Typografia w stylu vintage

Typografia definiowana jest jako sztuka układania czcionek w taki sposób, aby coś napisanego było czytelne i miłe dla oka. Polega na doborze krojów pisma, rozmiarów, długości i odstępDowiedz się więcejów, aby uzyskać pożądany efekt czcionki. To zatrudnia umiejętności zecerów, projektantów graficznych, dyrektorów artystycznych, artystów manga, artystów komiksowych, artystów graffiti, i wiele innych o podobnych zestawach umiejętności. W dzisiejszych czasach można po prostu ustawić plik Worda na dowolny typ, czcionkę lub rozmiar. Ale przed pojawieniem się komputerów, typografia była uważana za cenną i specjalistyczną umiejętność. Photowall pamięta czasy sprzed lat dzięki swojej kolekcji zabytkowych plakatów typograficznych. Te obrazy z czasów, gdy litery były układane przez ludzkie ręce, mogą nadać Twojemu domowi atmosferę staroświeckiego wyrafinowania i nostalgii. Umieść te zabytkowe plakaty typograficzne w wybranych miejscach swojego mieszkania i pozwól im poczuć się jak w czasach, gdy gazety były jedynym źródłem informacji, a artyzm wynikał z wielkiego wysiłku, a nie z naciśnięcia przycisku. Te plakaty typograficzne w stylu vintage będą doskonale wyglądać w Twoim prywatnym gabinecie lub mini bibliotece. To da ci wygląd erudycji i mądrości, aby mieć te zabytkowe plakaty typograficzne wokół ciebie.

Klasyka w plakatach typografii vintage

W dawnych czasach powieści, plakaty, biuletyny, zawiadomienia i inne formy publikacji pisemnych musiały mieć ręcznie ustawioną czcionkę. Wysiłek i staranność, jakiej wymagało stworzenie choćby jednej z tych publikacji, nie jest obrazem, który ktoś z naszej ery technologicznej może sobie nawet wyobrazić. W wielu sektorach tej branży typografia stała się już sztuką utraconą. Photowall pomoże Ci przypomnieć sobie pracę wielu, którzy odeszli przed nami z "Tree of Life", "Antique Botanical" i "London Underground Sign" w swojej szerokiej kolekcji zabytkowych plakatów typograficznych. Pozwól tym obrazom usiąść w sypialniach i kącikach zabaw Twoich dzieci i oświeć je o czasach, zanim Microsoft Word i Photoshop były głównymi narzędziami do upiększania kawałka pisemnej publikacji. Spraw, aby te zabytkowe plakaty typograficzne były dla nich przypomnieniem, że wszystkie rzeczy warte posiadania są również warte pracy. Wystaw te piękne zabytkowe plakaty typograficzne w swoim salonie i usiądź z bliskimi w podziwie dla ilości pracy, jaką trzeba było włożyć, aby doprowadzić je do skutku. Te zabytkowe plakaty typograficzne z pewnością rozświetlą Twój dom.

Wartościowe plakaty typograficzne w stylu vintage

Mimo, że era ręcznej typografii nadeszła i odeszła, wciąż są tacy, którzy praktykują tę formę sztuki po dziś dzień. Zaproszenia ślubne, plakaty, druki filmowe, ogłoszenia i tym podobne stają się wielokrotnie droższe, jeśli zostały wykonane tą starą metodą. Ilość pracy i umiejętności włożone w nich podnosi cenę dla konsumentów. Wciąż jest wielu, którzy chcą mieć zaszczyt powiedzieć, że ich zaproszenia ślubne były ręcznie robione. Photowall rozpoznaje ten istotny fakt dzięki "Cinema Popcorn", "Floral Inspirational" i "Codex Madrid II-Leonardo Da Vinci" w swojej linii plakatów typograficznych w stylu vintage. Te faksymile prawdziwych rzeczy wyglądają tak prawdziwie i autentycznie, że mając je w swoim domu będziesz miał wrażenie, że mistrz zecerstwa wykonał je specjalnie dla Ciebie. Ustaw je w swoim prywatnym miejscu pracy w mieszkaniu i przyjmij wygląd redaktora gazety z lat 30. Zaproś swoich przyjaciół i kolegów z pracy na kawę i ciasteczka i pozwól im patrzeć i podziwiać twoją kolekcję tych wspaniałych plakatów typograficznych w stylu vintage.

Ponadczasowe i nostalgiczne

Te zabytkowe plakaty typograficzne są w szerokim wyborze wzorów i kolorów dla bibliofilskiego konesera do wyboru. Są one produkowane z materiałów, które są bezpieczne, aby istnieć w domu, i bezpieczne, aby być wokół swoich dzieci. Bądź zazdrosny o swoich kolegów z pracy, kiedy zobaczą twoje miejsca pracy ozdobione tymi spektakularnymi plakatami typografii vintage. Jest jeszcze więcej do kochania z "Movie Tickets Admit One", "Vintage Typewriter" i "Vintage New York Brooklyn Bridge" w naszej pięknej linii plakatów typografii vintage. Poczuj się jak jeden z pionierów epoki wydawniczej z kilkoma z tych wydruków rozmieszczonych wokół Twojego gabinetu. Wyobraź sobie, że jesteś młodym Ernestem Hemingwayem, który wpatruje się w zniechęcającą przestrzeń pustej kartki papieru, gotowy do napisania swojego kolejnego literackiego arcydzieła. Klasyczna atmosfera, którą zapewniają te plakaty typograficzne w stylu vintage jest nie do przecenienia. To coś więcej niż tylko przeciętne ozdoby w Twoim domu, to objets d'art. Pozwól, aby te wydruki zabrały Cię z powrotem do czasów, kiedy ciężka praca i umiejętności były główną walutą postępu i uznania w tym świecie. Niech Ty i Twoja rodzina podzielicie się tymi wspaniałymi sentymentami,
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron