Belgia

Jeśli jesteś miłośnikiem unikalnych rozwiązań, plakaty z Belgii od Photowall to najlepszy sposób na udekorowanie Twojej przestrzeni mieszkalnej, firmowej lub rekreacyjnej. Ten bardzo Dowiedz się więcejwielokulturowy a zarazem autentyczny kraj ma trzy języki urzędowe i żaden z nich nie nazywa się belgijskim. W różnych częściach kraju ludzie mówią po holendersku, francusku i niemiecku. Ta różnorodność jest również odzwierciedlona w belgijskich plakatach, gdzie można zobaczyć wszystkie różne rodzaje wpływów w architekturze i różnych kolorach i odcieniach. Z wieloma pięknymi zabytkowymi miastami, takimi jak Brugia, Gandawa, Antwerpia czy Leuven, Belgia oferuje ogromną różnorodność pięknych zabytków, z których część możesz zobaczyć i nabyć na plakatach Belgii.

Ozdobić swoją przestrzeń plakatami Belgii

Belgowie mówią, że rodzą się z cegłą w brzuchu, co oznacza, że każdy Belg stara się kupić lub zbudować dom tak szybko, jak tylko może. Możesz wnieść tego ducha również do swojego domu dzięki plakatom Belgii. Jak już wspomniano, wielokulturowość współczesnej Belgii wynika również z różnic kulturowych w tym kraju, w którym istnieje nawet formalna granica dzieląca kraj na różne języki. Na północy znajduje się obszar niderlandzkojęzyczny, a na południu francuskojęzyczny. Jest też mniejszy obszar na wschodzie, który mówi po niemiecku. Ta różnorodność sprawia, że plakaty belgijskie są realnym narzędziem dekoracyjnym dla Twoich wnętrz. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, Belgia posiada wiele malowniczych zakątków i różnorodnych atrakcji. Gandawa, Antwerpia, Liège, Bruksela, zalesione Ardeny, kojące wybrzeże i wspaniała Brugia - wszystkie te miasta znajdują się w odległości nie większej niż dwie godziny drogi od siebie, co oznacza więcej czasu na chłonięcie różnych miejsc i środowisk. Niektóre z tych miast są również przedstawiane na plakatach Belgii. Most w Brugii, na przykład, jest wspaniałym motywem do umieszczenia w Twoim domu, biurze lub innej przestrzeni, która potrzebuje wizualnego zainteresowania.

Krótka historia

Belgia wzięła swoją nazwę od pierwotnych osadników na tym terenie, którzy byli celtyckim plemieniem zwanym Belgae. Położenie Belgii sprawiło, że stała się ona centrum wielu europejskich gałęzi przemysłu, w tym włókiennictwa, handlu i sztuki. Belgia uniezależniła się od Holandii w 1830 roku i była okupowana przez Niemcy podczas I i II wojny światowej, stąd wpływy holenderskie i niemieckie, które można dostrzec na niektórych plakatach Belgii. W ciągu ostatniego półwiecza kraj rozwijał się szczególnie dobrze jako nowoczesne, zaawansowane technologicznie państwo europejskie oraz członek NATO i UE. Stolica kraju, Bruksela, jest również ważnym graczem w światowej polityce i siedzibą wielu organizacji międzynarodowych. Ta piękna metropolia jest również reprezentowana na plakatach Belgii. Plakat "Brussels Belgium Skyline" jest dostępny w różnych tonacjach i odcieniach, a każdy z nich jest równie piękny i gwarantuje maksymalny efekt wizualny. Już teraz możesz wyobrazić go sobie w swoim przedpokoju, czy to w biurze, czy w domu.

Więcej plakatów z Belgii dla Ciebie

Belgia posiada największą na świecie liczbę zamków na metr kwadratowy. Niektóre regiony mają nawet po dwa zamki na wioskę, co jest niesamowite i zabawne. Castle Fortress to plakat Belgii, który pokazuje to za pomocą oszałamiającego obrazu zamku odbijającego się w otaczającym go stawie. Bogactwo szczegółów i niesamowita konstrukcja tej budowli może sprawić, że każde pomieszczenie nabierze uroku i charakteru. Kolejną bardzo interesującą rzeczą w Belgii jest miasto Antwerpia. Ta metropolia jest domem dla ponad trzech czwartych diamentów na świecie! Istnieje tak bardzo wielu wykwalifikowanych rzemieślników w Antwerpii, którzy są dobrzy w cięcia diamentów. Antwerp Skyline at Dusk to kolejny cudowny plakat Belgii, który może działać jako doskonały punkt centralny w wybranej przez Ciebie przestrzeni.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-18 z 18 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.