Dmuchawce

Posiadanie czegoś znajomego i pocieszającego jako centralnego motywu może być bardzo korzystne podczas dekorowania wnętrz. Jednym z najbardziej znanych i ładnych kwiatów jest mniszek Dowiedz się więcejlekarski, dlatego Photowall przygotował doskonałą linię motywów w kategorii kwiaty - plakaty z mniszkiem lekarskim. Dla wielu osób kwiaty te wywołują uczucie nostalgii i przypominają o prostszym życiu. Być może masz wspomnienia zrywania płatków kwiatu, wydmuchiwania nasion i pocierania żółtego koloru o skórę dla zabawy. Wszystkie te i wiele innych wspomnień będą przywoływane na widok pięknych plakatów Dandelions. W tej kolekcji plakaty z mniszkami lekarskimi przedstawiają niektóre z 250 gatunków mniszków lekarskich w wielu różnych dziełach sztuki. Jak zwykle, możesz zmienić swoje wybrane elementy, aby dopasować je lub skontrastować z istniejącym wystrojem wnętrza, kolorystyką i innymi elementami dekoracyjnymi.

Temat plakatów Dandelions

Słowo Dandelion pochodzi od francuskiego zwrotu "Dent de Lion", co w zasadzie oznacza ząb lwa. Wynika to z wyglądu jego liści, które można zobaczyć na wielu plakatach Dandelions. Co większość ludzi nie wie, że każda część tego kwiatu jest użyteczna, od korzenia do liści, a nawet kwiatu. Liście są jadalne i zawierają witaminy i minerały, w tym witaminę A, C, K oraz potas, żelazo i mangan. Liście i korzenie mniszka lekarskiego mówi się, że są dobre dla wielu warunków, w tym detoksykacji, stanów zapalnych i trawienia. Jak widzisz, plakaty z mniszkiem lekarskim to nie tylko stylowa dekoracja ścienna, ale również coś, co może być edukacyjne. Wiele kolorów w plakatach Dandelions, takich jak zielony, fioletowy, pomarańczowy, czerwony i wiele innych może naprawdę podnieść wystrój Twojego wnętrza. Abstrakcyjne dzieła sztuki, pola Dandelions w wielu kolorach i wiele innych mogą pasować do każdego wystroju domu lub biura. Pojedynczy obraz może opowiadać historię lub pokazywać ulubiony gatunek, w zależności od preferencji w twoich plakatach Dandelions.

Krótka lekcja historii

Mlecze pojawiają się w mitach i folklorze od wieków, praktycznie w każdym zakątku świata. Obejmują wiele kultur i mają wiele znaczeń i zastosowań w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Mlecze były używane do produkcji herbaty, wina, ziół leczniczych, wspólnych sałatek, a nawet pigmentów do malowania dla artystów. Niektórzy wierzą, że jeśli zostaną one wplecione w bukiet ślubny, przynoszą szczęście nowożeńcom! To sprawia, że plakaty z mniszkiem lekarskim są również bardzo odpowiednie do intymnych pomieszczeń, takich jak sypialnia. Zdmuchując nasiona mniszka lekarskiego możesz przesłać swoje miłosne myśli do kogoś, na kim Ci zależy lub pomóc spełnić życzenie, jak mówiono niektórym, gdy byli dziećmi. Zestaw plakatów Dandelions zachwyci i ucieszy nawet najmłodszych. Wiele sympatycznych i przyjaznych dzieciom motywów, ciepłe i miękkie kolory, mogą być idealne do każdego dziecięcego pokoju, miejsca do zabawy lub nauki. Wyobraź sobie coś takiego jak "Dandelion World - Bright" jako tło pokoju Twojego dziecka, a zobaczysz jak zmieni się on w coś wspaniałego.

Więcej plakatów Dandelions

Jedną z głównych atrakcyjnych rzeczy związanych z Dandelionami jest to, że są one po prostu zabawne. Ten kwiat wydaje się być przeznaczony dla dzieci, ponieważ w parku lub ogrodzie, jest to jedyny kwiat, który dziecko może zerwać bez wpadania w kłopoty! "Dandelion and Butterfly" lub "Enchants" to inne konkretne przykłady plakatów z mniszkiem lekarskim, które mogą urozmaicić każde wnętrze, zwłaszcza te dla dzieci. Dla bardziej dorosłych klimatów, może "Waiting" jest plakatem Dandelions dla Ciebie. Ten piękny motyw nie wyglądałby nie na miejscu również w biurze. Jest w czym wybierać wśród plakatów Dandelions!
Informacje o produktach