Zwierzęta widziane na safari

Jest coś romantycznego w idei wyjazdu na safari, wyjazdu w dzicz, gdzie człowiek nie jest ani potrzebny, ani nigdy do końca mile widziany. Koncepcja safari zmieniła się z biegiem lat,Dowiedz się więcej a ci, którzy wyruszają na wyprawy, częściej mają przy sobie duże aparaty fotograficzne niż broń. Chociaż żaden wydruk na płótnie nie jest w stanie w pełni oddać ciepła afrykańskiego słońca, które bije od Ciebie jak gorący deszcz, i ogromnej, pustynnej ciszy afrykańskich łąk, wydruki na płótnie z naszej serii Safari Animals są całkiem bliskie.

Grace

Być może istnieje kilka zwierząt o tak zabawnym wyglądzie jak żyrafa, ale z pewnością nie ma ssaków równie dziwnych. Te gibkie stworzenia wyglądają jakby ledwo mogły stać, z ich wrzecionowatymi nogami dźwigającymi ich ciała i tymi długimi, długimi szyjami. A jednak ich gracja jest tak wielka, że widać ją nawet na zdjęciach. Żyrafa jest jednym z najbardziej dostojnych i pełnych gracji stworzeń w Afryce, nie jest szybka jak lew, ani ciężka jak słoń, ale dostojna jak osoba chodząca na szczudłach. Z ich długimi nogami i dziwnymi kolanami, powinny wyglądać dziwnie, ale zamiast tego wyglądają łagodnie, ciekawie, a nawet na niektórych zdjęciach, kochająco. Wprowadź wdzięk żyrafy do swojego domu za pomocą obrazu.

Art

Sztuka afrykańska zawsze wzbudzała w zachodnim umyśle niezwykłą fascynację. Jak to się dzieje, że tak proste linie ożywają w taki sposób? Po co te bloki kolorów? Mówi się, że sztuka Afryki pochodzi od zwierząt afrykańskich. Kiedy coś jest kolorowe w Afryce, nie ma półśrodków. Zimorodek ma taki odcień błękitu, że artyści przysięgliby, że nie może istnieć w naturze, afrykańska kukułka szmaragdowa jest tak jaskrawo zielona, że trudno uwierzyć, że jest prawdziwa. W ten sam sposób stworzenia Afryki poważnie traktują kamuflaż. Kiedy lew wyleguje się w wysokiej trawie, wtapia się w nią tak doskonale, że jest to prawie jak magia. Na tym polega dwoistość afrykańskiej sztuki - z jednej strony brązy i złoto oraz wyblakła zieleń, z drugiej zaś jaskrawe, śmiałe barwy klejnotów z tęczy szaleńca.

Cheer

Nikt nie wie dokładnie dlaczego, ale zebra to tak naprawdę zabawne zwierzę. Z paskami i krótką, małą grzywą są jak konie, ale nie do końca, jak osły, ale znowu nie do końca. Dźwięk, który wydają jest zupełnie nieoczekiwany, zwłaszcza jeśli patrzysz na niego myśląc, że to tylko dziwnie wyglądający koń. Nawet ich chód jest dziwny - poproś każdego, kto jest zaznajomiony z tym, jak biega koń, aby posłuchał, jak biega zebra, a zobaczysz. Ale przy całej swojej dziwności, mają w sobie coś radosnego. Może to przez ich paski, które sprawiają, że wyglądają trochę jak więźniowie w starym stylu, a trochę bardziej jak ubrani w piżamy. Niezależnie od tego, czy chodzi o ich paski, czy uszy, czy też o ich dziwaczną grzywę Mohawk, zebry zawsze mają tendencję do wnoszenia pewnego rodzaju wesołości, gdziekolwiek się znajdują. Możesz mieć trochę tej radości dla siebie, włączając wydruk na płótnie do swojego wystroju.

Moc

Nikt nigdy nie pojechał na safari, aby zobaczyć mysz. Nie, ludzie jeżdżą na safari, aby zobaczyć słynną Wielką Piątkę. Mądrego i łagodnego słonia, z jego smutnymi, starymi oczami i klapniętymi uszami. Lew, jego grzywa łapiąca słońce właśnie tak. Lamparta wylegującego się na drzewie, pana wszystkiego, co obserwuje. Bawół wodny, jedno z najgroźniejszych stworzeń na Ziemi, i nosorożec, jeden z najbardziej zagrożonych. Każdy z tej piątki jest inny, każdy na swój sposób wyjątkowy. Lew jest potężny, ale leniwy, zadowolony ze spoczywania na laurach, podczas gdy lwice wykonują całą pracę. Słoń, najbardziej masywny ssak lądowy, jest spokojny, ale z zaskakującym poczuciem zabawy. Lampart jest chłodny, obserwując świat z bezpiecznej, wybranej przez siebie, wysokiej grzędy. Bawół wodny i nosorożec są potężne, silne, trudne do zabicia - choć w przypadku nosorożca najwyraźniej nie dość trudne. Wprowadź do swojego domu poczucie pierwotnej siły dzięki wydrukom na płótnie z kolekcji Safari Animals.
Informacje o produktach