Słonie afrykańskie

Idź duży z afrykańskiego słonia jako ich dekoracji. Największe zwierzę, które żyje na lądzie, z niektórymi samcami rosnącymi do trzynastu stóp wysokości, ponad dwukrotnie wyższe niż wDowiedz się więcejielu dorosłych ludzi! Te królewskie i łagodne stworzenia mogą stać się centralnym punktem Twojego wnętrza dzięki wysokiej jakości wydrukom na płótnie z serii African Elephants od Photowall. Ich najbardziej znaną cechą jest trąba, której używają do wąchania, picia, jedzenia i mycia się. W naszej ofercie wysokiej jakości wydruków na płótnie znajdziesz mnóstwo takich motywów. Słonie afrykańskie są również bardzo popularnym wyborem dla najmłodszych, ponieważ te łagodne olbrzymy są powszechnie ulubionym zwierzęciem dzieci. Wszystkie te niesamowite motywy mogą być również dostosowane do Twoich planów projektowych, zmodyfikowane, aby pasowały do schematów kolorów wnętrza i zmienione, aby odpowiadały Twoim osobistym gustom i życzeniom.

Słonie afrykańskie - wydruki na płótnie dla dzieci

Jak już wspomnieliśmy, słonie są bardzo popularne wśród młodych dziewcząt i chłopców. Ludzie mają wrodzony podziw dla tych zwierząt, być może wynikający z ewolucyjnego związku, ponieważ słonie od wieków były wykorzystywane przez wiele kultur na całym świecie jako sprzymierzeńcy i narzędzia. Twoje dziecko z pewnością będzie uwielbiało coś takiego jak wydruk na płótnie "African Elephants Playing", artystyczną ilustrację przedstawiającą słonia bawiącego się ze swoim towarzyszem. The superb design and the vibrant colours of this African elephants canvas print will set alight any child's bedroom, study area or play space. Innym uroczym wydrukiem na płótnie "Savannah Sunset" jest "Savannah Sunset", który może być idealnym punktem centralnym towarzyszącym Twoim dzieciom w ich wspólnych przestrzeniach, takich jak pokój zabaw.

Wspaniała symbolika

The charismatic nature of the elephant has made it an element of strong symbolism across various cultures all over the world, especially Asian regions like India and China have dense mythologies featuring these affable behemoths. W związku z tym, że nie jest to w ogóle możliwe, nie ma co się łudzić, że będzie to dla nas dobre rozwiązanie. A well-placed and gorgeous African elephants canvas print such as "African Elephant", for example, can elevate any room into something classier and more meaningful. The beautiful and intricate design of this African elephants canvas print does not only look stylish, but also has a tremendous meaning behind it because elephants, in general, symbolize the qualities of wisdom, strength, courage, longevity, patience and honor.

Wpływ słoni afrykańskich

Wszyscy wiemy, że rodzina jest bardzo, jeśli nie najważniejszą rzeczą na świecie. Your African elephants canvas prints can be a symbol of this notion, as elephant family groups are very close. Nie można ich dokładnie uścisnąć, ale słonie owijają swoje pnie wokół młodszych krewnych, aby ich uspokoić i aby się przywitać, skręcają swoje pnie razem. Możesz również pokazać w swoich słoniach African elephants canvas prints jak inteligentne są te ssaki, ponieważ mogą one zarówno uczyć się i odczuwać emocje, co jest widoczne w naszych wysublimowanych projektach. Co więcej, jeśli członek grupy rodzinnej słoni jest ranny, reszta grupy może przyjść i pomóc mu. Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że wiedzą one, kiedy członka rodziny nie ma już w stadzie i jest to naprawdę łamiący serce widok, gdy słonie rozpaczają nad kośćmi utraconej rodziny i przyjaciół. Na szczęśliwszej uwagi, sprawdź ten kawałek o nazwie "Baby African Elephant", który ma naturalne uczucie do niego i ziemi tonów. This African elephants canvas print can look great in any space, whether this is a residential, commercial or recreational area.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-9 z 9 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.