Informacje o naszych obrazach na płótnie

Nasze obrazy są wyjątkowe. Są one wykonane według podanych wymiarów i mogą być dostosowane do Twoich życzeń. Po złożeniu zamówienia obraz jest natychmiast drukowany, dobrze opakowany i wysyłany w ciągu 1-4 dni. Twoje obraz na płótnie jest dostarczany zmontowany wraz z wieszakiem — gotowy do natychmiastowego zawieszenia!

Podłużny, wąski czy kwadratowy?

Możesz wybrać kształt i rozmiar swojego obrazu na płótnie, aby był jak najlepiej dopasowany do Twojej ściany. Nasze obrazy dostępne są w wielu rozmiarach do 100 cm szerokości i wysokości.

canvas different sizes

Najwyższa jakość

Nasze obrazy na płótnie są najwyższej jakości i nie wyblakną pod wpływem promieni słonecznych. Używamy wytrzymałego płótna, które jest montowane na ramie zaciskowej o grubości 2-3 cm wykonanej z drewna posiadającego certyfikat FSC.

Szczegółowe informacje

  • Obraz na płótnie jest dostarczany w pełni zmontowany
  • Płótno, 300-350 g/m2
  • Drewniana rama z certyfikatem FSC
  • Nadruk odporny na promieniowanie UV

Paczkę z tapetą wyślemy w przeciągu 1–4 dni:

Twój w pełni zmontowany obraz na płótnie jest starannie opakowany i dostarczany w wytrzymałym pudełku z tektury falistej. Paczka wysyłana jest w ciągu 1–4 dni, zawsze z darmową dostawą.

Działamy z myślą o środowisku naturalnym

Wytwarzamy wyłącznie produkty na zamówienie. Oznacza to bowiem, że nic nie odkładamy do magazynu, ani też nie wyrzucamy bez potrzeby. Stosowane przez nas farby drukarskie nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów i ulegają biodegradacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działań Photowall dążących do zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne, zajrzyj do naszej
polityki dotyczącej ochrony środowiska.

Materiały przyjazne dla środowiska naturalnego

Rama obrazu na płótnie wykonana jest z drewna, materiału, który w całości nadaje się do recyklingu.

Opakowanie przyjazne dla klimatu

Zamówiony obraz na płótnie wysyłamy w pudle kartonowym wyprodukowanym całkowicie lub częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu.

Chcesz utworzyć własną tapetę lub obraz? Prześlij nam zdjęcie lub ilustrację, a my zajmiemy się tym całkowicie bezpłatnie, nie zobowiązując Cię do zakupu.

Szukaj wśród wszystkich dostępnych u nas motywów

Znajdź swój ulubiony wzór

Mamy duży wybór obrazów na płótnie — przejrzyj tysiące motywów i znajdź swoje ulubione do wszystkich pomieszczeń w domu.

Szukaj wśród wszystkich dostępnych u nas motywów

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?