Azja

Wnieś piękno i tajemnicę Orientu do swojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej dzięki naszemu fantastycznemu wyborowi plakatów z Azji. Będziesz mógł wybierać spośród szerokiej iDowiedz się więcej zróżnicowanej gamy motywów o unikalnych wzorach, głębokich znaczeniach i żywej kolorystyce. Plakaty Azja są domem dla niewiarygodnie szczegółowych fotografii, które mogą działać jak urządzenie do teleportacji dla Twojego umysłu, oraz obrazów tak wspaniałych, że wywołają emocje, o których nawet nie wiedziałeś, że je posiadasz. Podobnie jak sam kontynent, są tu widoki naturalnego piękna, które pozostawią Cię bez tchu i widoki nowoczesnych innowacji, które Cię oszołomią. Największy kontynent naszej planety, zarówno pod względem wielkości, jak i liczby ludności, Azja liczy 48 krajów, które są członkami Organizacji Narodów Zjednoczonych. Plakaty z Azji mają tak wiele do zaoferowania pod względem wizualnym, ale także historycznym i kulturowym. Znajdziesz tu elementy, które mogą Cię zmotywować do kolejnej podróży na Wschód, a także pamiętne sceny, które być może już napotkałeś. Jak zawsze, możesz dopasować swoje plakaty z Azji tak, aby pasowały lub kontrastowały z istniejącym lub planowanym wystrojem wnętrza, kolorystyką, itd.

Różnorodność na plakatach z Azji

Tak jak sam kontynent, plakaty Azja mają tak wiele różnorodności pod względem opcji wizualnych, tematów i miejsc. Jest tu element natury, ponieważ kontynent ten posiada trzecią co do wielkości wyspę na świecie, trzecią najdłuższą rzekę i najwyższy szczyt. Jest też wiele nowoczesnego postępu i zdobyczy technologicznych, które znajdują odzwierciedlenie w niektórych plakatach z Azji. Zdjęcia z życia wzięte, takie jak na plakacie "Palmy kokosowe, Tajlandia", mogą stać się Twoją mentalną ucieczką i utrzymywać dobry nastrój przez cały rok, bez względu na porę roku i pogodę. Plakaty Azja przedstawiają również niesamowite dzieła sztuki, które pozostawią po sobie długotrwałe wrażenie, takie jak "Singapur Skyline". Ten ikoniczny horyzont jest w różnych odcieniach i tonacjach, co czyni go idealnym narzędziem do upiększania Twoich ścian. Być może plakaty z Azji staną się nawet przewodnikiem w wyborze następnej destynacji. Dlatego też Photowall wygodnie ułożył plakaty z Azji w czterech różnych podkategoriach, a mianowicie Chiny, Indie, Japonia i Azja Południowo-Wschodnia.

Indie

Kategoria plakatów Azja w Photowall nie tylko dostarcza obrazów, które sprawią, że Twoje wnętrza nabiorą nowego wymiaru, ale ma również walory edukacyjne. Na przykład, czy wiedziałeś, że nazwa "Indie" pochodzi od rzeki Indus, która przepływa przez Indie? Ten drugi pod względem liczby ludności kraj na świecie ma wiele dużych miast tętniących życiem, ale także innowacją i postępem. Mimo to, około dwie trzecie ludności Indii nadal mieszka na obszarach wiejskich. "Goa Beach Sunset" to piękny przykład tego, jakie piękno posiadają te wiejskie tereny. Oczywiście, plakaty z Indii nie byłyby kompletne bez cudu architektury, jakim jest Taj Mahal. To ogromne mauzoleum z białego marmuru zostało zbudowane w Agrze w latach 1631-1648 na polecenie cesarza Mogołów Shah Jahana ku pamięci jego ulubionej żony Mumtaz Mahal, która zmarła podczas porodu ich czternastego dziecka! Dzięki temu plakat Asia przedstawiający Taj Mahal idealnie nadaje się do intymnych pomieszczeń takich jak domowa sypialnia.

Kraj Wschodzącego Słońca na plakatach z Azji

Japonia to łańcuch wysp położony wzdłuż wschodniego wybrzeża Azji, składający się z 4 głównych wysp i kilkudziesięciu mniejszych wysepek. Największą z czterech głównych wysp jest Honshu, która jest również siódmą co do wielkości wyspą na świecie. Największe miasta to Tokio, Jokohama, Osaka i Nagoja, z których wiele zobaczysz na plakatach w Azji. Oprócz tych tętniących życiem i zaawansowanych technologicznie miejsc, Japonia posiada również jedne z najlepszych zabytków kultury i przyrody w tej części świata. Góra Fuji, najwyższy szczyt Japonii jest tego konkretnym przykładem. Plakaty z Azji pokażą Ci, że ten uśpiony wulkan, który ostatni raz wybuchł w 1707 roku, może być idealnym punktem centralnym w Twoim pokoju.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.