Jaskry

Jeśli chcesz czegoś, co Cię podbuduje, to plakaty Jaskier autorstwa Photowall są świetnym narzędziem, jeśli chodzi o temat aranżacji wnętrz. Jest to rodzaj rośliny zielnej należącej dDowiedz się więcejo rodziny jaskrowatych (Ranunculaceae). Istnieje prawie 2000 gatunków jaskier, które w większości zamieszkują półkulę północną, ponieważ są one zwykle spotykane w zimnych i umiarkowanych regionach. Jaskier jest szeroko rozpowszechniony i obfite w środowisku naturalnym, pożyczając Ci dotyk natury, gdy używasz plakaty Jaskier. Kwiaty te są ulubieńcami bukietów ze względu na ich kolorowe płatki, co widać również na plakatach Jaskier. Różne kolory to biały, różowy, żółty, pomarańczowy i czerwony. Dzięki tak szerokiej palecie barw, możesz naprawdę bawić się i eksperymentować z plakatami Jaskier. Bez względu na to, czy dekorowana przestrzeń to pomieszczenie mieszkalne, takie jak pokój dzienny, czy pokój firmowy, taki jak biuro, te motywy pomogą Ci. Jak zwykle, możesz zmienić swoje wybrane plakaty Jaskier, aby dopasować lub skontrastować je z ogólną estetyką.

Informacje na temat plakatów z jaskierkami

Głównym powodem, dla którego jaskier jest tak popularny jest fakt, że jego kwiaty mają połysk dzięki specjalnym warstwom komórek odbijających światło, które znajdują się pod powierzchownymi komórkami płatków. Łatwo rozpoznawalny przez ich błyszczące płatki, jego różne kolory mogą naprawdę zrobić swój pokój pop, gdy używasz buttercups plakaty. Naukowa nazwa jaskier, "Ranunculus", pochodzi z języka łacińskiego i dosłownie oznacza "małą żabkę". Jest tak nazwany, ponieważ jaskier często zamieszkuje obszary w pobliżu wody, podobnie jak małe żabki. Jest to zabawny mały fakt, aby powiedzieć swoim gościom, kiedy niewątpliwie będą podziwiać twoje plakaty Jaskier. Kolejną zabawną rzeczą, którą warto wiedzieć jest to, że kiedy trzymasz jaskier pod brodą, folklor mówi, że jeśli na Twojej skórze pojawi się żółte odbicie, oznacza to, że lubisz masło. Prawdziwym powodem jest to, że kwiaty wydają się świecić intensywnym, błyszczącym żółtym kolorem, aby przyciągnąć owady zapylające z dużej odległości. Zobaczysz dlaczego to działa, kiedy użyjesz naszego zestawu plakatów Jaskier jako punktu centralnego.

Przedstawia i symbolizuje

Ten szczególny kwiat symbolizuje pokorę, schludność i dziecinność. Spraw, aby te cechy stały się częścią wystroju Twojej ściany dzięki naszym plakatom z jaskierkami. Plakaty Jaskier są nie tylko piękne do oglądania i reprezentują jakąś wartość, ale sam temat ma kilka bardzo interesujących informacji. Na przykład w niektórych częściach Stanów Zjednoczonych Jaskier nazywany jest "oczami kojota". W oryginalnej legendzie mówi się, że kojot podrzucał swoje oczy w powietrze i próbował je ponownie złapać, gdy orzeł je wyrwał. Nie mogąc widzieć, kojot zrobił oczy z jaskra. Ta mała anegdota przejdzie długą drogę w zabawianiu twojej rodziny, przyjaciół lub kolegów, kiedy zapytają cię o twoje plakaty z jaskierkami.

Różne rodzaje jaskierków na plakatach

W rzeczywistości istnieje wiele różnych rodzajów tego kwiatu. Na przykład Purple Picotee jest jasno-biały i ma fioletowo-purpurowe kontury. Ten naprawdę uderzający kwiat sprawi, że będziesz bardziej niż szczęśliwy, aby pokazać się swoim gościom w postaci plakatów Jaskier. Innym popularnym rodzajem jaskier jest jaskier perski. Ma on płatki przypominające mak, które występują w takich kolorach jak fioletowy, biały, różowy, czerwony i biały. Plakaty Jaskier "Orange Buttercup" i "Pink Buttercup" są tego wspaniałym przykładem. Piękne kolory mogą naprawdę dobrze działać w każdym danym ustawieniu, ale prawdopodobnie nadają się najlepiej do pomieszczeń mieszkalnych, takich jak salon. Jeśli masz smykałkę do dramatyzmu, być może plakat Jaskier "Łąka" jest dla Ciebie. To dzieło ma naprawdę piękne tło i może wyglądać równie dobrze w przestrzeni retro, jak i bardziej nowoczesnej.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-6 z 6 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.