Obiekty

W zakresie dekorowania wnętrz, istotne jest, aby mieć centralny temat lub wspólny element. Skupienie się na jednej rzeczy może stworzyć wspaniały punkt centralny, ale także paradoksalDowiedz się więcejnie nadać rangę innym elementom dekoracyjnym w Twojej przestrzeni. Z doskonałymi i wysokiej jakości plakatami Photowall z dziedziny sztuki i designu, masz do dyspozycji to narzędzie. Przedmioty codziennego użytku i materiały przedstawione w sztuce są współczesną odpowiedzią na stuletnią praktykę, którą te plakaty przedstawiają w stylowy sposób, z ogromną różnorodnością i unikalnymi wzorami. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć lub ożywić swoją przestrzeń mieszkalną, firmową czy rekreacyjną, nie możesz się pomylić z tymi motywami. Plakaty obiektów dają również możliwość zażądania własnych przeróbek, aby pasowały lub kontrastowały z istniejącą estetyką, kolorystyką i ogólnym projektem.

Przedstawienie plakatów z obiektami w perspektywie

Ponad sto lat temu, koło rowerowe posunęło sztukę do przodu w kierunku, którego nigdy wcześniej nie odkryto. To konkretne koło rowerowe było gotowym dziełem sztuki autorstwa artysty o nazwisku Marcel Duchamp i zostało zaprezentowane na wystawie w Nowym Jorku w 1916 roku. Wykorzystanie przez Duchampa przedmiotów zmodyfikowanych i zmontowanych w dzieła sztuki podważyło samo znaczenie sztuki i praktyki artystycznej. Jak zobaczycie, pozostałości tego radykalnego posunięcia są dość widoczne w naszych plakatach. Te szczególne działania artystyczne kładły nacisk na koncepcję stojącą za dziełem sztuki, a nie na materiały, z których zostało ono wykonane. Ta idea wciąż wywołuje kontrowersje i dyskusje, których Duchamp szukał, używając przedmiotów codziennego użytku. Co definiuje sztukę, jej tworzenie i autorstwo, gdy w grę wchodzi wyprodukowany, znaleziony przedmiot? Na niektóre z tych pytań możesz znaleźć odpowiedź lub raczej zinterpretować je na swój własny sposób, jeśli kupisz dla siebie plakat Photowall. Wybierz coś takiego jak Vintage vessels i zobacz jak Twój dom lub biuro natychmiast zmieni się w coś znacznie bardziej interesującego. Plakaty te dodadzą Twojemu otoczeniu uroku i stylu, dzięki wspaniałym szczegółom i fantastycznym kolorom.

Różne pociągnięcia dla różnych ludzi

Obiekty są często intrygujące same w sobie, jak również pod względem tego, co dodają do ogólnego wyglądu przestrzeni. Podobnie jak w przypadku innych ruchów artystycznych ostatnich stuleci, wykorzystanie obiektów w sztuce również przybiera różne formy i interpretacje. Plakaty z obiektami mają swój własny wachlarz różnorodności, z obrazami od prawdziwych fotografii, które są tak szczegółowe i skomplikowane, że można je niemal poczuć dotykając motywu, do dzieł sztuki tak unikalnych i stylowych, że można się w nie wpatrywać przez bardzo długi czas. Podczas gdy Duchamp, na przykład, używał przedmiotu jako takiego, inni artyści używali go w bardziej przetworzony sposób, jak na przykład słynny Andy Warhol, który używał czegoś takiego jak pudełko mydła Brillo jako modelu, ale odtworzył je w ogromnej skali, lub Roy Lichtenstein i jego słynne obrazy komiksowe. Ten kontrast można dostrzec w takich pracach jak Oil & Vinegar i Retro Kitchen III. Obydwa obiekty są zachwycającymi plakatami, ale różnią się od siebie wykonaniem. Podczas gdy Oil & Vinegar to szykowny i kompleksowo zaaranżowany obraz, Retro Kitchen III to dzieło sztuki w formie kolażu. Oba te plakaty mogą sprawić, że każdy pokój będzie się wyróżniał i zapewni maksymalny efekt wizualny, zainteresowanie i wagę.

Inne przykłady plakatów przedmiotów

W tym szczególnym zbiorze znajduje się całkiem sporo plakatów obiektów w stylu vintage lub retro. Vintage Airplane Clock jest bardzo konkretnym przykładem tego, rozkosznie uroczego obrazu, który nie wyglądałby nie na miejscu w żadnym miejscu zamieszkania lub nawet w miejscu pracy. Jeśli szukasz bardziej nowoczesnej atmosfery, może Let it Rain zadziała. Ten plakat sprawia, że przestrzeń ożywa, ponieważ na obrazie jest prawdziwy ruch, a kolor pomarańczowy zapewnia dodatkowy element życia dzięki swojemu żywemu odcieniowi. Wyobraź sobie ten plakat w swoim salonie lub w pokoju zarządu w biurze, z pewnością będzie on świetnym punktem centralnym i wzbudzi rozmowy wśród wszystkich, którzy go zobaczą.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.