Nasze plakaty

Nasze plakaty są wyjątkowe i można je zamówić w różnych rozmiarach i wzorach zgodnie z Państwa życzeniem. Możesz zamówić swój plakat w takim stanie, w jakim jest lub razem z elegancką listwą plakatową, lub stylową ramą. Po złożeniu zamówienia plakat jest od razu drukowany, dobrze pakowany i wysyłany w ciągu 1-4 dni roboczych.

Mały, średni czy duży?

Możesz wybrać kształt i rozmiar swojego plakatu, aby jak najlepiej pasował do Twojej ściany. Wszystkie nasze plakaty są dostępne w różnych rozmiarach do 100 cm szerokości i wysokości, a zarówno listwy plakatowe, jak i ramki są wymiarowane zgodnie z formatem plakatu.

Najwyższa jakość

W przypadku wszystkich plakatów używamy matowego, trwałego papieru wysokiej jakości. Taki papier zapewnia wyjątkową precyzję odcieni i ostrość, dzięki czemu świetnie nadaje się do fotografii i ilustracji. Nasza technologia druku ma jakość na poziomie muzeum oraz zapewnia jasne kolory, głęboką czerń i jest odporna na proces starzenia się.

Szczegółowe informacje

  • Papier premium 200g/m²

  • Druk odporny na promieniowanie UV

  • Trwały papier

Zawieszenie plakatu

Wybierz listwę plakatową — stylowe i nowoczesne zawieszenie do plakatów. Listwy plakatowe mają wysokość 21 mm i można je łatwo przymocować do plakatu za pomocą magnesów zarówno na górze, jak i na dole. Dzięki temu listwa jest mocno osadzona nie uszkadzając plakatu. Rozmiar listew jest dostosowany do rozmiaru wybranego plakatu (zawsze o 10 mm szerszy). Nasze listwy plakatowe dostępne są w czterech wzorach: czarnym, białym, ciemnym lub naturalnym drewnie. Listwy plakatowe są dostarczane razem z plakatem oraz z bawełnianym sznurkiem do zawieszania w tym samym kolorze co listwa.

Rama i szkło

Nasze nowoczesne i ponadczasowe ramy są dostępne w trzech różnych wzorach – czarnym drewnie, białym drewnie lub drewnie dębowym. Zastosowane szkło to pleksiglas, który zapewnia mniej odbijającą światło powierzchnię, lepszą ochronę przed promieniowaniem UV oraz lepszą trwałość od zwykłego szkła. Rama i plakat są wysyłane razem. Można je powiesić zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Paczkę z tapetą wyślemy w przeciągu 1–4 dni:

Kupione plakaty i wszelkie akcesoria są starannie pakowane i dostarczane w trwałym pudle z tektury falistej. Paczka wysyłana jest w ciągu 1–4 dni, zawsze z darmową dostawą.

Działamy z myślą o środowisku naturalnym

Wytwarzamy wyłącznie produkty na zamówienie. Oznacza to bowiem, że nic nie odkładamy do magazynu, ani też nie wyrzucamy bez potrzeby. Stosowane przez nas farby drukarskie nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów i ulegają biodegradacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działań Photowall dążących do zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne, zajrzyj do naszej
polityki dotyczącej ochrony środowiska.

Materiały przyjazne dla środowiska naturalnego

Nasze produkty papierowe i obrusy są wykonane z papieru i drewna pochodzącego z ekologicznej i zrównoważonej gospodarki leśnej.

Opakowanie przyjazne dla klimatu

Zamówiony przez Ciebie plakat zostanie przesłany w kartonowym pudełku z materiału pochodzącego w całości lub częściowo z recyklingu.

Chcesz utworzyć własną tapetę lub obraz? Prześlij nam zdjęcie lub ilustrację, a my zajmiemy się tym całkowicie bezpłatnie, nie zobowiązując Cię do zakupu.

Szukaj wśród wszystkich dostępnych u nas motywów

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?