Dawni mistrzowie

Najważniejszą rzeczą, jaką należy wiedzieć o tej kategorii, jest to, że zawiera ona jedne z najsłynniejszych obrazów, które nazywamy starymi mistrzami. Czeka na Ciebie szeroki wybór tDowiedz się więcejematów i stylów, którymi możesz upiększyć swoje wnętrza. Doskonałe i wysokiej jakości plakaty Old Masters oferowane przez Photowall to ogromny wybór klasycznych tematów i dzieł sztuki. Niezależnie od tego, czy Twoje artystyczne preferencje są religijne czy świeckie, plakaty Old Masters z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jak zwykle, wybrane przedmioty można modyfikować, aby pasowały lub kontrastowały z istniejącym wystrojem wnętrza, ogólną estetyką, kolorystyką i innymi elementami dekoracyjnymi.

Zalety plakatów starych mistrzów

Łatwym sposobem na zatrzymanie dzieł ikonicznych malarzy, takich jak Edouard Manet czy Vincent Van Gogh, jest staranny wybór plakatów Old Masters przedstawiających ich niezapomnianą i niesamowitą sztukę. Plakaty Old Masters dają Ci swobodę posiadania w swoim domu lub miejscu pracy dowolnych obrazów w czystym, łatwym do zarządzania formacie. Możesz także na nowo docenić klasyczne dzieło sztuki, mając możliwość oglądania go w dowolnych rozmiarach we własnym domu, biurze lub innej przestrzeni. Nie mówiąc już o tym, że nie będziesz musiał wydawać fortuny na zakup tych dzieł sztuki, a jednocześnie będziesz mógł w piękny i stylowy sposób zaprezentować swoją miłość do sztuki.

Zdefiniowanie kluczowego terminu

Dawny mistrz to termin, którym historycy sztuki posługują się, mówiąc o europejskich artystach sprzed 1800 roku. Ich dzieła mogą być obrazami, akwafortami, rycinami, rysunkami ołówkiem, a nawet szkicami tuszem. Jak widzisz, w kolekcji plakatów Photowall Old Masters znajdziesz wiele różnych stylów. Nasz asortyment sprawia, że łatwo jest wypić filiżankę herbaty i zrelaksować się, patrząc na jedno z dzieł mistrzów francuskich, włoskich, holenderskich i wielu innych słynnych malarzy z różnych krajów. Ciesz się tą różnorodnością dzięki kilku mniejszym kategoriom w obrębie plakatów Old Masters.

Świat w plakatach Starych Mistrzów

Sztuka jest ważna na całym świecie, dlatego z dumą zabieramy Cię na wycieczkę, podczas której oglądasz dzieła dawnych mistrzów w najlepszych muzeach sztuki na całym świecie, takich jak Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu czy Muzeum Luwru w Paryżu. Dzięki tym pięknie zmontowanym dziełom na plakatach starych mistrzów nie tylko odwiedzisz chwalebną przeszłość i ważne epoki, ale także w pewnym sensie Muzeum Prado w Madrycie, Galerię Tate w Londynie, Galerię Uffizi we Florencji, a nawet Muzeum Watykańskie w Rzymie. Wyobraź sobie, że każdego dnia w swoim pokoju widzisz blask i piękno obrazu Uczta bogów - Hendrik Balen. Plakaty starych mistrzów mogą stać się Twoją bramą do świata i jego sztuki.

Wnętrza ponadczasowe

Na plakatach Old Masters nie brakuje artystów zaliczanych do sztuki gotyckiej, renesansu, baroku, holenderskiego "złotego wieku", romantyzmu i wielu innych. Poniżej możesz przejrzeć wspomniane mniejsze podkategorie i wybrać swoje ulubione. Niezależnie od tego, czy lubisz realizm w motywach takich jak Anders Zorn - Bakningen, czy artystyczne walory plakatów Starych Mistrzów, takich jak John Bauer - Agneta och Sjökungen, w tym asortymencie będziesz rozpieszczany wyborem. Wspaniałe kolory i głębokie znaczenia plakatów Starych Mistrzów mogą odmienić Twój dom lub miejsce pracy. Są one po prostu przesiąknięte pięknem, stylem i historią, które nadadzą Twoim wnętrzom osobisty charakter. Z plakatami Old Masters od Photowall po prostu nie można się pomylić.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.