Animacja

Plakaty animowane to jedna z najbardziej popularnych kategorii, szczególnie wśród dzieci. Kreskówki i programy animowane odgrywają ogromną rolę w wychowaniu dzieci i większości naszegDowiedz się więcejo dzieciństwa. Są jednymi z pierwszych przyjaciół, jakich zyskujemy, postaciami, od których się uczymy i na które patrzymy, a także niemal niewyczerpanym źródłem rozrywki dla każdego dziecka. Plakaty animowane mogą być doskonałą ozdobą każdego dziecięcego pokoju, miejsca do nauki czy zabawy. Te sympatyczne i urocze motywy mogą być zmieniane zgodnie z ogólnym planem aranżacji i kolorystyką. Użyj plakaty animowane do spruce up i ożywić pokój wybrałeś do reorganizacji. Jest w czym wybierać.

Centrum plakatów animowanych

Photowall zawsze kładzie nacisk na różnorodność w każdej kategorii, bez względu na temat. Na plakatach z filmów animowanych można znaleźć szeroki wachlarz postaci, a najbardziej widoczne motywy pochodzą ze Studia Ghibli, domu animacji założonego przez Hayao Miyazakiego i Isao Takahatę w 1985 roku. W filmie Castle in the Sky, pochodzącym z filmu o tym samym tytule, panuje dziwaczny nastrój, a japońskie litery nadają mu egzotyczny charakter. Jednak bardziej znane i obecne plakaty animowane pochodzą z tych dwóch filmów, Mój sąsiad Totoro i Grave Of The Fireflies. Podczas gdy pierwszy z nich jest jasny, czuły i upbeat, drugi jest ponury i surowy. Choć różnią się od siebie tonem i stylem, te dwa animowane arcydzieła mają ze sobą więcej wspólnego, niż początkowo mogłoby się wydawać. Oba opowiadane są z perspektywy małych dzieci i oba dotyczą burzliwej historii Japonii w trakcie i po wyniszczającej II wojnie światowej. Z plakatami animowanymi, takimi jak Mój sąsiad Totoro czy Grób muchomora, nie tylko wnosisz do swojej przestrzeni ogromne piękno, ale także nostalgię i świetny temat do rozmowy. Nie wspominając o tym, że twoje uznanie dla maniaków i kinomanów poszybuje w górę.

The Fab Four

Jeden z największych zespołów, jakie kiedykolwiek widział świat, nie tylko tworzył chwytliwe i znaczące płyty, ale nawet zajmował się gatunkiem filmu animowanego. The Beatles byli zupełnie świeży i odmienni, kiedy po raz pierwszy zdobyli popularność, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Ciągle eksperymentowali i byli w czołówce nowoczesnych technik nagraniowych, jak na przykład odtwarzanie taśmy do tyłu w utworze "Rain", aby uzyskać bardziej interesujący efekt. Beatlesi byli również pionierami teledysku z ich telewizyjnym "Hello Goodbye". Mimo, że nie wymyślili ruchu hipisowskiego, stali się jego symbolami i ikonami. Możesz pokazać swój podziw dla tych legend za pomocą plakatów animowanych, takich jak "Żółta łódź podwodna": The Beatles, cudownie artystyczne i kapryśne oddanie ich startu do kreskówek. Ten kolorowy i bardzo żywy kawałek może wyróżniać się w obszarze, czy to mieszkalnym, korporacyjnym czy rekreacyjnym.

Inni gracze na plakatach animowanych

Większość z nas wie kim jest Popeye, ponieważ stał się on nieodłącznym elementem niemal każdego dzieciństwa. Chociaż był on przede wszystkim bardzo popularną postacią z komiksów, to właśnie jako gwiazda kreskówek filmowych jest znany i pamiętany przez większość ludzi. Pierwsze pojawienie się Popeye'a na filmie było w 1933 roku w kreskówce Betty Boop Paramountu o nazwie Popeye the Sailor. Kreskówki te były tak popularne, że w 1937 roku miasto Crystal City w Teksasie wzniosło oficjalny pomnik "Popeye'a", po raz pierwszy w historii świata miasto wzniosło pomnik na cześć postaci z kreskówki! Plakaty animowane oddać hołd tej ikonicznej postaci z kawałków, takich jak Popeye the Sailor, gdzie pokazuje swój znak towarowy rury i szpinak, który zasila go. Plakaty animowane mogą być wspaniałym powrotem do własnego dzieciństwa, będąc jednocześnie bramą dla twoich dzieci, aby dzielić się z wistfulness.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron