Prawo odstąpienia i zwroty

Oczywiście chcemy, abyś był zadowolony ze swojej tapety lub obrazu zakupionego u nas i zawsze możesz zwrócić, odzyskać pieniądze lub wymienić na inny produkt.

30-dniowe prawo do odstąpienia od umowy

Oprócz ustawowego prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni zawsze oferujemy naszym klientom dodatkowe 16 dni prawa do zwrotu wszystkich niezmontowanych produktów. Masz prawo do zwrotu lub wymiany artykułu w ciągu 30 dni. Prawo do odstąpienia od umowy obowiązuje 30 dni od momentu otrzymania produktu przez Ciebie lub wyznaczoną przez Ciebie osobę trzecią.

Jeśli chcesz anulować zakup, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci dalszej pomocy.

Wystarczy, że w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki otrzymamy informację o chęci anulowania zakupu. Zakupiony produkt nie musi zostać zwrócony w ciągu 30 dni. Wystarczy deklaracja chęci anulowania zakupu.

Jeśli zakupiłeś tapetę, możesz przyciąć arkusze, aby łatwiej ją sprawdzić. Nawet po przycięciu arkuszy przysługuje Ci 30-dniowe prawo do odstąpienia od umowy i zwrócenia tapety.

Zwrot

Jeśli skontaktujesz się z nami i poinformujesz o chęci odesłania produktu, zorganizujemy wysyłkę i pokryjemy jej koszty. Mogą zostać jednak naliczone pewne koszty zwrotu, o których poinformujemy Cię, gdy się z nami skontaktujesz.

Możesz również samodzielnie zorganizować wysyłkę zwrotną. Jeśli to zrobisz, nie ponosimy odpowiedzialności za dostawę i nie zwracamy pieniędzy, dopóki nie otrzymamy zwracanego produktu. Nie zwracamy żadnych kosztów wysyłki zorganizowanej samodzielnie przez klienta.

Wszystkie zwroty podlegają recyklingowi.

Zwrot kosztów

Jak tylko otrzymamy zwracany produkt, zwrócimy pełną kwotę w ciągu 14 dni. Środki są zwracane przy użyciu tej samej metody płatności, której użyto do opłacenia zamówienia, i nie są naliczane żadne opłaty za transakcję.

Nie zwracamy kosztów montażu, dlatego ważne jest, aby przed przeprowadzeniem montażu sprawdzić, czy produkt spełnia oczekiwania.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?