Raj Zagubiony - Tapeta

Beata Boucht

Beata Boucht jest absolwentką Konstfack, szwedzkiej Akademii Sztuk Pięknych, pracującą obecnie branży ilustratorskiej jako wolny strzelec w Sztokholmie. Rysowanie zawsze stanowiło jejDowiedz się więcej naturalny sposób wyrażania samej siebie. Kwiaty i rośliny to motyw często pojawiający się w jej ilustracjach. Ilustratorka analizuje złożoność przyrody w najdrobniejszych szczegółach.

Beata Boucht określa się jako maksymalistka. Podczas swojej pracy stosuje różne techniki oraz materiały, tworząc wyraziste i złożone wzory, składające się z wielu warstw. Jej surrealistyczne i fantazyjne ilustracje opierają się na rysunkach wykonywanych ręcznie za pomocą ołówka, na które nakładane są warstwy kolorów przy zastosowaniu techniki akwareli, gwaszów, kolażu lub przy wykorzystaniu cyfrowych technologii. Dzięki temu końcowa praca jest pełna szczegółów i na długo zapada w pamięć.

Beata Boucht stworzyła wiele wyjątkowych ilustracji dla takich międzynarodowych marek i czasopism jak Dagens Nyheter, The New York, Form Magazine, Fendi, H&M, Coach oraz wielu innych. GREY GARDENS to kolekcja składająca się z siedmiu wzorów tapet i dziewięciu plakatów stworzona specjalnie dla Photowall.

  • Pokazuje 1-12 z 12 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.