Tygrysy

Tygrys to prawdopodobnie najbardziej przerażający drapieżnik zamieszkujący dżungle Azji i Indii. Ze swoimi żółto-czarnymi pasami doskonale komponuje się z bambusami tych regionów, przDowiedz się więcejez co jest praktycznie niewidoczny gołym okiem. To niezwykłe stworzenie było tematem wielu piosenek i mitów, nie tylko w jego rodzimych regionach, ale także na całym świecie. Photowall oddaje swój szacunek temu niesamowitemu zwierzęciu w swojej wspaniałej kolekcji plakatów tygrysów. Te wspaniałe obrazy przedstawiają tego płodnego łowcę w jego naturalnym środowisku. Dzięki tym wspaniałym plakatom z tygrysami nadasz swojemu mieszkaniu atmosferę tajemniczości i siły. Umieść je na ścianach swojego salonu, aby nadać przestrzeni wrażenie niesamowitej siły i elektryczności. Niech te wspaniałe plakaty tygrysów przypomną Ci, że natura może być zarówno niezwykle piękna, jak i niezwykle niebezpieczna w tym samym czasie. Strategicznie umieść kilka z tych plakatów tygrysów w miejscach do spania i kącikach zabaw swoich dzieci, aby dać im wstęp do cudów świata przyrody. Te tygrysy plakaty mogą być więcej niż tylko ozdoby, i mogą służyć jako drogi do nauki, jak również.

Strach w plakatach tygrysów

Angielski autor A.A. Milne napisał jedną z najbardziej zapadających w pamięć książek z opowiadaniami dla dzieci zatytułowaną Kubuś Puchatek. Jedną z jej najbardziej kultowych postaci jest uroczy tygrys o imieniu Tygrys. Photowall w swojej szerokiej kolekcji plakatów z tygrysami przedstawia "Eye of the Tiger", "Looking at Me Looking at You" oraz "Bengal Tiger". Te przyciągające uwagę obrazy dają poczucie magnetycznej obecności i groźby tych przerażających bestii. Po prostu patrząc na te obrazy daje wyobrażenie o tym, co płodnych i śmiertelnych myśliwych te tygrysy są. Te plakaty tygrysów będą pięknie wyglądały w Twoim prywatnym gabinecie lub w Twojej mini bibliotece, dzięki czemu poczujesz się jak jeden z nieustraszonych odkrywców wielkich dżungli świata. Usiądź w swoim salonie i wpatruj się w te potężne plakaty tygrysów, które dodadzą Ci odwagi i siły na ciężary nadchodzącego dnia. Oni nie tylko inspirują ciebie ale infuzują ciebie z poczuciem władzy i odwagi. Niech tygrys będzie twoim totemem, gdy będziesz przemierzał próby tego świata. Przywołaj ich siłę z tymi wspaniałymi plakatami tygrysów.

Tajemnica w plakatach tygrysów

W nieśmiertelnej powieści Rudyarda Kiplinga, Księga dżungli, głównym antagonistą jest groźny tygrys o imieniu Shere Khan. Podobno Kipling spędził wiele lat w Indiach, studiując ciekawe zwyczaje tego wielkiego zwierzęcia, jego pełne gracji ruchy i wyrachowane oczy. Jednak w prawdziwym życiu tygrysy nie atakują, chyba że zostaną najpierw skrzywdzone, i tylko dzięki otaczającemu je lore i legendom stały się jednymi z najbardziej przerażających zwierząt na świecie. Photowall uhonorował wielkiego drapieżnika plakatami "Tiger in Water", "Hidden Images" i "Tiger In The Jungle" w swojej niesamowitej linii plakatów z tygrysami. Ale to nie koniec. W naszej kolekcji plakatów z tygrysami znajdziesz jeszcze więcej: "Tiger in a Tropical Storm, Henri Rousseau", "Tiger and Cubs" oraz "Super Mystic Jungle Animal". Już sam ich widok może dać Ci wyobrażenie o straszliwej i budzącej respekt zaciętości tych zwierząt. Zaproś swoich przyjaciół, którzy podróżowali do Azji i Indii, na popołudniową herbatę i ciasteczka, i pozwól im zabawiać Cię swoimi opowieściami o podróżach i przygodach w tych częściach globu.

Mistyczny i zadziorny

Niektóre z najbardziej ikonicznych postaci we współczesnej kulturze popularnej są portretowane przez tygrysy. W filmie animowanym Kung Fu Panda, jednym z najpotężniejszych mistrzów Kung Fu w całych Chinach jest Tygrysica. W swojej linii płatków śniadaniowych maskotką popularnej firmy produkującej płatki kukurydziane jest Tony the Tiger. W filmie Disneya, Aladdin, ulubionym zwierzakiem księżniczki Jasmine jest tygrys o imieniu Rajah. A w literaturze drugą połową popularnego duetu Calvin i Hobbes jest tygrys. Te postaci świadczą o popularności i wzniosłym statusie, jaki przypisaliśmy temu wspaniałemu zwierzęciu. W Las Vegas, światowej sławy duet cyrkowy, Siegfried i Roy, słynie z umiejętności oswajania tygrysów i zmuszania ich do wykonywania sztuczek, które są miłe i zabawne dla publiczności. Te przykuwające uwagę plakaty z tygrysami mogą wprowadzić dreszczyk emocji i podniecenie związane z tym zwierzęciem do wnętrza Twojego domu. Umieść je w kolumnach, aby stworzyć drobny kawałek artysty. Umieść je na ścianach obok swojego stołu jadalnego i bądź zdumiony stymulującymi i wciągającymi rozmowami przy obiedzie, które wygenerują. Nigdy nie będzie chwili nudy lub ponurości z tymi plakatami tygrysów w Twoim domu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.