Ameryka Południowa

Jeśli chcesz, aby w Twoim wnętrzu zagościła kultura i natura jednocześnie, plakaty Ameryki Południowej od Photowall są idealnym narzędziem. Ten romantyczny, tętniący życiem i różnorodDowiedz się więcejny kontynent znany jest z fantastycznych krajobrazów, kontrastujących ze sobą kuchni i niesamowitej muzyki, będącej wynikiem zdrowej mieszanki wpływów. Nasza kolekcja plakatów z Ameryki Południowej posiada nowoczesny urok metropolii, takich jak stolica Brazylii, Sao Paulo, ale także starożytny urok zabytków, takich jak mistyczne Machu Picchu. Kontrastowe kolory, różnorodne style i unikalne wzory to tylko niektóre ze składników, które dodaliśmy, aby uczynić ten asortyment plakatów z Ameryki Południowej najlepszą śmietanką. Czwarty co do wielkości kontynent i piąty co do wielkości, gdy weźmiemy pod uwagę populację, składa się z 12 krajów, którymi są Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Kolumbia, Ekwador, Gujana, Paragwaj, Peru, Surinam, Urugwaj i Wenezuela. W Ameryce Południowej znajduje się również druga po Nilu najdłuższa rzeka świata - Amazonka, a także drugi po Mount Everest najwyższy szczyt świata - Aconcagua w Argentynie. Plakaty z Ameryki Południowej zachwycą, ucieszą i poinformują Ciebie, Twoją rodzinę, przyjaciół i każdego, kto spojrzy na te wspaniałe widoki.

Największy kraj w Ameryce Południowej plakaty

Brazylia jest nie tylko największym krajem, ale również jednym z najbardziej bogatych historycznie w Ameryce Południowej, o czym świadczy fakt, że posiada aż 21 miejsc Światowego Dziedzictwa. Pierwszymi Europejczykami, którzy osiedlili się w tym miejscu byli Portugalczycy, którzy założyli pierwszą osadę w 1532 roku. Brazylia rozwijała się dzięki wojnom i bitwom, aż do momentu, gdy portugalska rodzina królewska uciekła przed Napoleonem do Brazylii w 1807 roku. Te różnorodne wpływy można odczuć we wszystkich aspektach kultury brazylijskiej, a więc także w plakatach Ameryki Południowej. Chociaż król, Dom Joao VI, wrócił do Portugalii w 1821 roku, jego syn pozostał w Brazylii i został cesarzem kraju, a w 1822 roku uzyskał niepodległość. Następnie w 1889 roku Deodoro Da Fonseca przeprowadził zamach stanu, aby przejąć władzę od cesarza i przekształcić ją w republikę rządzoną przez konstytucję. Dziś Brazylia jest piątym co do wielkości krajem na świecie!

Ateny Ameryki Łacińskiej

Bogota jest stolicą Kolumbii, zamieszkałą przez około 8 milionów ludzi. Niegdyś kosmopolityczne centrum wyrafinowania, w ostatnich dekadach stało się epicentrum biznesu, polityki i rozrywki. Jej uprzywilejowana lokalizacja i krajowe lotnisko sprawiają, że jest łatwo dostępna i stanowi dogodny "punkt startowy" dla innych miejsc w całym kraju. Być może można ją nawet zobaczyć na plakatach Ameryki Południowej, takich jak "Bogota Colombia City Map". Swój przydomek Bogota zawdzięcza temu, że jest siedzibą wielu bibliotek i uniwersytetów. Plakaty z Ameryki Południowej takie jak "Bogota Colombia Skyline" przedstawiają ikoniczne budynki, takie jak Palacio Arzobispal czy Uniwersytet Rosario. Dzięki różnym odcieniom i tonom do wyboru, plakaty Ameryka Południowa są wszechstronnym i przydatnym narzędziem podczas dostosowywania wagi wizualnej, aby dopasować lub skontrastować z istniejącym wystrojem wnętrza lub schematami kolorów.

Kultura i natura w Ameryce Południowej plakaty

Brazylia może poszczycić się największą liczbą obiektów Światowego Dziedzictwa UNESCO, ale Peru, zajmujące drugie miejsce z 12 takimi obiektami, ma chyba najbardziej znane i słynne. Perłą w koronie zabytków kultury w Ameryce Południowej jest bez wątpienia "Zaginione Miasto" Machu Picchu. Siedząc wysoko w górach, ten archeologiczny cud nigdy nie przestaje zadziwiać odwiedzających, którzy przybywają z całego świata, aby podziwiać ponadczasowe piękno i zapierające dech w piersiach widoki, co można również zobaczyć na plakatach z Ameryki Południowej. Ogromne mury, tarasy i rampy sprawiają, że naprawdę warto je zobaczyć. Sprawdź plakat z Ameryki Południowej o nazwie "Machu Picchu" i zachwyć się tym, jak może on zmienić cały wygląd Twojego pokoju, nadając mu więcej głębi i wymiaru, ale także piękna i charakteru.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-35 z 35 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.