Niedźwiedzie

Portret dzikich niedźwiedzi uchwycony na obrazie i przedstawiony jako wydruk na płótnie, to rzecz piękna. Te łagodne olbrzymy zamieszkują lasy i góry naszej ziemi, poszukując jagód i Dowiedz się więcejliści w najdzikszych zakątkach. Nasze wydruki na płótnie oddają przyjazne usposobienie niedźwiedzi, przedstawiając na przykład matkę niedźwiedzicę z młodymi lub brata niedźwiedzia bawiącego się na śniegu. Uwielbiamy niedźwiedzie we wszystkich kształtach i rozmiarach, od nieśmiałej pandy po groźnego niedźwiedzia grizzly, od samotnego niedźwiedzia polarnego po uroczego misia. Każdy znajdzie w swoim życiu miejsce dla jeszcze jednego misia!

A touch of the wild with Bears wall murals

Dodanie odrobiny dzikości do swojego wnętrza to trend, który może pobudzić nasze zmysły i pokazać naszą miłość do natury. Zwierzęta w naszych wnętrzach, od sympatycznych wiewiórek po dzikie lwy, z pewnością wniosą do wystroju dziwactwo i uśmiech na twarzy. Dzięki dodatkom dekoracyjnym oraz fototapetom inspirowanym dziką przyrodą, Twój dom z pewnością zyska akcent, który przypomni Ci o pięknie natury. Photowall posiada szeroką gamę fototapet inspirowanych zwierzętami, które ożywią każdy pokój lub przestrzeń. Oczywiście wszyscy chcemy, aby nasze domy były inne, a dzięki zastosowaniu unikalnych i pięknych fototapet, Twoje wnętrze na pewno będzie egzotyczne i odważne. Wśród wzorów, z których możesz być dumny są fototapety Niedźwiedzie. Przedstawiają one różne rodzaje niedźwiedzi, które nas fascynują i podobnie obawiają się wielu. Od wspaniałych grizzlies do słodkich i zabawnych pand, te okładziny ścienne będą doskonałym dodatkiem do Twojego domu i będzie w stanie zrobić swoje zwykłe i nudne ściany, aby stać się żywe i żywe. Z uroczych obrazów i żywych kolorów, Twoje wnętrze będzie miał najlepszy projekt, który został marzył. Nie tylko, że dorośli będą zaskoczeni z projektów, dzieci, jak również z pewnością skorzystają z tych. Pomóż im dowiedzieć się więcej o niedźwiedziach z fototapetą zainstalowaną na ścianach ich sypialni lub nawet pokoju zabaw. Byłoby to również świetna okazja, aby spędzić więcej czasu jakości z nimi, jak powiedzieć im żadnej historii, która będzie stymulować ich zainteresowania z niedźwiedzi. Oprócz tych, Niedźwiedzie fototapety mogą również pomóc swoim maluchom w ich wzrostu i rozwoju, jak projekty będą narzędziem w honing ich wyobraźni i kreatywności. Pokochaj fototapety, ponieważ są one w stanie stworzyć piękny punkt centralny, który Ty i Twoja rodzina z pewnością będziecie uwielbiać.

Świat niedźwiedzi

Niedźwiedzie są wspaniałymi zwierzętami i są klasyfikowane jako psowate, czyli psowate mięsożerne. Zwierzęta te są szeroko rozpowszechnione i występują w wielu różnych siedliskach na całej półkuli północnej i częściowo na półkuli południowej. Wspólne cechy współczesnych niedźwiedzi to duże ciała z krępymi nogami, długie pyski, małe zaokrąglone uszy, kudłate włosy, łapy z pięcioma nieprostopadłymi i krótkie ogony. Niedźwiedzie mogą być uważane za emblematyczne siły uziemienia i siły. Przez cały czas były czczone jako potężny totem. Niedźwiedzie były znane z tego, że inspirowały tych, którzy potrzebują odwagi, aby przeciwstawić się przeciwnościom losu. Niedźwiedzie reprezentują również kilka znaczeń i symboli. Przede wszystkim, zwierzę to reprezentuje siłę i pewność siebie, gdy staje przeciwko przeciwnościom, podejmuje działania i przewodzi. Duch niedźwiedzia wskazuje, że nadszedł czas na uzdrowienie lub wykorzystanie zdolności leczniczych, aby pomóc sobie lub innym. Medycyna niedźwiedzia podkreśla znaczenie samotności, spokojnego czasu i oczywiście odpoczynku.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.