Islandia

Jeśli szukasz niesamowitego kraju, który mógłby być motywem przewodnim w Twoich dekoracjach wnętrz, nie możesz się pomylić z tajemniczo piękną Islandią. Powstała ona w wyniku erupcji Dowiedz się więcejwulkanu, a mimo to jest zimnym krajem położonym w pobliżu koła podbiegunowego. Ludzie są tam przyjaźni i zachęcają turystów do odwiedzenia Islandii i cieszenia się jej jeziorami, lodowcami i możliwością zobaczenia niesamowitych zorzy polarnych, których część można zobaczyć na plakatach Photowall. Islandia jest bardzo popularnym celem podróży, ponieważ jej krajobraz jest naturalny i surrealistyczny zarazem. Plakaty z Islandii przedstawiają mnóstwo tych niesamowitych widoków i teraz możesz je mieć dla siebie w swoim domu, biurze lub przestrzeni rekreacyjnej.

Piękno plakatów z Islandii

Jak już wspomnieliśmy, krajobrazu Islandii nie można znaleźć nigdzie indziej. Jest to mieszanka gorących źródeł, lodowców, wilgotnych pustyń, pól lawy i zawrotnej ilości wodospadów. Bez względu na to, jakie są Twoje skłonności, na plakatach Islandii znajdziesz naturalną scenerię, która zaspokoi Twoje potrzeby wizualne i estetyczne. Islandia jest bardzo czystym i przyjaznym dla środowiska krajem, co jest godne podziwu samo w sobie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Mieszkańcy tego kraju mają silną więź z naturą i bardzo wysoko cenią swoje zasoby naturalne. Woda, na przykład, jest tak czysta, że jest naturalną wodą źródlaną używaną w całym kraju. Plakaty Islandii takie jak In the Depth of Hraunfossar pokazują nam ten niesamowity żywioł, z bogatymi szczegółami i żywymi kolorami. Następnie jest Seljalandsfoss Waterfall in Iceland, kolejny plakat z Islandii, który przedstawia tę szczególną i istotną cechę tej wyspy we wspaniałej scenerii.

Krótka lekcja historii

Islandia jest drugą co do wielkości wyspą na świecie i posiada trzydzieści mniejszych wysp jako część kraju. Na wyspie znajduje się kilka dużych jezior, a wzdłuż wybrzeża fiordy, w których mieszka większość ludzi. Wyżyny Islandii są zbyt zimne, aby ludzie mogli tam mieszkać. Jak widać na plakacie Islandii o nazwie Iceland Route 1, jest tam bardzo chłodno i dlatego ludzie przystosowali się do surowych warunków. Historia tego kraju sięga czasów Wikingów i niektórych osad Nordyków i Celtów, gdzie zaczynał jako schronienie dla wszelkiego rodzaju uciekinierów i renegatów. Kiedy Islandia została przejęta przez króla Norwegii, połączyła się w jedno królestwo z Norwegią, Danią i Szwecją. Potem ta unia została podzielona i Islandia stała się częścią Danii. W 1845 r. Islandzki Ruch Niepodległościowy próbował uzyskać dla kraju rządy wewnętrzne, a w 1944 r. uzyskał niepodległość, podczas gdy Dania była uwikłana w niemieckie inwazje. Dziś Islandia jest bardzo spokojnym krajem i zajmuje najwyższe miejsce pod względem jakości życia, a najniższe pod względem przestępczości. Plakaty Islandii nie tylko posiadają naturalne piękno, ale również stanowią dobry przykład dla innych narodów.

Czarodziej w plakatach z Islandii

Koń islandzki jest taki, jak Islandia lubi siebie postrzegać - mały, ale silny. Są przysadziste i muskularne, a zimą mają długą, kudłatą sierść, jak widać na plakacie Islandii zatytułowanym Koń islandzki, który jest dość dramatyczny, ale również absolutnie wspaniały. Możesz uczynić z niego idealny punkt centralny w swoim miejscu zamieszkania, pracy lub wypoczynku. Dla jeszcze bardziej uwodzicielskiego i tajemniczego dzieła wybierz plakat z Islandii taki jak Flock of Icelandic Horses. Pokazuje on cały zespół lub stado islandzkich koni, które przekraczają rzekę w pierwotny i dziki sposób. W ten sposób powstaje przyciągająca wzrok i porywająca scena.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-71 z 71 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.