Kino nieme

Dekorując swoją przestrzeń, często wybiera się coś klasycznego i ponadczasowego. Dzięki wspaniałej kolekcji Photowall plakatów do filmów niemych, przeniesiesz pionierską i nieprzemijaDowiedz się więcejjącą magię kina do swoich wnętrz. Filmy nieme, lub bardziej potocznie nazywane "niemymi", to filmy z wczesnej epoki, które nie posiadały zsynchronizowanego dźwięku. Obejmuje to zakres od najwcześniejszego filmu, który powstał około 1891 roku, do 1927 roku, kiedy to zaczęły pojawiać się pierwsze "talkies". Era niemych filmów trwała w zasadzie do końca tej dekady, gdzie pomimo tego, że większość filmów była już całkowicie pozbawiona dźwięku, były takie wyjątki jak słynne Charlie Chaplin's City Lights, który można zobaczyć również na plakatach filmów niemych. Podczas gdy wiele wczesnych filmów niemych było albo dramaty, epopeje lub romanse, komedie były prawdopodobnie najbardziej popularne. Napisy na ekranie były często wstawiane między sekwencjami filmu, aby opowiedzieć dodatkowe punkty fabuły, przedstawić dialogi i komentarze do akcji dla publiczności kinowej. akcji dla widzów kinowych.

Główny gracz na plakatach filmów niemych

Najsłynniejszą postacią okresu filmów niemych był niewątpliwie Charlie Chaplin. Urodzony w Londynie w 1889 roku, Charlie Chaplin po raz pierwszy odwiedził Stany Zjednoczone w wieku zaledwie 21 lat i wdarł się do przemysłu filmowego dzięki swojej żywej osobowości i niekończącego się talentu. Oprócz tego, że był płodnym i ekspresyjnym aktorem i reżyserem, Chaplin skomponował również muzykę do wielu swoich filmów. muzykę do wielu swoich filmów, mimo że nigdy nie miał odpowiedniego wykształcenia muzycznego! Charlie Chaplin i Jackie Coogan to wspaniały plakat z filmu niemego, który może być interpretowany na wiele sposobów, co czyni go uniwersalnym narzędziem do zmiany Twojego stylu. stylu. Jest to kadr z filmu "The Kid" Chaplina, który wielu uważa za jego najdoskonalszy i najbardziej osobisty film. Taki był wpływ tej ikony, że był on pierwszym aktorem, który pojawił się w magazynie Time. Niezależnie od tego, czy jest to Twój dom czy biuro, nieme plakaty z filmów niemych, takie jak City Lights - Charlie Chaplin mogą sprawić, że wszystkie wizualne różnice w świecie. Wspaniałe i ponadczasowe odcienie czerni i bieli nadają mu tyle charakteru i dramatyzmu, podobnie jak sam człowiek.

Sztuka wizualna

Jak już wcześniej wspomniano, najbardziej zapamiętanymi filmami z lat niemych są wizualne komedie i slapstick z "niemych klaunów". Poza tragikomiczną supergwiazdą Charlie Chaplinem, byli też fizycznie odważni komicy tacy jak Buster Keaton i Harold Lloyd. W najsłynniejszym niemym filmie tego ostatniego można było zobaczyć go dyndającego z zegara na budynku miejskim W "Safety Last", legendarnym wyczynie, który przeszedł do historii. Ikonę tę można zobaczyć na plakatach filmów niemych jak Why Worry - Harold Llyod, zabawnym i sympatycznym motywie, który może być elementem wyposażenia Twojego mieszkania, firmy lub miejsca wypoczynku. rekreacyjnym. Trwałym aspektem tego gatunku jest brak kolorów, które czynią je jeszcze bardziej fascynującymi i wieczne. Queen - Betty Blythe jest konkretnym przykładem tej cechy, ponieważ maksymalizuje wpływ wizualny z zatrzymaniem w tym wspaniałym plakacie do filmów niemych.

Więcej bohaterów

Kto by pomyślał, że połączenie chudego Anglika i rotundowego Amerykanina będzie komediowym złotem? Laurel i Hardy dzięki tej ciekawej mieszance stali się absolutnymi legendami ery kina niemego. Pierwszy z nich był dublerem Charlie Chaplina, podczas gdy ten drugi był synem polityka z Atlanty, który studiował prawo, zanim zdecydował się na karierę piosenkarza. w śpiewaniu. Nakręcili oni pod koniec lat 20. dziesiątki niemych filmów krótkometrażowych, co widać na plakacie kina niemego pt. Oliver Hardy i Stan Laurel w filmie Liberty. Piękne ujęcie, które doskonale ilustruje chemię i przyjaźń, która była nie tylko na ekranie, ale również w prawdziwym życiu. Tego typu motywy nie tylko nadadzą Twojemu pokojowi świetny styl wizualny, ale ale również zapewni głębsze znaczenie i wartości, którymi możesz podzielić się z ludźmi wokół ciebie.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron