Nasze plakaty

Nasze plakaty są wyjątkowe i można je zamówić w różnych rozmiarach i wzorach zgodnie z Państwa życzeniem. Możesz zamówić swój plakat w takim stanie, w jakim jest lub razem z elegancką listwą plakatową, lub stylową ramą. Po złożeniu zamówienia plakat jest od razu drukowany, dobrze pakowany i wysyłany w ciągu 1-4 dni roboczych.

Mały, średni czy duży?

Możesz wybrać kształt i rozmiar swojego plakatu, aby jak najlepiej pasował do Twojej ściany. Wszystkie nasze plakaty są dostępne w różnych rozmiarach do 100 cm szerokości i wysokości, a zarówno listwy plakatowe, jak i ramki są wymiarowane zgodnie z formatem plakatu.

Najwyższa jakość

Do wszystkich naszych plakatów używamy matowego, trwałego papieru z certyfikatem FSC o wysokiej jakości. Papier daje znakomitą tonację i ostrość w szczegółach i doskonale sprawdza się w przypadku fotografii i ilustracji. Nasza technologia druku zachowuje jakość muzealną i zapewnia wyraźne kolory, głęboką czerń i jest odporna na starzenie.

Szczegółowe informacje

  • Papier premium 200g/m²
  • Druk odporny na promieniowanie UV
  • Trwały papier

Zawieszenie plakatu

Wybierz listwę plakatową — stylowe i nowoczesne zawieszenie do plakatów. Listwy plakatowe mają wysokość 21 mm i można je łatwo przymocować do plakatu za pomocą magnesów zarówno na górze, jak i na dole. Dzięki temu listwa jest mocno osadzona nie uszkadzając plakatu. Rozmiar listew jest dostosowany do rozmiaru wybranego plakatu (zawsze o 10 mm szerszy). Nasze listwy plakatowe dostępne są w czterech wzorach: czarnym, białym, ciemnym lub naturalnym drewnie. Listwy plakatowe są dostarczane razem z plakatem oraz z bawełnianym sznurkiem do zawieszania w tym samym kolorze co listwa.

Rama i szkło

Nasze nowoczesne i ponadczasowe ramy dostępne są w trzech różnych wzorach — czarnym, białym lub w naturalnym drewnie. Wszystkie obrazy posiadają certyfikat FSC, a zastosowane szkło jest wykonane z akrylu, który daje mniej odbić, lepszą ochronę przed promieniowaniem UV i jest trwalszy niż zwykłe szkło. Plakaty i ramy są dostarczane razem, a po umieszczeniu plakatu w ramie możesz zawiesić go zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Paczkę z tapetą wyślemy w przeciągu 1–4 dni:

Kupione plakaty i wszelkie akcesoria są starannie pakowane i dostarczane w trwałym pudle z tektury falistej. Paczka wysyłana jest w ciągu 1–4 dni, zawsze z darmową dostawą.

Działamy z myślą o środowisku naturalnym

Wytwarzamy wyłącznie produkty na zamówienie. Oznacza to bowiem, że nic nie odkładamy do magazynu, ani też nie wyrzucamy bez potrzeby. Stosowane przez nas farby drukarskie nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów i ulegają biodegradacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działań Photowall dążących do zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne, zajrzyj do naszej
polityki dotyczącej ochrony środowiska.

Materiały przyjazne dla środowiska naturalnego

Nasze produkty papierowe i obrusy są wykonane z papieru i drewna pochodzącego z ekologicznej i zrównoważonej gospodarki leśnej.

Opakowanie przyjazne dla klimatu

Zamówiony przez Ciebie plakat zostanie przesłany w kartonowym pudełku z materiału pochodzącego w całości lub częściowo z recyklingu.

Współpraca z Vi Agroforestry

Chcesz utworzyć własną tapetę lub obraz? Prześlij nam zdjęcie lub ilustrację, a my zajmiemy się tym całkowicie bezpłatnie, nie zobowiązując Cię do zakupu.

Szukaj wśród wszystkich dostępnych u nas motywów

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jaki jest koszt plakatu?

Cena plakatu z naszej oferty jest zróżnicowana w zależności od wybranego motywu, pożądanego rozmiaru oraz czy wybierzesz listwę plakatową, czy ramę do obrazu. Zawsze możesz zobaczyć końcową cenę, wpisując swoje wymiary dla wybranego motywu w naszym sklepie.

W jakich wymiarach można zamówić plakat?

Nasze plakaty są dostępne w następujących formatach:
Motywy stojące: 27x35, 30x40, 30x45, 40x50, 40x60, 45x60, 50x70, 60x80, 60x90, 70x100, 75x100 i 84.1x118.9 cm.
Motywy leżące: 35x27, 40x30, 45x30, 50x40, 60x40, 60x45, 70x50, 80x60, 90x60, 100x70 i 100x75 cm.
Motywy czworokątne: 25x25, 30x30, 35x35, 40x40, 45x45, 50x50 i 70x70 cm.
Nasze listwy plakatowe pasują do wszystkich powyższych rozmiarów.
Nasze plakaty można zamówić w formatach:
Motywy pionowe: 30x40, 30x45, 45x60, 50x70, 60x80, 60x90, 70x100 cm.
Motywy poziome: 40x30, 45x30, 50x40, 60x45, 70x50, 80x60, 90x60 cm.
Motywy kwadratowe: 30x30, 50x50, 70x70 cm.

Jakie są opcje wykończenia krawędzi?

W przypadku wszystkich plakatów dostępne są następujące opcje wykończenia krawędzi:
– Brak widocznej krawędzi: motyw wypełnia cały plakat aż do krawędzi.
– Biała krawędź: Motyw jest otoczony białą krawędzią.

Na stronie produktu można dokładnie sprawdzić, jak poszczególne opcje wykończenia krawędzi prezentują się na danym plakacie.

Jak znaleźć odpowiedni wzór?

W naszej ofercie znajdują się tysiące wzorów. Jeśli jednak nie uda Ci się znaleźć czegoś, co wyjątkowo przypadnie Ci do gustu, zajrzyj do banku zdjęć agencji Dreamstime. Wystarczy, że przekażesz nam numer identyfikacyjny wybranego zdjęcia, a ze wszystkim Ci pomożemy.

Jak wyglądają płatności i dostawa?

Informacje na temat płatności i dostawy znajdują się na stronie zawierającej ogólne warunki zakupu w naszym sklepie internetowym.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.