Tennessee

Tennessee znane jest jako Stan Ochotniczy (Volunteer State). Niektórzy twierdzą, że przydomek ten powstał w czasie wojny 1812 roku z powodu znaczącej roli, jaką odegrali w niej żołnieDowiedz się więcejrze ochotnicy z Tennessee. w czasie wojny 1812 roku z powodu znaczącej roli, jaką odegrali w niej żołnierze-ochotnicy z Tennessee. Kiedy ludzie słyszą o tym stanie, często kojarzą go z miastem Nashville, które jest znane jako stolica muzyki country, choć tak naprawdę nie jest miejscem narodzin tego gatunku. tego gatunku. Muzyka country narodziła się w mieście Bristol w stanie Tennessee. Możesz pokazać tę historię i miłość do muzyki w swojej własnej przestrzeni dzięki plakatom Tennessee od Photowall. Ten doskonały wybór plakatów jest wysokiej jakości i bogaty w szczegóły, motywy i kombinacje kolorystyczne, które sprawią, że Twój pokój nabierze charakteru. Nieważne, czy dekorowana przez Ciebie przestrzeń jest mieszkalną, firmową czy rekreacyjną, plakaty Tennessee dodadzą jej południowego uroku.

Stolica plakatów Tennessee

Nashville jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Stanach Zjednoczonych. Co najmniej połowa mieszkańców Nashville jest związana z muzyką w taki czy inny sposób. Mówi się, że jeśli nie piszesz muzyki, to ją grasz. Jeśli jej nie grasz, to jej słuchasz. Podczas gdy najpopularniejsze i dominujące są country i muzyka chrześcijańska, jest tu też trochę to najpopularniejsze i dominujące gatunki, w Muzycznym Mieście jest wszystkiego po trochu. Plakaty Tennessee mają uroczą podkategorię, która jest domem dla w której znajdują się wyłącznie obrazy poświęcone Nashville. Jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków jest wszechobecny budynek Batmana. Dwie Dwie iglice na szczycie tego wieżowca naśladują sylwetkę słynnego superbohatera, od którego budynek wziął swój przydomek. Na stronie Nashville więcej osób nazywa go Batman Building niż jego prawdziwą i prawdziwą nazwę, którą jest, bądźmy szczerzy, nudny AT&T Building. Obraz Nashville Tennessee Skyline przedstawia tę słynną budowlę - to wspaniały plakat z Tennessee, który może wyglądać znakomicie w każdym domu lub biurze. Na plakatach z Tennessee można również zobaczyć Partenon z Nashville. Budynek ten jest jest dokładną repliką Partenonu w Atenach w Grecji, a w jego wnętrzu znajduje się pełnowymiarowa replika posągu Ateny Partenos! w środku! Przenieś "Ateny Południa" do swojej przestrzeni dzięki plakatom z Tennessee.

Rocky top

Ponieważ Knoxville jest domem dla flagowego kampusu Uniwersytetu Tennessee, wiadomo, że mieszkańcy Knoxville są fanatykami sportu uniwersyteckiego. są fanatykami swoich uniwersyteckich drużyn sportowych. Ponad 100 000 fanów futbolu zapełnia słynny Neyland Stadium na na mecze domowe, ubranych w charakterystyczny pomarańczowy strój Uniwersytetu Tennessee, który został zainspirowany przez pomarańczowe i białe stokrotki rosnące na terenie kampusu. rosnącymi na terenie kampusu. Pomarańczowy kolor widać nie tylko na strojach sportowych, ale w całym mieście - na znakach, flagach, ubraniach, samochodach, łodziach itd, samochodach, łodziach i tak dalej. Możesz nawet kupić plakat Tennessee firmy Photowall w tym kolorze, na przykład Knoxville Tennessee Skyline - piękny motyw, który pokazuje wspaniały horyzont tej metropolii. Można na nim zobaczyć niesamowite budowle takie jak Knoxville Sunsphere, ponad 80-metrową stalową konstrukcję z 22-metrową złotą szklaną kulą. Posiada ona taras widokowy, z którego można podziwiać 360-stopniowy widok na centrum Knoxville, rzekę Tennessee i absolutnie zachwycające Góry Smoky! Możesz to pokazać za pomocą naszego pięknego asortymentu plakatów z Tennessee.

Przywołaj muzykę z plakatami Tennessee

Każdego roku tysiące ludzi z całego świata odwiedza Memphis, aby zjechać do Graceland i zwiedzić posiadłość najsłynniejszego byłego mieszkańca Memphis. najsłynniejszego byłego mieszkańca Memphis, samego Króla, Elvisa Presleya. Graceland to wyjątkowe muzeum, nie tylko dla wielbicieli Elvisa, ale dla każdego, kto interesuje się historią muzyki rockowej i kulturą popularną. Miasto Memphis, a w szczególności Sun Studio odegrało ogromną rolę w rozwoju muzyki rock and roll. Niektóre z utworów, które zostały nagrane w tym słynnym studiu posłużyły jako wzór dla ekscytującego, nowego gatunku muzycznego, który na zawsze zmienił muzykę popularną. muzykę. Oddaj hołd tej fascynującej historii za pomocą plakatów Tennessee z Memphis. W tym wysublimowanym wachlarzu motywów, znajdziesz to, co pierwotnie było znane jako Wielka Amerykańska Piramida. Piramida ma 98 metrów wysokości, a jej boki mają 180 metrów wysokości. metrów wysokości. Memphis Tennessee Skyline to wspaniały plakat Tennessee z tym niesamowitym budynkiem w środku.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron