Floryda

Kiedy słyszysz słowo Floryda, umysł natychmiast przeskakuje do scen na plaży, ponieważ każdy wie, że Miami jest placem zabaw dla bogatych i sławnych. Inni mogą być skłonni myśleć, że Dowiedz się więcejjest to dom spokojnej starości w Stanach Zjednoczonych Ameryki i dom Walt Disney World. Nasza kolekcja plakatów Florydy pokaże jednak, że ten stan ma do zaoferowania o wiele więcej. Niemniej jednak prawdą jest, że jest to bardzo popularne miejsce na wakacje, ponieważ miejsca takie jak Key West mają najgorętszą pogodę w kraju. Jeszcze bardziej zadziwiające jest to, że niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz na Florydzie, nigdy nie jesteś oddalony od oceanu o więcej niż 95 kilometrów, co można zobaczyć na wielu plakatach z Florydy. Dlatego nie ma się co dziwić, że nazywana jest The Sunshine State! Od magicznych zachodów słońca na Złotym Wybrzeżu nad Zatoką Meksykańską po czyste, błękitne wody Oceanu Atlantyckiego, Floryda oferuje mnóstwo zabawy w morzu i nie tylko. Złap bryzę oceanu i te niesamowite kolory w plakatach Florida by Photowall.

Fun in the sun

Jeśli chodzi o naturalne atrakcje, możesz być zaskoczony, że Floryda jest domem dla trzeciej co do wielkości rafy koralowej na świecie. Wielka Rafa Florydzka jest jedyną żywą koralową rafą barierową w Stanach Zjednoczonych Ameryki i trzecią co do wielkości na świecie po Wielkiej Rafie Koralowej w Australii i Rafie Koralowej w Belize. "Plaża w Islamoradzie w Florida Keys, USA" może być doskonałą bramą do tego cudu w postaci Twojego własnego plakatu z Florydy. Motyw ten zapewni Ci plażowe wibracje przez cały rok, bez względu na to, jaka pogoda panuje na zewnątrz. Najbardziej wysunięta na północ wyspa archipelagu Florida Keys nie bez powodu jest stolicą nurkowania. Domem dla niesamowitych zabytków, takich jak posąg Chrystusa z Otchłani i wiele wraków statków, nurkowie są pełni pochwał na temat tego, co wody Florydy mają do zaoferowania. Daj sobie mały smak i podgląd tego w postaci naszych doskonałych plakatów na Florydzie.

Historia w plakatach z Florydy

Wiele różnych plemion rdzennych Amerykanów zamieszkiwało tereny, które są obecnie Florydą, zanim w 1513 roku przybył tam pierwszy Europejczyk, którym był hiszpański odkrywca Juan Ponce de Leon, poszukujący legendarnej Fontanny Młodości! Pierwsza prawdziwa europejska osada została jednak założona przez francuskich protestantów w 1564 roku, którzy byli prowadzeni przez francuskiego odkrywcę Rene de Laudonniere i zbudowali Fort Caroline w pobliżu dzisiejszego Jacksonville. To miasto jest również przedstawione w naszym zestawie pięknych plakatów z Florydy. Rok później, w 1565 roku, Hiszpanie zbudowali fort w St. Augustine, który jest najstarszą stałą osadą w Stanach Zjednoczonych. Po wielu wojnach między Hiszpanami i Brytyjczykami, Indianami Seminole i Stanami Zjednoczonymi oraz przegranej wojnie secesyjnej, Floryda została ponownie przyjęta do Unii w 1868 roku. Z plakatami Floryda będziesz miał nie tylko ładny widok, ale również przedstawienie miejsca pełnego historii.

Szczególna część

Pomimo bycia stolicą Florydy i posiadania dwóch dużych uniwersytetów w obrębie miasta, Tallahassee jest w rzeczywistości bardzo wyluzowane, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym. To właśnie dlatego Photowall stworzył mniejszą sekcję plakatów poświęconych stolicy Florydy. Tallahassee jest jednym z jedynych miast na Florydzie, które ma pory roku. Jak widać na plakatach z Florydy, możesz zrobić krok do historii z takimi elementami jak Tallahassee Florida Skyline, gdzie możesz zobaczyć okazałe i historyczne budynki. Dzięki unikalnym projektom i bogatym kombinacjom kolorystycznym, z pewnością zapragniesz plakatów z Florydy, które przedstawiają to tętniące życiem i jednocześnie sielskie miasto.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron