Portugalia

W dekorowaniu wnętrz często spotykamy się z łączeniem klasyki z czymś bardziej nowoczesnym, co jest całkiem w porządku. Połączenie nostalgii z modernizmem można znaleźć również w oferDowiedz się więcejcie Photowall, gdzie znajdziesz wysokiej jakości plakaty Portugalii. To fascynujący kraj z dumną i bogatą historią, która jest odczuwalna w całym kraju, od stolicy po każdą maleńką, malowniczą wioskę. Co ciekawe, Portugalia ma tak samo zdefiniowane granice od 1139 roku, co czyni ją najstarszym państwem narodowym w Europie! Dzięki silnym korzeniom i poczuciu tradycji może stać się doskonałym tematem w Twojej przestrzeni. Plakaty Portugalii, które o tym świadczą, mogą być słusznie dopasowane lub skontrastowane z istniejącymi elementami wystroju wnętrz, takimi jak schematy kolorów i wszystkie rodzaje mebli.

Portugalia - stolica

Jako ojczyzna ważnej kulturowo muzyki Fado i pięknych kolorowych brukowanych uliczek, Lizbona ma mnóstwo tajemnic i zakamarków, które są nieznane dla większości ludzi. Jeśli planujesz podróż do modnej stolicy Portugalii lub już tam byłeś, zapoznaj się z naszą kolekcją unikalnych plakatów Portugalii, które ożywią Twoje wnętrza. Plakat Lisbon Skyline Black jest jednym z takich elementów, który może natychmiast zmienić Twój pokój w coś znacznie ciekawszego i bardziej atrakcyjnego wizualnie. Unikalne wzornictwo i elegancka kombinacja kolorów sprawią, że w każdym pomieszczeniu zapanuje cudowne poczucie wyrafinowania. Piękna wieża Belém jest jednym z najważniejszych zabytków i cudów architektury w Lizbonie. Zobacz to kultowe miejsce na plakatach Portugalii, takich jak Lisbon Portugal Skyline, które są dostępne w różnych kolorach, odcieniach i tonacjach, aby zapewnić Ci typową dla Photowall różnorodność.

Historyczny kraj

Państwo portugalskie powstało w 1135 r. n.e., 350 lat przed konkurencyjną Hiszpanią. Imperium Portugalii rozrosło się, gdy Vasco de Gama popłynął do Indii w 1498 roku, a Brazylia była następna, w 1500 roku. Nazwany jego imieniem most Vasco da Gama w Lizbonie ma 17 kilometrów długości, co czyni go najdłuższym w Europie. Portugalskie plakaty przedstawiają to znaczące miejsce w motywie o nazwie Vasco de Gama, wspaniałej scenerii cudów stworzonych przez człowieka w połączeniu z naturalnym pięknem nieba i morza. W pewnym momencie Portugalia rządziła światem razem z Hiszpanią, ponieważ te dwa narody kontrolowały większość mórz i były płodnymi kolonizatorami. Nazwa Portugalii pochodzi od drugiego co do wielkości miasta w kraju, zwanego Porto, które jest również trafnie reprezentowane na plakatach Portugalii. Łacińska nazwa tego miasta brzmiała Portus Cale. Uważa się, że słowo "Cale" pochodzi od celtyckiego słowa oznaczającego "port". W innych kontekstach oznacza ono "spokojny port". Możesz również zobaczyć dlaczego tak jest na plakatach Portugalii takich jak Sunset in Porto City, przepięknie szczegółowy i pełen naturalnych kolorów obraz, który może zrobić różnicę w każdym pokoju mieszkalnym lub firmowym.

Więcej plakatów Portugalii

Portugalia jest światowym liderem w dziedzinie energii odnawialnej. Ponad 50% krajowego zapotrzebowania jest zaspokajane przez panele słoneczne, farmy wiatrowe, hydroelektryczność i energię fal. Można śmiało powiedzieć, że Portugalczycy przywiązują dużą wagę do ochrony przyrody, i słusznie. Jak można zobaczyć na plakatach Portugalii, takich jak Las w paśmie górskim Estrela, kraj ten jest obdarzony pięknymi miejscami, które są tak ważne dla zdrowia jego obywateli. Portugalia posiada również linię brzegową, która rozciąga się na długości 800 kilometrów i jest znana z 364 dni surfowania, co jest absolutnie zdumiewające. Delfiny na Azorach to plakat Portugalii, który odzwierciedla ten fakt, przedstawiając nam te sympatyczne stworzenia w pięknych wodach tego niesamowitego miejsca. Jeśli umieścisz go w swoim domu lub biurze, zawsze pomoże Ci się zrelaksować, a także zainspiruje Cię do zaplanowania następnej podróży - taka jest energia wizualna i moc plakatów Portugalii z Photowall.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-36 z 36 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.