Zagadki kryminalne i detektywistyczne

Dzięki plakatom z serii Mystery & Detective od Photowall wprowadzisz do swojej przestrzeni nie tylko atrakcyjny wizualnie motyw, ale także poszukiwaną intrygę i poczucie dreszczykDowiedz się więceju emocji. Bogactwo szczegółów, wspaniałe kombinacje kolorów i fascynujące tematy obecne w tej kategorii zagwarantują Ci maksymalny efekt wizualny i zainteresowanie. Generalnie uważane za podtyp filmów kryminalnych i gangsterskich, filmów noir, filmów suspensu lub thrillerów, które skupiają się na nierozwiązanej zbrodni, filmy tajemnicze i detektywistyczne skupiają się głównie na centralnej postaci. W większości przypadków jest to detektyw hard-boiled jak on, lub ona, spotyka różne postacie i scenariusze w jego, lub jej, pościg za przestępcą lub rozwiązanie przestępstwa. Plakaty Photowall z serii mystery & detective zamienią Twoje wnętrze w zabawne polowanie na tropy, jednocześnie wizualnie stymulując każdego, kto spojrzy na Twój nowy punkt centralny. Zawsze możesz też zmienić te elementy tak, aby pasowały lub kontrastowały z istniejącym już wystrojem wnętrza, kolorystyką itp.

Więcej o tajemnicy i plakatach detektywistycznych

Suspense is often added to this type of flick as the protagonist struggles within the usually puzzle-like narrative to where he or she investigates all motives, only to discover the one essential clue or or flaw that reveals the identity of the culprit. Jednym z najbardziej znanych przykładów tego w fikcji jest kwintesencja detektywa, Sherlock Holmes. Uważany za pierwszego na świecie prywatnego detektywa, wywodzi się z dzieł literackich Sir Arthura Conan Doyle'a i ostatecznie stał się fikcyjną postacią najczęściej powracającą na ekranie. Do dziś Sherlock pojawił się w ponad 200 filmach od 1900 roku i był grany przez ponad 70 aktorów! Plakaty Mystery & detective by Photowall oddają hołd tej legendzie w postaci takich motywów jak Adventures of Sherlock Holmes. Ten wspaniały obraz przedstawia brytyjskiego aktora Basila Rathbone'a, który wystąpił w latach II wojny światowej w 14 obrazach od około 1939 do 1946 roku. Ten klasyk może być teraz przepięknym dodatkiem do wystroju wnętrza Twojego domu lub biura.

Sławne próbki

Istnieje wiele wysokiej jakości przykładów plakatów tajemnic i detektywów, które przedstawiają najwybitniejszych zwolenników gatunku. Carol Reed "The Third Man", na przykład, z jego atmosfery zdjęć i standout występy z większości podstawowej obsady jest często cytowane ulubione tego typu filmu. Wspaniałe tło powojennego Wiednia wciąż wydaje się być odpowiednią oprawą dla mentalności glass half-empty wypełniającej praktycznie cały film noir. Możesz nabyć ten ikoniczny klasyk w mystery & detective plakaty jak Third Man. Przedmioty takie jak te wprowadzą zupełnie nową atmosferę do Twojego pokoju, bez względu na to, czy jest on mieszkalny czy korporacyjny. Nawet jeśli zmodernizowane interpretacje filmu noir stały się bardziej graficzne w miarę upływu czasu, a ograniczenia tego, co można, a czego nie można było pokazać na filmie, były coraz mniejsze, to nadal poczucie intrygi urzeka widzów. Chinatown może nie jest tak brutalnie brutalny jak te, które nastąpiły po nim, ale z pewnością nie musiał być. Plakaty Mystery & detective jak Chinatown - Jack Nicholson pokazują ikonicznego aktora w jednej z jego charakterystycznych ról.

Mistrz w plakatach tajemnic i detektywów

Jeden z najbardziej legendarnych twórców filmowych wszech czasów, znany jako "Mistrz suspensu", Alfred Hitchcock na wiele sposobów wymyślił i zrewolucjonizował cały gatunek filmowy w okresie swojej świetności. Mimo, że stworzył takie klasyki jak "Psychoza" i "Ptaki", wielu wymienia "Tylne okno" jako ten, który z łatwością przewyższa je wszystkie. Chociaż fabuła może wydawać się uproszczona w dzisiejszych czasach, stała się ona podstawą gatunku. Dzięki plakatom z gatunku mystery & detective, takim jak Rear Window, możesz oddać hołd temu absolutnemu klejnotowi filmowemu. Możesz nawet zobaczyć samego mistrza w postaci Alfreda Hitchcocka w Ptakach. Ten szczególny plakat z gatunku mystery & detective jest utrzymany w klasycznej czerni i bieli, co może ożywić każdą przestrzeń, niezależnie od tego, czy jest to salon w Twoim miejscu zamieszkania, czy też pokój do pracy w biurze.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron