Big Ben

Jeśli szukasz ikonicznego motywu, który mógłbyś umieścić w swoim domu lub biurze, wypróbuj kolekcję wysokiej jakości plakatów Big Ben firmy Photowall. Jest to prawdopodobnie najsłynniDowiedz się więcejejszy zegar na świecie i jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów orientacyjnych na świecie. Nasze plakaty Big Ben przedstawiają ten historyczny zabytek w różnych stylach, jak się przekonasz. My również zagłębimy się nieco w jego pochodzenie i historię, aby uczynić Twój proces wyboru bardziej świadomym i zabawnym. Plakaty Big Ben mogą być właściwą dekoracją ścienną dla każdego rodzaju przestrzeni, bez względu na to, czy jest to przestrzeń mieszkalna, rekreacyjna czy korporacyjna w naturze. Unikalne wzory, wspaniałe kombinacje kolorów i bogate detale zachwycą Cię i zaskoczą. Big Ben plakaty mogą również służyć jako inspiracja do pewnego dnia zrobić wycieczkę do wesołej starej Anglii, zwłaszcza Londyn. Jak zwykle, możesz zmienić te motywy, aby pasowały do istniejącego wystroju wnętrza lub pasowały do estetyki, którą zaplanowałeś.

Krótkie wyjaśnienie

Jednym z najczęstszych nieporozumień jest to, że sama wieża to Big Ben. Wieża w Houses of Parliament jest właściwie nazywana Wieżą Elżbiety od 2012 roku, podczas gdy dzwon znajdujący się wewnątrz to Big Ben. Uważa się, że Big Ben został nazwany na cześć Sir Benjamina Halla, pierwszego komisarza ds. robót, którego nazwisko jest wypisane na dzwonie. Spraw, aby ta emblematyczna struktura stała się centralnym punktem wystroju Twojego wnętrza dzięki tym pięknym plakatom Big Ben. W tej linii masz wszystko, od prawdziwych fotografii, tak szczegółowych, że poczujesz się jakbyś był tuż obok, po dzieła sztuki, które nadają tej historycznej strukturze jeszcze głębsze znaczenie i kontekst. Udekoruj swoje wnętrza tymi niesamowitymi motywami i zamień swoje ściany w maszynę do podróży w czasie. Wśród plakatów Big Ben znajdziesz zarówno te w stylu vintage, jak i nowe jego ujęcia. Nasza eklektyczna kolekcja plakatów Big Ben z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby i pragnienia.

Wartość artystyczna plakatów z Big Benem

Plakaty Big Ben pozwalają Ci na dużą swobodę w dekorowaniu Twojego domu, biura lub innej przestrzeni, którą chcesz odświeżyć. To nie jest wszystko pompa, formalność i glamour, jeśli chodzi o Big Ben plakaty. W rzeczywistości, te pozycje w naszym asortymencie są jednymi z najbardziej artystycznych. Ten punkt orientacyjny jest tematem i inspiracją dla artystów od ponad stu lat, a my wszyscy w pewnym momencie widzieliśmy go na ekranie. Plakaty z Big Benem to idealne połączenie historyczności i kapryśności, coś, co może sprawić, że każdy dom lub miejsce pracy będzie wyglądało świetnie! Weźmy na przykład plakat zatytułowany London Phone Booth. Na początku może wydawać się prosty, ale im bardziej go studiujesz, tym bardziej dostrzegasz zawiłe szczegóły wspaniałych elementów obecnych w nim. Ten plakat z Big Benem może być równie wspaniały w salonie jak i w pokoju biurowym.

Więcej próbek

Elizabeth Tower sama w sobie stoi prawie 100 metrów wysoka i ma 11 pięter. Big Ben sam Big Ben dzwonił przez panowanie sześciu monarchów. Połącz swoją miłość do historii i sztuki w postaci tych plakatów Big Ben. Pałac Westminsterski to klasyczny wygląd z widokiem, który po prostu absolutnie hipnotyzuje. Wyobraź sobie ten plakat Big Ben w swoim przedpokoju, na pewno pozostawi trwałe wrażenie na każdym, kto przekroczy próg Twoich drzwi. Dla czegoś bardziej artystycznego, ale równie klasycznego, sprawdź plakat Big Ben o nazwie Big Ben in Black Lead. Piękny i elegancki szkic jak ten może zrobić świat różnicy, gdy jest używany jako tło w biurze lub w miejscu nauki Twojego dziecka. Big Ben plakaty przedstawiają tak wiele możliwości, jeśli chodzi o podnoszenie wizualnej gry wagi w pokoju, który dekorujesz lub planujesz ożywić.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-43 z 43 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.