Fantastyka

Plakaty fantasy w sekcji Film i TV na Photowall to świetny sposób na pokazanie swojej kreatywnej i zabawnej strony. Nasza szeroka oferta filmów fantasy obejmuje między innymi: kosmos,Dowiedz się więcej superbohaterów, literaturę piękną, czarodziejów, radioaktywnych gigantów, potwory, postacie z folkloru itd. Można również znaleźć plakaty fantasy z mistycznymi postaciami i znanymi osobistościami, jak również wszelkiego rodzaju mitycznymi istotami w ich najbardziej kultowych scenach. Pozwala to na eksperymentowanie z kontrastami i dostosowanie wizualnego ciężaru pomieszczenia do własnych preferencji. Plakaty fantasy można również dopasować do istniejącego wystroju wnętrza lub skontrastować z nim, np. poprzez kolorystykę, ogólną estetykę i odpowiednie meble.

Wielość postaci z plakatów fantasy

Wszelkiego rodzaju prawdziwe i mityczne sceny i tematy plakatów fantasy mogą być bramą do podmuchu ducha dekorowania, czyniąc z tego zabawę zarówno dla młodych, jak i starszych. Jednym z najbardziej popularnych elementów w naszym arsenale plakatów fantasy jest superbohater-themed okładka ścienna. Wyobraź sobie te niezwykle popularne jednostki mknące przez fasadę na fali chmur, pluskające się w metrze z braćmi i pozujące ze swoją najsłynniejszą bronią, a wszystko to w Twoich czterech ścianach! Thor God of Thunder to przepiękna kolorystyka w połączeniu z nietuzinkowym designem, który z pewnością zachwyci zarówno młodszych jak i starszych. Ten fantastyczny plakat przedstawiający superbohatera, który dopiero od niedawna jest modny, może zmienić każdy pokój w coś niezapomnianego, a jego design nie jest nawet tak sympatyczny, by ograniczać go do przestrzeni dziecięcej. Superman II to kolejny motyw, który rzuca światło na być może najsłynniejszego superbohatera wszech czasów, którego zapewne domyślasz się. Plakat fantasy taki jak ten jest ponadczasowy, tak jak film, który go zainspirował.

Różne rodzaje

Plakaty fantasy z filmów i telewizji mają wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi o motywy. Chociaż większość to plakaty filmowe, istnieją również bardziej fantastyczne przedstawienia scen lub nawet karykatury, które dodają uroku istniejącym postaciom. Te wszystkie nie są tylko dla miłośników filmu, ale dla zwykłego człowieka, jak również, ponieważ mogą one nadać każdej przestrzeni więcej stylu i uczynić pokój pop. Niezależnie od tego, czy jest to obszar mieszkalny, korporacyjny czy rekreacyjny, plakaty fantasy mogą być tym kluczowym czynnikiem w projektowaniu wnętrz, który podnosi estetykę do przysłowiowej stratosfery. Wyobraź sobie, że masz coś takiego jak Władca Pierścieni w swoim domu, oszałamiający kawałek wagi wizualnej z dopasowanym kątem literackim, który może wyrazić swoją miłość do różnych mediów, w których ta seria zrobiła trwały wpływ. Są też pozycje w stylu King Konga, przedstawiające legendarną małpę w jej pierwotnej dzikości, ratującą kobietę, w której się zakochał. Jest to kolejny przykład plakatu fantasy, który pochodzi wyłącznie z działu Film i TV, ponieważ przedstawia nam scenę, która przeszła do historii kina, a tym samym do historii ludzkości.

Plakaty fantasy dla dojrzalszych odbiorców

Im dłużej przyglądasz się tym atrakcyjnym plakatom fantasy, tym więcej szczegółów zauważysz praktycznie w każdym elemencie fototapety, ze względu na nasze wysokie standardy jakości i bardzo osobliwe projekty. Dla tych, którzy są bardziej przywiązani do ostrzejszych, mrocznych materiałów, mamy takie dzieła jak Piękna i Bestia, oryginalnie inspirowany Gothami koncept, gdzie można zobaczyć prawdziwy klasyczny plakat filmowy, który wygląda jak bardzo szczegółowy rysunek. Jest też House of Frankenstein, zachwycająca prezentacja artystyczna, która może wywołać przyjemne mrowienie w kręgosłupie i zdecydowanie plakat fantasy, który wywoła interesujące wymiany zdań między Tobą a Twoimi gośćmi.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-82 z 82 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.