaleźć w różnych odcieniach, dzięki czemu pasują do każdego wystroju wnętrza, jaki już posiadasz.

Naturalne piękno tygrysa

Tygrys, znany ze swoich drapieżnych umiejętności polowania po kryjomu, jest jednak królem wszystkiego, co obserwuje, a cecha ta jest najlepiej widoczna w twarzy zwierzęcia, zwłaszcza w jego dalekowzrocznych oczach. Wspaniałe oczy tygrysa, które niekiedy zdają się nawet zatrzymywać ludzkiego widza w swoim spojrzeniu, są znakomicie uchwycone w formie odbitek na płótnie. Poszukaj fotografii takich jak Eye of the Tiger (Oko tygrysa) lub King of the Mountain (Król gór), aby zobaczyć po prostu oszałamiające portrety tych kotów. Tiger Chief, stylizowana wersja zwierzęcia, również ma w sobie coś naturalnego, gdy patrzysz w oczy kota, które nieugięcie odwzajemniają spojrzenie. Oczywiście, naturalne piękno dużych kotów jest często najlepiej uchwycone przez fotografów, gdy są one w stanie spoczynku. Aby zobaczyć wspaniałe przykłady tygrysów w ich najbardziej pogodnych stanach, sprawdź wydruki na płótnie, takie jak Don't Make a Fuss, wspaniały obraz monochromatyczny, lub zatytułowany po prostu Tiger, wydruk na płótnie w pełnym kolorze.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.