Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Wszechświat Przerwany I - Tapeta - Pokój dzienny

...

wzorów

Cevo

Sebastian Scaglione (ur. w 1991 w Buenos Aires) to podpisujący się pseudonimem CEVO, wybitny argentyński artysta i grafik. Typowe dla jego wrażliwej natury, niezwykle wnikliwe postrzeDowiedz się więcejganie rzeczywistości skłania go do zastanawiania się nad tym, jak w nieskończonym wszechświecie możliwości mogą komunikować się z sobą kształty i kolory, jak dochodzi do głosu twórcza ekspresja. Mając niezaprzeczalne predyspozycje do zajmowania się sztuką, Sebastian stworzył własną bazę w Sztokholmie i obecnie rozwija w tym mieście swoje artystyczne powołanie.

Interrupted Universe jest pierwszą kolekcją Photowall autorstwa CEVO. To sześć pełnych ekspresji, kunsztownych ilustracji wykonanych z samych kropek. Każdy motyw przekazany jest przez finezyjnie szczegółowe, ręcznie rysowane, sfotografowane i przetworzone cyfrowo rysunki. Niezwykle oryginalne prace CEVO wykorzystują specjalną technikę rysowania zwaną stipplingiem, polegającą na tworzeniu obrazu za pomocą tysięcy maleńkich kropek. To unikalny sposób obrazowania świata, jakby zaproponowanie odbiorcy innego nań spojrzenia. Kolekcja Interrupted Universe zawiera sześć motywów tapet i wydruków na płótnie wraz z czterema plakatami: dostępna jest wyłącznie w Photowall.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.