AURA Ezoteryczne - Tapeta - Sypialnia

Emma Lindström

Emma Lindström, artystka z wykształcenia, urodziła się i wychowała w Göteborgu. Jej wystawy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem w USA i Europie. Od 2017 roku artystka prowadzi w Dowiedz się więcejcentrum Göteborga własną galerię sztuki „Anohaao Gallery”. Znajduje się tam także jej atelier. Emma Lindström jest znana ze swoich kolorowych i abstrakcyjnych, akrylowych obrazów, stanowiących dzieła będące efektem połączenia przypadku i intuicji. Jej sztuka jest pełna kolorów i emocji. AURA to jej pierwsza kolekcja 12 kolorowych tapet stworzonych dla Photowall i zawierających abstrakcyjne motywy z zeskanowanych oryginalnych obrazów. Sztuka Emmy Lindström to dla widza coś więcej niż tylko wrażenia wizualne. To także bodziec do absorbowania i wskrzeszania energii, jaką emanują dzieła artystki. Proces ich tworzenia to swoiste balansowanie między przypadkiem, a kontrolowanym działaniem. Samo tworzenie stanowi istotną część dzieła. Owocem pracy artystki jest niesamowita kolekcja abstrakcyjnych obrazów wywołujących skojarzenia z kosmosem.

Zaproś sztukę do swojego domu

Zatop się w motyw zamówionej tapety i oddaj się medytacji. Zaproś sztukę do swojego domu. Abstrakcyjną, tryskającą energią i harmonijną, a jednocześnie estetyczną. Doświadczaj sztuki w swoim domu, łącząc energię Emmy oraz własną inwencję, jakiej użyłeś do zaprojektowania swojego wnętrza. Obrazy Emmy Lindström są pełne nadziei, nasycają wnętrze energią oraz kolorami.

Dzieło sztuki we własnym pokoju – tapeta jako nośnik sztuki

Dzisiejsza technologia umożliwia tworzenie fototapet będących prawdziwymi dziełami sztuki. Szukasz artystycznego elementu, który wzbogaci wnętrze Twojego domu? Zamawiając fototapetę, będziesz mógł uwiecznić swój ulubiony obraz na całej ścianie, zamieniając ją w dzieło sztuki. Istnieje także możliwość przerobienia własnych zdjęć na fototapetę.

Połączenie sztuki i designu

Sztuka powinna wzbudzać emocje i docierać do naszych serc, wyłamując się ze sztywnych ram intelektu. Właśnie taka jest kolekcja AURA Emmy Lindström. Obecnie istnieje możliwość nabycia dzieł Emmy Lindström w formie tapet, którymi można ozdobić całe pomieszczenie. Kolekcja składa się z dwunastu zeskanowanych akrylowych obrazów w formie fototapet, które można dopasować do wybranych wymiarów zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Ozdób swoje wnętrze wyjątkowymi artystycznymi motywami, dostępnymi wyłącznie w Photowall. Kolekcja AURA zawiera wykonane z organicznych materiałów kolorowe tapety z motywami pełnymi barw oraz energii i stanowi połączenie sztuki i designu. Każdy motyw posiada swój wyjątkowy charakter stymulujący kreatywność i wprowadzający do wnętrza wiele kolorów. Prezentowane motywy tworzą harmonijną i spokojną kompozycję. Tapety doskonale sprawdzą się w sypialni, pokoju dziennym, na ścianie, w biurze lub jakimkolwiek miejscu, w którym zależy nam na spokojnej atmosferze sprzyjającej kreatywności.

Niesamowita harmonia w sypialni

Sztuka i harmonia to zdecydowanie pojęcia pokrewne. Takie są też fototapety z kolekcji AURA. Wybierając jedną z naszych tapet, stworzysz harmonijną atmosferę w sypialni. W swoich marzeniach sennych powędrujesz do najdalszych zakątków wszechświata, poznając i odkrywając jego nieznane dotychczas obszary. Rano obudzisz się w pełni zrelaksowany w przekonaniu, że wszechświat jest po Twojej stronie.

Trwały design tworzony z odpowiedzialnością

Wraz z coraz większym zainteresowaniem designem wzrasta także świadomość wpływu, jaki wywieramy na środowisko. W efekcie coraz częściej sięgamy po trwalsze produkty. Prezentowane tapety stanowią wyraz troski o środowisko. Z racji tego, że są bardzo trwałe, będą zdobiły ściany wnętrza Twojego domu przez wiele lat. Tworzenie trwałego i ekologicznego designu to dla nas bardzo ważna kwestia. Nasze tapety są przyjazne dla środowiska i nie zawierają PCV, więc z pewnością zainteresują entuzjastów designu zainteresowanych ekologią. Wyraź swoją troskę, wybierając nasze artystyczne tapety. Ozdób swoje wnętrze jedną z kolorowych i abstrakcyjnych tapet przedstawiających obrazy Emmy Lindström, które łączą w sobie jakość, kreatywność oraz dbałość o środowisko.

Pokój dzienny o wielu wymiarach

Gdzie się znajdujesz? W kosmosie? W morzu? W skorupie ślimaka? A może to wszystko sen? W salonie ozdobionym tapetą AURA Twój nastrój i fantazja będą miały ogromny wpływ na Twoje doznania. Tapety Emmy Lindström pozwalają na stworzenie pokoju dziennego o wielu wymiarach, który nigdy Ci się nie znudzi. Każdy wzór stanowi nigdy nie wyczerpujące się źródło inspiracji.

Przedpokój – pierwsze i ostatnie wrażenie

Przedpokój to pierwsze, a zarazem ostatnie pomieszczenie, jakie przemierzamy znajdując się w jakimkolwiek domu. Przedpokój ma ogromny wpływ na wrażenie, jakie pozostawia po sobie dane wnętrze. Ozdobienie go sztuką w formie pięknej tapety to doskonały pomysł. Chaos stanowi nierozerwalny element każdego przedpokoju, w którym nigdy nie brakuje butów, kurtek i wielu innych przedmiotów. Ozdób całą ścianę tapetą, która zharmonizuje chaos i wprowadzi do przedpokoju odrobinę spokoju. Tapeta AURA wniesie do niego harmonię, którą będzie witać Cię przy każdym powrocie do domu.

Stwórz biuro o inspirującym wnętrzu

Biuro to miejsce, w którym spędzamy wiele czasu i które wymaga od nas kreatywności, skupienia, produktywności, towarzyskiego usposobienia i nie tylko. Niestety projektując biura, często zapominamy o takich kwestiach jak inspiracja i design. Zawsze zachęcamy do zmiany w tym podejściu. Warto zapoznać się z kolekcją tapet Emmy Lindström, AURA, w której każdy motyw sprzyja harmonii i kreatywności. To doskonałe źródło inspiracji oraz energii. Bogata kolorystyka robi na każdym ogromne wrażenie i zachęca do twórczego myślenia.
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron