Przyjaciele dżungli - Obraz na płótnie - Pokój dziecięcy

842

wzorów

Zwierzęta widziane na safari

W wyprawie na safari jest coś romantycznego, to wycieczka w kompletną głuszę, gdzie człowiek nie jest ani potrzebny, ani mile widziany. Na szczęście sposób organizowania safari zmieniDowiedz się więcejł się z biegiem lat i dziś najczęściej zabieramy ze sobą aparaty fotograficzne, a nie broń palną. Żaden obraz na płótnie nie jest w stanie oddać potęgi afrykańskiego słońca, którego promienie spadają na ludzi jak krople gorącego deszczu, ani bezmiaru przestrzeni i ciszy afrykańskiej sawanny, ale naszym obrazom ze zwierzętami safari niemalże się to udaje.

Wdzięk

Istnieje kilka gatunków zwierząt wyglądających zabawnie jak żyrafa, ale na pewno żaden z nich nie jest tak dziwny jak ona. Te smukłe stworzenia o patykowatych nogach niosących niemałe ciało i niewiarygodnie długich szyjach wyglądają jakby ledwo mogły utrzymać równowagę. Jednak wdzięk, z jakim się poruszają, jest tak oczywisty, że widać to nawet na fotografiach. Żyrafa nie jest tak szybka jak lew ani ciężka jak słoń, ale porusza się z dostojeństwem i wdziękiem godnym baletnicy. Ze swoimi długimi nogami i pogrubionymi stawami powinna wyglądać groteskowo, mimo to wygląda łagodnie, interesująco, a na niektórych fotografiach wręcz uroczo. Wraz z obrazem na płótnie wnieś odrobinę żyrafiego wdzięku do swojego domu.

Sztuka

Sztuka Afryki zawsze fascynowała ludzi zachodniej cywilizacji. Jak tak proste wzory mogą wyglądać tak żywo? Skąd ta paleta barw? Mówi się, że afrykańska sztuka naśladuje zwierzęta Afryki. Gdy w Afryce coś jest kolorowe, to raczej bez półśrodków. Zimorodek malutki ma taki odcień niebieskiego, że wielu artystów przysięgłoby, że taki kolor nie istnieje w naturze. Natomiast kukułeczka złocista jest niewiarygodnie szmaragdowozielona – trudno uwierzyć w istnienie takiego ptaszka. Afrykańskie zwierzęta równie poważnie traktują kwestie kamuflażu. Gdy lew położy się w wysokiej, wyschniętej trawie, tak dalece zlewa się z otoczeniem, że wydaje się, że zniknął. Na tym polega dwoistość afrykańskiej sztuki – czasami używa się brązów, żółci i wyblakłych zieleni, aby za chwilę zastosować jasne i wyraziste kolory, porównywalne z barwą kamieni szlachetnych.

Radość

Nikt do końca nie wie, dlaczego, ale zebra to całkiem zabawne zwierzę. Ze swoimi paskami i krótką grzywą wygląda jak koń, ale niezupełnie, jest też podobna do osła, ale nie do końca. Dźwięk, który z siebie wydaje, jest co najmniej zaskakujący, bo nijak nie pasuje do jej wyglądu. Nawet sposób, w jaki chodzi, jest dziwny w porównaniu do chodu konia. Ale pomimo wszystkich swoich dziwactw roztacza aurę wesołości. Może to przez te paski, które sprawiają, że wygląda jak więźniowie w niemych filmach, albo tak jakby nosiła piżamę. Niezależnie od tego, czy to przez uszy, paski czy dziwaczne małe grzywki zebry wywołują wesoły nastrój wszędzie, gdzie się pojawią. Możesz się o tym przekonać, uzupełniając wystrój wnętrza swojego pokoju jednym z naszych obrazów na płótnie.

Potęga

Nikt nigdy nie pojechał na safari, żeby zobaczyć łosia. Ludzie jadą na safari, żeby zobaczyć słynną wielką piątkę. Mądre i łagodne słonie z ich starymi smutnymi oczami i wielkimi uszami. Lwa, którego grzywa lśni w słońcu. Lamparta wylegującego się na drzewie i obserwującego wszystko dookoła. Bawoła afrykańskiego, jednego z najniebezpieczniejszych stworzeń na tej planecie, i nosorożca, przedstawiciela jednego z gatunków najbardziej zagrożonych wyginięciem. Każde z tych zwierząt jest inne, wyjątkowe na swój sposób. Lew jest potężny, ale leniwy, woli odpoczywać, podczas gdy lwice wykonują całą pracę. Słoń, najcięższe lądowe zwierzę, jest spokojny, ale ma zaskakujące poczucie humoru. Lampart jest wyluzowany, gdy lustruje otoczenie ze swojej upatrzonej pozycji. Bawół i nosorożec to zwierzęta potężne, silne i trudne do upolowania – ale jak widać, jeśli chodzi o nosorożca, nie dość trudne. Naładuj swój dom ich naturalną energią, wybierając obrazy na płótnie z naszej kolekcji ze zwierzętami safari.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.