Reklamacje

Poniżej znajdziesz informacje jak zareklamować wadliwy lub uszkodzony produkt.

Reklamacie

Jako konsument masz trzyletnie prawo do złożenia reklamacji. Po zakupie przedmiotu i stwierdzeniu, że jest on wybrakowany, wadliwy lub uszkodzony w transporcie, prosimy o jak najszybszy kontakt z nami po wykryciu błędu. Za rozsądny czas na reklamację produktu uważa się zawsze dwa miesiące po wykryciu wady.

Reklamacje dotyczące widocznych wad należy zgłaszać przed montażem i użytkowaniem produktu. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia produktu przed montażem. W przypadku reklamacji nie zwracamy kosztów dodatkowych, takich jak koszty instalacji, ani żadnych innych kosztów.

Jeśli produkt jest niezmontowany, zorganizujemy bezpłatną wysyłkę zwrotną, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci dalszej pomocy. Możesz również samodzielnie zorganizować wysyłkę zwrotną. W takim przypadku nie ponosimy odpowiedzialności za dostawę i nie zwracamy kosztów wysyłki.

Jeśli wada zostanie wykryta przy montażu produktu, poprosimy o zdjęcia produktu, na których widać wadę.

W przypadku rozpatrzenia reklamacji zrekompensujemy koszty zgodnie z obowiązującym prawem ochrony konsumentów.

Zawsze staramy się rozwiązywać problemy natychmiast, ale w przypadku sporu stosujemy się do zaleceń Rady ds. skarg konsumentów. Jako konsument możesz również złożyć skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowego rozstrzygania sporów, którą znajdziesz tutaj.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?