Ogrody

Wniesienie kawałka świata zewnętrznego do naszych wnętrz jest zawsze mile widziane, szczególnie gdy ma to związek z naturą. Niezależnie od tego, czy są to wypielęgnowane ogrody WersalDowiedz się więceju, czy klasyczne kształty i kolory angielskiego wiejskiego podwórka, Photowall oferuje plakaty ogrodów, które zaspokoją Twoje dekoracyjne pragnienia i potrzeby umysłowe. Nasze motywy oferują szeroki wachlarz obszarów, do których możesz uciec i w których możesz się zrelaksować. Możesz wybrać dowolny plakat ogrodowy, który będzie odzwierciedlał Twój gust i osobowość, od stonowanych bieli, błękitów i dziecięcych różów w domkach letniskowych, po odważne ogniste czerwienie i pomarańcze dumnie prezentujące się w otoczeniu, w którym istnieją. Poza oczywistymi wyborami stylistycznymi, masz również wiele opcji, jeśli chodzi o kolory i lokalizacje. Możesz również dopasować te plakaty ogrodowe do istniejących schematów kolorystycznych i innych elementów dekoracyjnych lub skontrastować je z nimi.

Różne rodzaje plakatów ogrodowych

W naszej ofercie plakatów ogrodów znajdziesz prawdziwe fotografie z detalami tak bogatymi, że możesz niemal poczuć zapach kwiatów oraz dzieła sztuki tak piękne, że od razu zapragniesz zbudować swój własny ogród. Niezależnie od tego, czy wolisz to, co kulturalne, czy to, co dzikie, surrealistyczne czy prawdziwe, plakat z ogrodem może być tym, co ożywi nudny lub zbyt prosty pokój, wnosząc odrobinę natury do życia w mieście. Jeśli chcesz mieć zdjęcie o wspomnianej wcześniej wysokiej jakości, takie jak kawałek zatytułowany Backyard Flower Collection lub obraz, który ma niesamowitą wagę wizualną i prawdziwe głębsze znaczenie, takie jak Secret Garden, nasza zróżnicowana i szeroka gama plakatów ogrodów z pewnością będzie miała idealną scenę odpowiadającą Twoim potrzebom bez konieczności ścinania trawy lub pielenia trawnika w rzeczywistości.

Odrobina historii

Początki ogrodów przydomowych leżą poza zasięgiem zapisanej historii. Jednak najstarsze zapisy obrazkowe dotyczące ogrodów domowych pochodzą ze starożytnego Egiptu i pokazują, że były one zadziwiająco podobne do współczesnych ogrodów domowych. Ogrody pokazane na egipskich malowidłach grobowych były oczywiście ogrodami bogaczy. W naszym asortymencie plakatów ogrodów znajdziesz mnóstwo luksusu, ale z przysłowiowym prowincjonalnym urokiem. Każda kultura ma w swojej przeszłości jakiś historyczny ogród, dlatego też w tym pięknym świecie mamy również motywy sięgające daleko i szeroko. Od bogatego placu w Europie, jak w pracy o nazwie Vigeland Sculpture Park w Oslo, Norwegia i eleganckiej posiadłości w Azji, jak w motywie zatytułowanym Cherry blossom at Hamarikyu Gardens, Chuo Ward - Tokyo, do tropikalnego raju przedstawionego w plakatach ogrodów określonych jako Hammock w Santa Teresa, Kostaryka, każdy znajdzie coś dla siebie.

Korzyści z plakatów ogrodowych

Ogrodnictwo samo w sobie jest wciągającym, przyjemnym zajęciem, które każdy może podjąć w dowolnym momencie swojego życia, jeśli tylko ma na to czas i oczywiście środki. Nie musisz mieć dużego podwórka lub obszaru mieszkalnego, aby zajmować się ogrodem, ale posiadanie przestrzeni z pewnością pomaga. Można to zobaczyć w artystycznym renderingu, który nosi nazwę Snail Trail - Poster, plakat ogrodowy zawierający raczej mały kawałek podwórka, pięknie zilustrowany w klasycznej czerni i bieli. Z małymi wyjątkami, życie większości ludzi w dzisiejszych czasach jest wypełnione stresem i presją. Ponieważ ogrodnictwo jest całkowicie naturalnym środkiem odstresowującym, który działa przez cały czas i sprawia, że czujesz się odmłodzony i ogólnie szczęśliwy, posiadanie plakatu z ogrodem w swoim mieszkaniu lub nawet w przestrzeni firmowej może złagodzić te współczesne objawy. Szeroka gama kolorów i wzorów w tym wyborze może uspokoić umysł i otworzyć go na rzeczy, które są naprawdę ważne w życiu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.